TUNČEK torek, 12. november 2013 ob 08:01

Jas sen za premikanje vüre samo na jesen bi jo mogli premekniti kunec septembra kak so to delali na začetki. To pa zato ke momo temo gda gremo f slüžbo. Jaaa

Legionar torek, 12. november 2013 ob 15:34

MHA je napisal/a:
Poletni cejt je vrede kak je, zimski pa tude nebe skodilo ci podneve duze svetlo ostalo.

Fora je v ten, ka je glih zimski tisti taprovi. Se provi GMT+1. Mene ne moti, či je vzimi eno vüro pred tema, vseeno se mi zdi, ka ma toti cejt pa toti dugi večeri nekši čar pa nekši smisel. Kda je fest zima, itak pupudne nimaš kej vüni, zaron pa je vseeno pred svetlo, kda včosik gremo zaron v tisten mrazi pa snegi v slüžbe pa šole, je vseeno malo bojše pa leži iti, če je že bole svetlo.

MHA torek, 12. november 2013 ob 16:06

Jaaa san jas bi pac rejsi bija, ci bi odvecera duze svetlo ostalo Nasmeh Zaron op 5 pa fsikak f temi odiden Nasmeh

TUNČEK sreda, 13. november 2013 ob 19:40

Še dober mesec počokaj, pa de se den začeja dukšati. Hehe

Dejan sreda, 13. november 2013 ob 19:56

Mene to ne moti, pa mi je v bistvi vseeno kak bi bilo. Je pa naša mali dvo letos to čist iz tira vrglo Nasmeh Več kak en teden sta se prehitro zbüjala Hihihi

TUNČEK sreda, 13. november 2013 ob 20:01

Ja ene lidi zlo vrže s tira, še bole pa živino provijo Švicari, se mojo krave en cajt meje zvore kak normalno. Jaaa

Ivek sreda, 13. november 2013 ob 20:13

Sen že napisa, ka naj vüre ostonejo ge so.

Meni se vidi, ka ot totega štimaja vür nega nikšega haska.

Kanada je to to pistila, neke držove pa ne naštimovlejo cajta, tak kak paše tistin, ki bi radi ka človek po dnevi dela, po temi pa naj spi, al pa gre zaprovlat..

Bog vari, ka bi kaj fuša, al pa sebi okoli kuče lehko dosti naredja.

Jas mon dve vüri. Ena kože letno, druga pa zimsko vüro, Cajt pa je tak al tak sploh ide vednoko. Tü nibena vüra ne pomoga.

Dejan sobota, 29. marec 2014 ob 14:29

Gnes ponoči ka opet ne pozobite Hihihi

TUNČEK sobota, 29. marec 2014 ob 15:56

Jan sen f slüžbi - mo dela eno vüro meje : tralala... ! Pomežik

MHA sobota, 29. marec 2014 ob 17:15

Brezveze. Jas pa ponavodi delan dere se vüra nazej pomekne Nasmeh

TUNČEK nedelja, 30. marec 2014 ob 20:42

Na žalost tüdi jas fsokič, le letos sen bija zej spomlodi na vrsti. Hehe

Dejan torek, 1. april 2014 ob 17:04

MHA je napisal/a:
Brezveze. Jas pa ponavodi delan dere se vüra nazej pomekne Nasmeh

Te pa nimaš pločane tiste dodatne vüre? Hihihi

MHA torek, 1. april 2014 ob 20:06

Seveda ne, pločajo pa ti tisto vüro, ke jona jesen ne oddelaš. Hjooj

Dejan nedelja, 26. oktober 2014 ob 15:29

Ka je keri ne pozoba prestaviti nazej Hihihi

Rusi pa več nedo premikali.

http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti/adijo-poletje-rusi-samo-se-z-zimskim-casom/349598

MHA nedelja, 26. oktober 2014 ob 17:28

Pa praf tak. Negi sen že bra, ka so Nemci tüde proti premikaji vüre. Mogoče še bodo kdej ukinili v EU tüde Tako

TUNČEK sreda, 29. oktober 2014 ob 08:33

Lehko bi to ukinili, se najbrš nič več ne prnese k šparanji in še posebno je čüdno hoditi oktobra f temi f slüžbo zaron. Jaaa

MHA sreda, 29. oktober 2014 ob 18:58

TUNČEK je napisal/a:
Lehko bi to ukinili, se najbrš nič več ne prnese k šparanji in še posebno je čüdno hoditi oktobra f temi f slüžbo zaron. Jaaa

...pa f temi iz slüzbe Hjooj

Dejan sobota, 24. oktober 2015 ob 22:21

Ka nete pozobili gnes ponoči Hihihi

MHA ponedeljek, 26. oktober 2015 ob 18:07

Jas sen pozoba ka se vüra že toti vikend spremeni, dobro ka si telefon son spreveksla ka sen zaron f slüžbo ne zamüda Hihihi

Dejan torek, 27. oktober 2015 ob 20:11

Zej ne bi zamüda, zej bi eno vüro pret f slüžbo priša Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.