TUNČEK četrtek, 28. julij 2011 ob 18:20

Evo po reseteranji mi tipkovnica dela. Hteja sen še rečti, da sen negi čüja, da do Hrvoti hejali updejterati Adriaroute, se zej že Evropa dela dobre korte, posel pa je za Hrvote in tüdi Slovence kak sofinancere predrogi. Če je to resen sen pa ne 100 procenten.

Jaaa Pomežik

MHA četrtek, 28. julij 2011 ob 18:36

AR mislin ka dvakrat na leto posodobijo, neke se je gučalo ka bi nej hejali, san jas sen zodje informacije doba ka do hejali proizvajati AR, posodoblali pa še pre bodo.

iTux sreda, 30. november 2011 ob 19:59

Ta mesec je izsla posodobitev Navigona iz 1.8.2 na 2.0, novosti:
- Fully refined and even easyer to use UI
- Free map map update for all
- MyMaps: Install only the maps you need*
- Fresh maps XL: quartely map data update (in app purchase).

TUNČEK sreda, 30. november 2011 ob 22:30

iTux, Garmin je zokon, zamejaj svojo škotlo !

iTux sreda, 30. november 2011 ob 22:33

TUNČEK je napisal/a:
iTux, Garmin je zokon, zamejaj svojo škotlo !

Uporablan iGO, Navigon je plan b Nasmeh

MHA četrtek, 1. december 2011 ob 01:37

Garmin je res stroj Jaaa Sen zadovolen z jin. Ze bi tak ze mogla priti nova AR vün. Mislec

iTux četrtek, 1. december 2011 ob 10:06

glovno ka dela kak more, pa ka te pripela to kon ces ite. Pa na vsake teko more vün prite apdejt Nasmeh

MHA četrtek, 1. december 2011 ob 11:43

Kak pa se te ke tvoj obnese?

iGo vs. Navigon

iTux četrtek, 1. december 2011 ob 11:54

uporablan tak samo iGo, pa se ful vredi obnese. Navigon sem samo proba vace ga ne uporablan, man ga v primeri ka bi mi ovi zatrokira.

MHA četrtek, 1. december 2011 ob 12:05

Pokritost cest, številk, znamenitosti pa fsega ostalega je vrede? Meni je Garmin eno 3x zatrokera pa zmrzna, ka sen ga moga reseterati. In to se je skos zgodilo v Lotmerki f krožnen kak je vodomet. Nasmeh

iTux četrtek, 1. december 2011 ob 12:11

zgodlo se mi je parkrat v ljubljani na celovske ka me neje direkt pred vhod bloka pripelalo, ka me do kaksega drügega, kakseh 20m fkraj. Drugace pa ostalo dela odlicno po moje osebne ocene Haha
Zatrokira pa se mi je ne nikoli.

MHA četrtek, 1. december 2011 ob 12:14

iTux je napisal/a:
zgodlo se mi je parkrat v ljubljani na celovske ka me neje direkt pred vhod bloka pripelalo, ka me do kaksega drügega, kakseh 20m fkraj.


Ja ja k sosidi ne Hahaha

iTux četrtek, 1. december 2011 ob 12:18

bojse k soside kak pa ka te na drugo stron, ka te nucas se deset minut ka prides na drugo stron se posebno ob prometnih konicah to Nasmeh

MHA četrtek, 1. december 2011 ob 12:22

iTux je napisal/a:
bojse k soside kak pa ka te na drugo stron, ka te nucas se deset minut ka prides na drugo stron se posebno ob prometnih konicah to Nasmeh

E, to to Jaaa To ja

iTux četrtek, 1. december 2011 ob 12:30

pred leti pa si tak samo meja papirnate korte brez hisnih stevilk te pa isce kak jünec ki je kdo Jezik

TUNČEK četrtek, 1. december 2011 ob 20:21

MHA je napisal/a:
Garmin je res stroj Jaaa Sen zadovolen z jin. Ze bi tak ze mogla priti nova AR vün. Mislec

************************************************************
Se je letos že enkrat bila posodoblena, ke jo bojo še enkrat ? Pomežik

TUNČEK četrtek, 1. december 2011 ob 20:23

MHA je napisal/a:
Pokritost cest, številk, znamenitosti pa fsega ostalega je vrede? Meni je Garmin eno 3x zatrokera pa zmrzna, ka sen ga moga reseterati. In to se je skos zgodilo v Lotmerki f krožnen kak je vodomet. Nasmeh

***********************************************************
To se je meni dogojalo, potli so mi pa rekli na Garmini, da je treba prinas uporoblati ali AR ali Evropsko korto, ne pa obe naenkrat. Zej to upoštevlen in je fse OK. Jaaa

MHA četrtek, 1. december 2011 ob 23:16

Meni je v 5-ih letih 3x zatrokera, pa sen vedno nüca ali eno, ali pa drügo korto. Neven edino, zake je skos pri toten vodometi zatrokera, pa skos ko sen se z Lotmerka vün pela Haha Či obe uporoblaš, te tak pride do motenj, da te fsakša korta f svojo stron tera. Nasmeh

iTux petek, 2. december 2011 ob 00:17

zaradi temperaturne razlike ti je zablokiralo Nasmeh

MHA petek, 2. december 2011 ob 00:24

Bi znalo biti Jaaa da mi je skos v zimsken cejti zatrokera. Zebe me



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.