TUNČEK sobota, 26. februar 2011 ob 14:03

Že vodijo fse poti v Rim, samo po enih je do to zlo daleč! Hehe Hehe Hehe

kobreti torek, 8. marec 2011 ob 00:44

tak zaj pa resno! Iščen navigacijo za opel isignio cd500, po možnosti za celo evropo, seveda tudi z Slo, če mo keri kakšne podatke kak priti do dvd-ja naj jovi! zgodilo se je pač tak opel SLO je od avte z češko navigacijo pa to je fse ostale bol poznonr držove pa so po skoro 120€, SLO, CRO, pa dale doj pa okoli sploh nede brščas mogoče dobiti, čepraf so pri nakupi avta sveto obečali ka bo

zobl torek, 8. marec 2011 ob 10:49

kupi si garmina pa boš meja provo navigacija fse drugo v avtih je larifari

MHA torek, 8. marec 2011 ob 11:35

zobl je napisal/a:
kupi si garmina pa boš meja provo navigacija fse drugo v avtih je larifari

Pa kodo za 90€ s kero lehko potli zapstoj 4x na leto posodoblaš zemlevid Evrope.

TUNČEK torek, 8. marec 2011 ob 11:42

Jas mon že 12 let garmina, zej drügega po vrsti in lehko rečen da je zokon, samo mi je žo kwe sen pri zodjen pret dvema letoma ne vzeja Lifetime posodoblanja kak provi Miha, se je op noven naküpi bole fol.
AdriaRoute lehko zapstuj posodoblan, Evropo pa bi moga krasti s torentof.

MHA torek, 8. marec 2011 ob 12:53

Tü moš fol ceno za AR na SD kortici, je stora verzija gor naložena, san si lehko z garminove strani nejnovejšo doj potegneš -> AR na SD kortici

TUNČEK torek, 8. marec 2011 ob 15:40

MHA si me ne praf razma, jas mon možnost updetirati AR in mon verzijo 3.30, samo evropskih kort neman možnosti za obnoviti.
Hehe

Ivek torek, 8. marec 2011 ob 17:54

Kobreti. napiši tip, no številko navigacije, ki jo moš v afti, letnico afta, al pa vgraditve navigacije. Mon enega kamerata, ki de morti lehko pomoga.

MHA sreda, 9. marec 2011 ob 11:12

Ja Tunček, sen te razma, san jas sen to napisa Kobreti-ji, či se slüčejno odloči za naküp Garmin-a ka še te lehko dobi AR fol.

kobreti sreda, 9. marec 2011 ob 20:32

no tak je: gre se za navigacijo Navteq CD500 ki je na osrednjen displeji v opel isnigniji letnik 2010. Zaenkrat je možno dobitivečino posameznih držov posebej za dobrih 100€, s ten ka ne navigira južno od Avstrije nič, pa tudi kak so na Navteki in opli rekli tudi nede nič za toto serijo CD500. Pač lidi so nategnili s totimi "Das Lebende Avto"-opli ka mo fajn veki displej v forbah pa navigacijo dvd-jof pa je te nišče ne omenja ka jih nede. Zaj pa pač iščen če mo keri kakšno varjanto ka mu slučajno to dela ali kaj je predela ka se do bor Evropa navigirati, bi ga prosa za pomoč

lotmershki21 sreda, 9. marec 2011 ob 22:01

TUNČEK je napisal/a:
Gnešji den se do dobiti fsemogoče in tehnologija je že teko spopunjena, da je ne več razlike met eno in drügo navigacijo pa naj bo na telefoni ali pa poseben aparat. Razlika pa de skos v velikosti displeja, ke pa guči v prid navigacijskin naprovan

Vožno pa je sigurno küpiti uvelovleno znamko, ke je pa ne dobiš po marketih. In vožno je tüdi da mo ispopunjene zemlevide, po možnosti Adria Route. Evropski zemlevid alpske regije je premalo točen, Google Earth pa je sploh katastrofa. Primer je naprimer Nova Gorica, ge kože mejo po sredini mesta, bor pol km v notranjost Slovenije. Dosta krajof sploh ne pozna, sičnikof in šumnikof tüdi ne...ceste pa tak tak, gučin za ceste po vaseh.

Je pa resen, da de človik küpa tisto, ke se mu dopodne in priten more dostakrot glejati tüdi na peneze, zanemarljivo je pa tüdi ne, če človik sploh nüca GPS. Is svojih iskušenj ven, da je zlo uporoben v vekih mestih ali pa v popunoma neznonih krajih.

Neuporoben pa je v kakših voskih dolinah in op vekih planinah, tan začne bloditi tüdi najbojši GPS. Negi sen šteja da ot 24 satelitof za znosno navigacijo more sprejemati bor 11 satelitof. Is iskušenj ven, da ga moti tüdi šuma, pa veke zgradbe ipd. To vidin tüdi pri tekašken Garmini, ke mo še bojšo navigacijo kak cestni, pa f šumi ali pa op vekih zgradbah po mesti zataji in račüna samo rovno črto doklič po ne dobi potrebnih satelitof.

lp


ja glede ekrana ne ven če bi se strinja. jaz man telefon z ekraqnon ki je malo večji od 7ih centimetrof pa se čistar vredi vidi. je pa resen, če v pofprečji glejama ka so gps ekrani večji kak mobitelovi.

pa jaz nesen guča o google earth ampak o google maps. tak ka neven zakej to mešaš. to sta dve čistar drugačni stvari. z "zemlo" glejaš zemlo z mapami pa navigiraš.

lotmershki21 sreda, 9. marec 2011 ob 22:07

kobreti je napisal/a:
no tak je: gre se za navigacijo Navteq CD500 ki je na osrednjen displeji v opel isnigniji letnik 2010. Zaenkrat je možno dobitivečino posameznih držov posebej za dobrih 100€, s ten ka ne navigira južno od Avstrije nič, pa tudi kak so na Navteki in opli rekli tudi nede nič za toto serijo CD500. Pač lidi so nategnili s totimi "Das Lebende Avto"-opli ka mo fajn veki displej v forbah pa navigacijo dvd-jof pa je te nišče ne omenja ka jih nede. Zaj pa pač iščen če mo keri kakšno varjanto ka mu slučajno to dela ali kaj je predela ka se do bor Evropa navigirati, bi ga prosa za pomoč

zahtevej vračilo penez za gps. sklicovli se na to ka so te zavedli s ten ka so ti za sveto oblubili ka bode vse podprto.

zobl sreda, 9. marec 2011 ob 22:37

pozobi na das libling auto. firme kere navigacije delajo nimajo interes plačuvati firman kere pri nas korte delajo, ki je premalo kupcof.
fse je gnes pogojeno s penezi,ki se navteqi sploča kupuvati korto adria route ka do mogoče odali 10 avtov v sloveniji ?
zato je najbojše kupiti garmina pa adijo murki, nemaš nikših problemof, moreš pa z navigacjo biti pameten, ki fčosik tudi zno zatajiti pa te še kon v kakšo bedarijo odpela.

Dejan ponedeljek, 21. marec 2011 ob 12:38

TEST: Garmin nüvi 2250 GPS navigacija na dne.enaa.com

Cena za Garmin nüvi 2250: 157,61 evra (vir: spletna trgovina EnaA.com, 18.03.2011)

TUNČEK ponedeljek, 21. marec 2011 ob 13:14

Son nücan Garmine že 12 let. Glede na toto reklomo bi reka, da edino, da Europa City Navigator ne zadostüvle za naše potrebe, obavezno je treba doküpiti AR korto, zej je to 3.30 izvedba. To ja

MHA ponedeljek, 21. marec 2011 ob 13:36

Tunček, ge si te doba AR 3.30?

prlek1825 ponedeljek, 21. marec 2011 ob 17:19

jaz pa sem si te tudi zej prešji teden kupjo garmina. pa morem reči keko sem probovo sem kar zadovolen edino ke se mi ne dopodne ke marsiki ne kože prove omejitve keko je. zanima me če ste ke gledali od vučje vasi proti lotmerki, ki je omejitev 50 je meni garmin kozo celi cejt 70

TUNČEK ponedeljek, 21. marec 2011 ob 20:20

MHA je napisal/a:
Tunček, ge si te doba AR 3.30?

Oprosti, gda sen pisa sen bija f slüžbi in se zmota v številki. Mon AR 3.20, ke jo sproti obnovlan gda se pojovi nova varianta, je pa küplena in na spomonski kortici.
Jaaa

đoužek torek, 22. marec 2011 ob 09:32

Kul tudi 3.30 obstaja. Samo malo bolj se je treba potrudit, da se jo dobi Tiho

TUNČEK torek, 22. marec 2011 ob 09:54

đoužek je napisal/a:
Kul tudi 3.30 obstaja. Samo malo bolj se je treba potrudit, da se jo dobi Tiho

Uradno cestne variante nega, če je pa kakša beta verzija pa ne ven. Dobi se pa za mobilne telefone, samo mo še določene probleme. Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.