MHA ponedeljek, 23. marec 2009 ob 20:25

Eno por forumašof mo navigacijo, kakše modele mote? Jas mon Garmin Nüvi 250. Pred krotkin je tüdi vün prišla posodoblena korta SLO, HR, BiH pa MK. To ja

optix ponedeljek, 23. marec 2009 ob 20:28

garmin nuvi 200

MHA ponedeljek, 23. marec 2009 ob 20:35

Tvoj garmin še dela?Nasmeh

MHA torek, 23. februar 2010 ob 20:48

Na garmin.si si lehko potegnete Adria Route 3.0 dol. (CD)

optix torek, 23. februar 2010 ob 21:28

sen glih fčeraj to updejtal, čeprav uporabljam če je le potrebno, iGO Myway na iphone-u

MHA torek, 23. februar 2010 ob 21:40

Kero pa moš evropsko korto?

optix torek, 23. februar 2010 ob 22:49

MHA je napisal/a:
Kero pa moš evropsko korto?

tisto NT 2010

MHA sreda, 24. februar 2010 ob 06:49

Moja pa stara že dve leti.

MHA petek, 6. avgust 2010 ob 14:43

Vün je prišla nova kartografija adria Route 3.10.

Slovenija: dodani so novi cestni odseki npr. avtocesta pri Trebnjem, novi rondoji, dodane so hišne številke in POI točke

Hrvaška: dodana podrobnejša cestna mreža v naseljih in izven njih, karta po novem obsega 6.850 krajev od tega 749 z ulicami in 625 s hišnimi številkami, dodane nove POI točke

BiH: v delu Sarajeva so vnesli hišne številke, dodali 5 krajev z ulicami, popravki pri izračunu poti in nove POI točke. Tako ima karta po novem 5800 krajev, od katerih ima 93 vnesene ulice, Banja Luka, Tuzla in delno Sarajevo pa tudi hišne številke.

Srbija: dodali so nove cestne odseke, v nekaterih hišne številke in nove POI točke. Tako karta vključuje 10.000 krajev, 719 z imeni ulic in 654 s hišnimi številkami

Makedonija: dodano je 8 novih krajev z ulicami, popravki pri izračunu poti in nove POI točke. Karta vključuje 2400 krajev, 26 krajev ia tudi imena ulic.

Črna gora: dodane ceste in kraji, popravki pri izračunu poti. Karta ima 1.200 krajev, od katerih ima 14 večjih krajev tudi imena ulic.

Kosovo: dodane nove ceste in popravki pri izračunu poti, karta ima 3.000 naselij, z imeni ulic je pokritih 9 krajev.

Albanija: dodane so nove ceste npr. avtocesta med Tirano in kosovsko mejo, novih je 7 večjih krajev z imeni ulic, dodane so POi točke. Karta tako skupno vključuje 3.000 naselij od katerih ima 12 informacije o ulicah in POI točke.

MHA petek, 6. avgust 2010 ob 15:46

Na povezavi si lehko doj potegneš "vehicles" za Garmin -> klik

Progress petek, 6. avgust 2010 ob 20:09

Ke lehko dobim kartografijo za Nüvi 760 ? Moren kupiti ali se da jo kje tak dobite ?

MHA sobota, 7. avgust 2010 ob 02:52

Lehko küpiš, ali pa či ti što "tak zrihta" Na Garmini lehko küpiš klüč za 120€, pa si te lehko letno 4x posodobiš celo Evropo tak dugo, dočik boš pač navi meja.

MHA ponedeljek, 18. oktober 2010 ob 17:51

Odpoklic tiskanega vezja baterije nüvi

Garmin je odpoklica določene navije, ker bi lehko prišlo do pregretja baterij. Keri naviji so odpoklicani lehko preverite na linki -> klik, s ten ka ftipkate serijsko številko navija.

MHA ponedeljek, 18. oktober 2010 ob 18:04

MHA je napisal/a:
Lehko küpiš, ali pa či ti što "tak zrihta" Na Garmini lehko küpiš klüč za 120€, pa si te lehko letno 4x posodobiš celo Evropo tak dugo, dočik boš pač navi meja.


Toti klüč lehko zej že küpiš za 99€, oziroma še por evrof ceneje v spletnih trgovinah.

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 17:09

Vün je prišla nova kartografija AR 3.20, doj jo lehko potegnete -> garmin.si

Novosti na AR 3.20:

Na zemljevidu Slovenije so dodane novozgrajene ceste, približno 1.000 interesnih točk (POI) in nove hišne številke, popravljene pa so tudi napake, ki so jih sporočili uporabniki.

Več novosti so bili deležni zemljevidi Hrvaške (dodane omejitve hitrosti, oznake križišč, lane assist, dodatne hišne številke, novi POI), Bosne in Hercegovine (hišne številke v Sarajevu, 3D objekti za nekatera mesta, novi POI), Makedonije (dodanih 7 novih mest, novi POI, vneseni gozdovi), Albanije (nove ceste in naselja, vneseni gozdovi), Srbije (novi odseki cest, dodatne hišne številke v naseljih, odpravljene napake), Črne Gore (razširjena cestna mreža, popravki vodenja, novi POI) in Kosova (nove ceste, novi POI, popravki vodenja).

optix sreda, 23. februar 2011 ob 17:34

v globalu koliko sem gledal primerjave kart z drugo konkurenco, garmin zaostaja.

trenutno vec garmin nuvi200 ne uporabljam ker mi je navigacija na telefonu boljsa
igo myway.

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 18:38

Jas pa sen še izda na garmini, do ze mi je vse nejša, kak v SLO, tak v tujini.

Pa moje prijavlene napake so tudi upoštevali Nasmeh

prlek1825 sreda, 23. februar 2011 ob 21:22

Tak ludi zej pa man jaz eno pitaje glede totih garminov! Na začetki tega sem jaz bijo fejst proti temon kar je tudi razvidno z totega foruma, zej pa bol kak ne vse gre cejt ke temon ke bom si pomalen mogo to nabaviti,,,sile nekše neman al nekda pa morti bom mejo to. Zej som vem ke garmin je nejjakši, sem pa gledo ovokrot v hoferi eno navigacijo znižano na 80eur pa me zanima če ma keri kakše izkušnje z tem. Čujo sem varjanto ke te hoferove pripelajo v sredino ulice do hišne številke pa je tema,,pa me zanima če keri ke ve o tem

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 21:40

Jas sen z Garminom fest zadovolen, na pol leta si zapstoj posodoblan kartografijo SLO, HR, BiH, SRB... pa skos mi je fse nejšlo. Mon pa tudi kartografijo Evrope, na keri me je še tüdi fsikan pripelala ke sen iska (Nemčija). Mojo tüdi ka si küpiš kodo, s kero te lehko do 4x letno posodoblaš kartografijo Evrope. Pa korta vsebüvle še puno drügih koristnih informacij, zdravstvene ustanove, štacüne, banke pa bankomate, avto delavnice....

Z drügimi navigacijami neman izkušen. Toto v Hofer pa sen jas tüdi v reklami gleja, san ne ven, ki bi si te lehko posodobla korto, kak se obnese, kakše podrobnosti moš na korti, prvič sen čüja za toto znamko...

prlek1825 sreda, 23. februar 2011 ob 21:46

jaz razmišlam o tem ke bi si kupjo za kakše pol leta sem pa ovokrot v hoferi slučejno to vidjo za male peneze pa normalno ke me je pritegnolo samo gda pa sem čujo že por stvari pa še vseeno mislim ke bojše ke malo šparam pa te kupim garmina pa bom mejo mir



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.