Jernej sreda, 11. februar 2009 ob 00:28

Naprej http://www.poisci.net/avto.htm

...vsaki tip avtomobila ma eden tipičen "betek".
Zato pa začnen to temov ker si met zebov lahko opišemo napako, in si pomoremo.
In pri nakupi drugega rablenega avtomobila ka se tej tipične napake upoštevajo.

Jernej sreda, 11. februar 2009 ob 00:47

..gnes den je dosta elektronika v avti ka več krat crkavle je tej del.....
Dosta novi dizelaši in becineri ga imajo za ohišji zračnega filtra.

nemško Luftmassenmesser (sensor ki meri zrak)



..cene za tej del so lejko grozne Klejen

Na zadnje urejal: Jernej, dne: torek, 10. februar 2009 ob 23:51

Dejan sreda, 11. februar 2009 ob 01:04

Kej boš te to z nekšo elektroniko. Küpiš si takšo belo puščico, pa je Hihihi

optix sreda, 11. februar 2009 ob 10:36

Hehe pogledni to Nasmeh



Povezava

Na zadnje urejal: optix, dne: sreda, 11. februar 2009 ob 09:37

//link

Na zadnje urejal: Dejan, dne: sreda, 11. februar 2009 ob 23:05

Jernej sreda, 11. februar 2009 ob 21:17

Postrani.....naja Lotmerki bi meja problem pri parkeranji! Nasmeh

prlek1825 sreda, 11. februar 2009 ob 21:27

novi model predsedniškega avta!Alooo Hehe

tota sreda, 11. februar 2009 ob 22:03

Toti pa venda nima nobene pomanjkljivosti. Narejeni je z belega zlata...Či mi ga grota pripopatiHjooj Neje grotaloNeee Ubog

kak se slika pripopa??
[img]

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 11. februar 2009 ob 21:07

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 11. februar 2009 ob 21:18

tota sreda, 11. februar 2009 ob 22:43

Še stalno ne ven, kak se pripopa slika, pa sen jih dola v galerijo uporabnikof.Hjooj

Na zadnje urejal: tota, dne: sreda, 11. februar 2009 ob 21:44

Dejan četrtek, 12. februar 2009 ob 00:10

Či je slika v galeriji, koperaš mesto slike, jo napopaš sen, celo označiš pa gori klikneš na Slika, te pa še določiš širino. Či pa jo nalogaš direktno v forum pa klikneš spodej pri polji Izberite sliko za priponko Brskaj... in izbereš sliko in objaviš objavo. S ten ka naložena slika nesmi biti širša kak 550px pa višina višja od 640px. Simpl kak pasul Nasmeh

Sen jas zej napopa tote slike. To je nekši pimp my ride avto. Takše lehko voziš v Need for Speed Nasmeh





tota četrtek, 12. februar 2009 ob 07:52

Dejan, nejlepša ti hvala. Ja, za tebe je res simpl kak pasul, jas pa sen antitalent za tote stvari.Khmm

Zej vidiš, keko penes majo eni, ka nejnč ne vejo več kej nej z jimi delajo, pa kej še si nej zmislijo. Drügi pa srmaštvo tučejo...Od totih penes, ke so jih za toti avto dali, bi negi ena familija lehko en lep cejt dobro živela...

Legionar četrtek, 12. februar 2009 ob 09:57

Toti avto je sama proserancija. To küpi kakšni šejk, pa ga postovi v garažo ka ga te tan glanca. Totalno nefunkcionalen, bi reka.Dol

Nela četrtek, 12. februar 2009 ob 15:30

Meni je tudi toti avto totalna bedarija ja, nevejo vec ke bi si zmislili, pa kon s penezi. Butl Tan bi nej rejsi neke lacni deci dali, nepa zloti avto. Hjooj keko dece bi s ten nahronili.

Dejan četrtek, 12. februar 2009 ob 15:38

To majo toti šejki, ki majo preveč fsega pa več ne vejo ke bi si zmislili.

To sta še dvo videa:

Gold Mercedes C63 amg UAE Dubai

Golden Car - Mercedes AMG Dubai

Nela četrtek, 12. februar 2009 ob 15:42

Ja ja toti sejki ja, res so troti, coj pa se te zloto skoljko pa pipe, pa vse ostale bedarije.

tota četrtek, 12. februar 2009 ob 16:54

Meni se zdi fse to ena veka bedarija, ka more s*ati v zloto školko. Itak jegov dr*k isto tak vuja kak mojHehe na drügi stroni pa je zlo žalostno, ka se eni dobesedno koplejo f penezih, drügi pa nimajo jestiNo ja Solzec

Tunč četrtek, 12. februar 2009 ob 17:20

To je res ena velka bedarija. Samo če bi mi toti šejk, da svojega Mercedeza za en den, jaz ne bi moga biti takšni ka bi ga ne bi vzeja. Če bi ga zavrna bi ga smrtno užalja. Kul
Te pa bi se celi lubi den voza z jin skoz naš lep trg, tak ka se rampa ne bi folgala odpirati pa zapirati. Okno dol muziko na glos pa roko vun. Bija bi provi prlešli princ na zlotem kuji...ha.ha,haHahaha
Narodi bi pa oči z jamic skapaleHaaaaa

tota četrtek, 12. februar 2009 ob 17:44

Tunč je napisal/a:
To je res ena velka bedarija. Samo če bi mi toti šejk, da svojega Mercedeza za en den, jaz ne bi moga biti takšni ka bi ga ne bi vzeja. Če bi ga zavrna bi ga smrtno užalja. Kul
Te pa bi se celi lubi den voza z jin skoz naš lep trg, tak ka se rampa ne bi folgala odpirati pa zapirati. Okno dol muziko na glos pa roko vun. Bija bi provi prlešli princ na zlotem kuji...ha.ha,haHahaha
Narodi bi pa oči z jamic skapaleHaaaaa


Narod bi res amo gleja, paziti pa bi moga, ka ti ga nebi avto-mafija fkrola. Al pa kakši drügi lopovi, gi bi ga pretopili, taka nebi nič od jega ostalo. Keko zlota bi to kej bilo na toten avti? Tak za eno por poročnih prstanof že.....Vuuhuu

Dejan četrtek, 12. februar 2009 ob 18:06

Sej je samo pozlačeni, spoder je navoden pleh Nasmeh

Takše avte pa uporablajo tisti, ki jin na keren določenen kunci kej fali ali pa majo kakše drüge komplekse Hihihi Penezi so ne vse.

Še eno por videov:

Dubai Cars

Kromirani M3

Kak driftajo toti arabci z bmwji pa merđoji Hehe
Arab Drift

tota četrtek, 12. februar 2009 ob 18:37

Meni se vidi, ka se toti malo med seboj grejo, keri de meja kej bol posebnega. V oven videi, gi kože različne avte, tisti navoden Audi praf božno zgledne napram fsen ostalin... Čiglih sto posto neje glih navoden...

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 12. februar 2009 ob 17:47

MILAN četrtek, 12. februar 2009 ob 20:58

Hjooj eni mojo perje pa ga ne vejo ke potrošiti
drügi pa mojo ideje pa jin je lepo odojo
tak ka so fsi zadovolni
za nos pa je glejaje kerega to veseli



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.