Dejan sreda, 23. februar 2011 ob 21:51

To takše stvari kipüvati v nekših hoferih, lidlih, ... je po moje ne glih dobro. Ker toto tehniko ke odovlejo po totih štacünih lidje bole nazej nosijo, da je to bol nekša škart roba Hihihi

MHA sreda, 23. februar 2011 ob 22:02

Eh, elektronike pa takše stvari jas sploh nebi vzeja v takših štacünih kak je Hofer pa Lidl A-A

Jernej sreda, 23. februar 2011 ob 22:35

Mislec Avstriji majo dosta navigacije od GARMIN
TOM TOM pa BECKER




Dejan sreda, 23. februar 2011 ob 23:04

prlek, al pa rečeš Nani Zeneli, ka gre v Hofer pa ti kej prinese...zastojn Hihihi

Dobra dva tedna po tem, ko so Nano Zeneli ujeli pri kraji v Hoferju, je bivša udeleženka Big Brotherja slavnih zdaj na Facebooku končno razkrila, kaj jo je gnalo k temu dejanju.

Nana Zeneli kradla, ker sodeluje pri projektu 'Človek, ki ga ni'

Ivek sreda, 23. februar 2011 ob 23:12

Keko penez, teko muzike. Navodno je notri zastareli program, ki pa ga meštri znojo zamejati. Drügo pa je či je premalo spomina. Zato, tisti, ki ne zno tega preštimati, naj rajši küpi znono blagovno znamko. Večina se do prenalagati, programi so na spletaji. Drgačik so navodno nove korte dražiše ot mašina. Nemrejo pa se, al pa samo za veke peneze posodoblati navigacije vgrajene f aftih (BMW, Mercedes, Audi pa tak dale)

Jas delan tak. Na spletaji poiščen zemlevit, pa satelitsko sliko, sprintan, pa priden direkt kon sen se namenja. Zavolo mode tega ne treba küpivati. Či pa nekše dosti hodi po sveti naj si küpii dober gepl. Dobro je tüdi pret poglednoti kakša je kvaliteta govornega vodenja.

SlovenianDevil sreda, 23. februar 2011 ob 23:31

Dejan je napisal/a:
To takše stvari kipüvati v nekših hoferih, lidlih, ... je po moje ne glih dobro. Ker toto tehniko ke odovlejo po totih štacünih lidje bole nazej nosijo, da je to bol nekša škart roba Hihihi

To je res, v hoferi jaz nebi kupjo nobene ''tehnologije'', te pa še upo da me pripela kam....

je pa res, da je navigacija lahko samo tak pametna kot človek, ki opravlja z joj....

lotmershki21 četrtek, 24. februar 2011 ob 00:29

V živleji si nebi kupa samostojne gps naprave, ker je to fkrej metaje penez. Rejsi si kupin telefon na jega nalozin en gps program pa je stvor resena. Pa sen prispara 250 eurof.

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 07:03

Jas mon Garmina 750 T in moren rečti, da je Garmin zlo dober. Dobro pa je, da se küpi še Adria Route korta, potli pa stvor dobro dela. Toti Garmin mo tüdi TMC sprejemnik za prometne informacije, ka je tüdi ne ot müh. Mislin, da je Garmin z najvekšo tradicijo prinas in z najbole prijoznin vmesnikon. Nüdi ti Bluethoot, prikazovalnik slik, MP3 player...

Pret sen meja tüdi Garmina Street pilota 340, pa moren rečti, da v 7-ih letih nesen meja nobenih problemof.
Pa tüdi za Garmine dobiš največ POI točk, Webkamer, rodarof...
Strinjan se z Dejanon, da se ne küpüvlejo neka jajca po Hoferih ipd...,ke so zanič.

Tüdi zlo vožni so updati in to je pri Garmini ažurno in dosledno tüdi za Slovenijo.

In še neke, če greš v inozemstvo, je v vekih mestih navigacija nujna.

Garmine nücan že trinajsto leto .

To ja Nasmeh

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 07:06

lotmershki21 je napisal/a:
V živleji si nebi kupa samostojne gps naprave, ker je to fkrej metaje penez. Rejsi si kupin telefon na jega nalozin en gps program pa je stvor resena. Pa sen prispara 250 eurof.

Mon kolege, ke mojo na telefoni navigacijo, pa provijo, da se sploh ne obnese.Telefon je premali, pitaje je updata in moreš meti dober nosilec v avti. Če bi bija telefon z GPS bojši, nebi bilo teko običajnih navigatorof po štacünah.

Teko ot mene, poven pač, ke sen čüja, se sen nikoli ne meja GPS na telefoni.

đoužek četrtek, 24. februar 2011 ob 07:10

Mislec

Mene garmin na GSM-mu še nikoli ni pustil na cedilu, tako, da se tudi meni zdi metanje dnarja stran za samostojno GPS napravo.

Je pa res, da veliko ljudi ne zna pravilno urediti nastavitve na GSM-mu, in ti potem bentijo, da jim ne dela.

prlek1825 četrtek, 24. februar 2011 ob 09:13

moj nečak ma na telefoni pa brat in super ide...samo se meni ne vidi to vredi, zato ke v zamozanem deli jaz tak dobrega telefona nemren meti te pa ke bom zaradi navigacije mogo nomstop paziti na telefon bom si rejši kda bom mejo peneze kupjo garmina, pa bom lehko mejo dale poceni telefon...hehe

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 09:40

To drži kak pribito !

MHA četrtek, 24. februar 2011 ob 10:32

Či bi si jas še enkrat kipüva bi si še enkrat navija vzeja, že zavolo tega ka je vekši zaslon, za prek telefona se nebi odločja.

Navija sen nüca na Dunaji, Münchni, pa skoro gor do Frankfurta, pa fse točno kože, točno zno, ge so enosmerne, ge se lehko pelaš,....

đoužek četrtek, 24. februar 2011 ob 16:07

prlek1825 je napisal/a:
moj nečak ma na telefoni pa brat in super ide...samo se meni ne vidi to vredi, zato ke v zamozanem deli jaz tak dobrega telefona nemren meti te pa ke bom zaradi navigacije mogo nomstop paziti na telefon bom si rejši kda bom mejo peneze kupjo garmina, pa bom lehko mejo dale poceni telefon...hehe

simobil.si

evo en dober telefon skupaj z navigacijo.
Pa dobite slab telefon in slabo navigacijo ceneje. Pomežik

lotmershki21 četrtek, 24. februar 2011 ob 20:32

TUNČEK je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
V živleji si nebi kupa samostojne gps naprave, ker je to fkrej metaje penez. Rejsi si kupin telefon na jega nalozin en gps program pa je stvor resena. Pa sen prispara 250 eurof.

Mon kolege, ke mojo na telefoni navigacijo, pa provijo, da se sploh ne obnese.Telefon je premali, pitaje je updata in moreš meti dober nosilec v avti. Če bi bija telefon z GPS bojši, nebi bilo teko običajnih navigatorof po štacünah.

Teko ot mene, poven pač, ke sen čüja, se sen nikoli ne meja GPS na telefoni.


to je zaj tak! lahko ka si ne vejo zrihtati tega tak kak je treba lahko pa ka majo enostavno res slabe izkušnje.

samo jaz bi reka, ka je za mene še vedno optimalna varjanta navigacija na telefoni. maš garmina za telefon, maš navigona za telefon, maš tom toma za telefon, copilota za telefon, originane izvedbe (npr. mobile garmin košta 80€), neorginalne izvedbe (ki so zastojn), skratka kaj ti srce poželi.

polek tega še maš na novih pametnih telefonih možnost uporabe google maps (za moje pojme najbol trotl ziher program za navigiraje, pa fest uporaben (v 2D)), ki je popolnoma zastojn, vse kaj moreš nareti je to ka pri googli odpereš account pa ga lahko uporablaš. te maš (prinas bo kmalu na razpolago) google navigation. isto kak pri google maps je tudi tu čistar fse zastojn. z vsemi posodobitvami z vsemi cestami, z vsen kaj spada kcoj (navigation je v 3D).

pa še bi lahko našteva samo nen.....

in zaradi tega ne ven zakej bi si moga navigacijo kupuvati če pa jo pri telefoni dobiš "gratis" (če si malo iznajdlif).

tak kak sen reka. škoda penez.

đoužek četrtek, 24. februar 2011 ob 21:09

lotmershki21 je napisal/a:
TUNČEK je napisal/a:
lotmershki21 je napisal/a:
V živleji si nebi kupa samostojne gps naprave, ker je to fkrej metaje penez. Rejsi si kupin telefon na jega nalozin en gps program pa je stvor resena. Pa sen prispara 250 eurof.

Mon kolege, ke mojo na telefoni navigacijo, pa provijo, da se sploh ne obnese.Telefon je premali, pitaje je updata in moreš meti dober nosilec v avti. Če bi bija telefon z GPS bojši, nebi bilo teko običajnih navigatorof po štacünah.

Teko ot mene, poven pač, ke sen čüja, se sen nikoli ne meja GPS na telefoni.


to je zaj tak! lahko ka si ne vejo zrihtati tega tak kak je treba lahko pa ka majo enostavno res slabe izkušnje.

samo jaz bi reka, ka je za mene še vedno optimalna varjanta navigacija na telefoni. maš garmina za telefon, maš navigona za telefon, maš tom toma za telefon, copilota za telefon, originane izvedbe (npr. mobile garmin košta 80€), neorginalne izvedbe (ki so zastojn), skratka kaj ti srce poželi.

polek tega še maš na novih pametnih telefonih možnost uporabe google maps (za moje pojme najbol trotl ziher program za navigiraje, pa fest uporaben (v 2D)), ki je popolnoma zastojn, vse kaj moreš nareti je to ka pri googli odpereš account pa ga lahko uporablaš. te maš (prinas bo kmalu na razpolago) google navigation. isto kak pri google maps je tudi tu čistar fse zastojn. z vsemi posodobitvami z vsemi cestami, z vsen kaj spada kcoj (navigation je v 3D).

pa še bi lahko našteva samo nen.....

in zaradi tega ne ven zakej bi si moga navigacijo kupuvati če pa jo pri telefoni dobiš "gratis" (če si malo iznajdlif).

tak kak sen reka. škoda penez.



To ja
ser strinjam s tabo
(saj bi ti tudi točko dal, pa so mi to možnost onemogočili)

TUNČEK četrtek, 24. februar 2011 ob 21:18

Gnešji den se do dobiti fsemogoče in tehnologija je že teko spopunjena, da je ne več razlike met eno in drügo navigacijo pa naj bo na telefoni ali pa poseben aparat. Razlika pa de skos v velikosti displeja, ke pa guči v prid navigacijskin naprovan.

Vožno pa je sigurno küpiti uvelovleno znamko, ke je pa ne dobiš po marketih. In vožno je tüdi da mo ispopunjene zemlevide, po možnosti Adria Route. Evropski zemlevid alpske regije je premalo točen, Google Earth pa je sploh katastrofa. Primer je naprimer Nova Gorica, ge kože mejo po sredini mesta, bor pol km v notranjost Slovenije. Dosta krajof sploh ne pozna, sičnikof in šumnikof tüdi ne...ceste pa tak tak, gučin za ceste po vaseh.

Je pa resen, da de človik küpa tisto, ke se mu dopodne in priten more dostakrot glejati tüdi na peneze, zanemarljivo je pa tüdi ne, če človik sploh nüca GPS. Is svojih iskušenj ven, da je zlo uporoben v vekih mestih ali pa v popunoma neznonih krajih.

Neuporoben pa je v kakših voskih dolinah in op vekih planinah, tan začne bloditi tüdi najbojši GPS. Negi sen šteja da ot 24 satelitof za znosno navigacijo more sprejemati bor 11 satelitof. Is iskušenj ven, da ga moti tüdi šuma, pa veke zgradbe ipd. To vidin tüdi pri tekašken Garmini, ke mo še bojšo navigacijo kak cestni, pa f šumi ali pa op vekih zgradbah po mesti zataji in račüna samo rovno črto doklič po ne dobi potrebnih satelitof.

lp

đoužek petek, 25. februar 2011 ob 07:47

ja, potem se pa zaradi supermodernih in sploh in oh velikih in uveljavljenih ponudnikov navigacijskih naprav še vedno dogajajo take stvari:

http://www.racunalniske-novice.com/novice/dogodki-in-obvestila/zaradi-navigacijskega-sistema-obtical-na-mulatjeri.html?RSSe78ee8db946a3dfb00d39323d62c9670

imam pa raje takega:


TUNČEK sobota, 26. februar 2011 ob 12:35

Džoužek, kak se pa obnese tota tvoja zanesliva oprema ? Se ne bojiš, da ti podne na nogo ? In pogon kakšen mo : na roko ali ga vrti elektrika ?

đoužek sobota, 26. februar 2011 ob 13:26

TUNČEK je napisal/a:
Džoužek, kak se pa obnese tota tvoja zanesliva oprema ? Se ne bojiš, da ti podne na nogo ? In pogon kakšen mo : na roko ali ga vrti elektrika ?

Haha

Kaj se ne vidi na sliki?
Mojega vrti kar zrak iz rež ventilacije.

Zanesljivost: 100% (vedno me pripelje na tisto mesto, kamor želim - po principu: vse poti vodijo v Rim)-



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.