Dzeba sreda, 28. oktober 2009 ob 23:05


eRepublik 8)

eRepublik je brezplačna spletna igra in simulacija pravega sveta, ki je dostopna vsakemu. Trenutno je že preko 226 tisoč uporabnikov, medtem ko pa je Slovencev le 760, vendar pa lahko vi vse spremenite z klikom na to stran.Registrirajte se in postanite del Slovencev tudi preko spleta.

Opis igre

Na začetku se boste morali zaposliti in kupovati hrano. Z delom boste dvigovali vaš skill za posamezno panogo in tako tudi plačo. Čez čas se boste lahko borili v vojni, naredili svoj časopis, ustanovili organizacije in pa podjetja ter sodelovali v politiki kot kongresnik, predsednik stranke ali predsednik države. Dobili pa boste tudi 5 Golda in še pokal, ki bo prikazan v vašem profilu, če ste npr. 30 dni zapored delali, postali kongresnik, postali predsednik države in podobno.

Kako je v Sloveniji

Slovenija ima 6 pokrajin to so: Primorska, Gorenjska, Dolenjska, Notranjska, Štajerska in Koroška ter Prekmurje. Prej smo imeli tudi avstrijsko Koroško, vendar pa smo jim zaradi premajhnega števila prebivalcev morali vrniti. Slovenija je socialna država, saj pomaga svojim začetnikom, da se takoj lahko zaposlijo in dobijo še nasvete ter podobno od vlade.

:arrow: Registracija eRepublik (klik) Haha

SlovenianDevil sreda, 28. oktober 2009 ob 23:41

Dzeba, ti igraš? Če igraš me dodaj, nick mam isti

Dejan četrtek, 29. oktober 2009 ob 00:05

Na kakšen način te s toto igrico pomogaš Sloveniji? Haa Virtualni Sloveniji?
Pa Prlekije pokrajine nega Dol Nič nede s tega Hehe

MHA četrtek, 29. oktober 2009 ob 00:11

Dejan je napisal/a:
Pa Prlekije pokrajine nega Dol Nič nede s tega Hehe

Vepa Hihihi

Vojno moš tüdi lehko? Te do se tak hrvoti pa naši non stop pokali.

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 06:30

Pomogaš z številom, več nas je, leži kakšno bitko zmagamo.

Pa vojne so tudi, samo Hrvoti nos ne napodajo...

Legionar četrtek, 29. oktober 2009 ob 08:02

Či nan tota stvor ponüja samo delo pa pehanje za penezi pa vojne, te je to totalno brezveze. T

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:12

V bistvi je res ne nekej zanimivo, je pa bojše kak ove igre, ki za jih ponucaš nekej vur na den, tu greš samo delat, pomogaš v kaki bitki, pa greš na forum pogledneš, to ti vzeme enih 5 minut max.

Aja še tak en mali info, ovi ke je gori napiso link po vsej verjetnosti sodeluvle v igri, komu jih uspe nejveč povobiti v igro, tak da vi nete meli nič od tega, či je keri zaintereserani nej ponuca moj link, pa dobi do level 6 jesti od mene zapstuj
http://www.erepublik.com/en/referrer/SlovenianDevil

aja, btw jaz ne sodeluvlen v tisti igri kdo jih več pobovi Haha

Dejan četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:29

SlovenianDevil je napisal/a:
Pomogaš z številom, več nas je, leži kakšno bitko zmagamo.

Pa vojne so tudi, samo Hrvoti nos ne napodajo...


Samo še mi je zej ne jasno, kak te s ten Sloveniji kak držovi pomogaš? Nasmeh Verjetno te virtualni Sloveniji, kak sen napisa. V toten primeri pa te ne ven, kakši je smisel tote igre? Nasmeh

MHA četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:33

S čin pa ga te lehko napodneš? Patrie so? Što pa je te na vlodi, da tan piše ka ti vloda svetüvle pa tak dale.

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:38

Dejan je napisal/a:
SlovenianDevil je napisal/a:
Pomogaš z številom, več nas je, leži kakšno bitko zmagamo.

Pa vojne so tudi, samo Hrvoti nos ne napodajo...


Samo še mi je zej ne jasno, kak te s ten Sloveniji kak držovi pomogaš? Nasmeh Verjetno te virtualni Sloveniji, kak sen napisa. V toten primeri pa te ne ven, kakši je smisel tote igre? Nasmeh


Ja tu je mišljeno virtualni Sloveniji, z delom pač višaš status države, več ljudi dela, več država davkov dobi, pa več ljudi je v igri boljša je obramba Slovenije, če jo kdo napodne. Te pa več delaš, bojši si v ten kej delaš, več ploče dobiš itd.
V bistvi gre v igri bolj za princip, ka nas je čim več Haha

Dejan četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:41

Ja ka pa maš ti od tega? Dobiš pločo? Nasmeh
To te venda špilajo tisti, ki so na zavodi pa majo cejt. Rejši bi v resničnen sveti šli delat, plačüvat davkov, šli v vojsko, ... pa bi nan vsen bojše šlo Hihihi

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:43

Ja dobiš pločo....v igri seveda Haha
Pa ne neje to tak kdo ma čas pa kdo ne, ker vsaki ma 5 minut časa ka ide tisto stisne.

Dejan četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:48

Ok, nej bo. Pa nej špila to tisti, ki se mo to vidi. To je tak kak Second Life. Morti sen staromoden, samo se to meni zdi nesmiselno Hihihi

p.s. zej lehko doš v podpis sliko, pret je falija falat kode pa neje delala.

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:49

Aja, sorry glih sen ti sporočilo poslo zaradi slike Haha

Neje tak kot Second life, ampak je pa še vedno tak kak si reko, ka špila tisti, ki se mu vidi.

Dejan četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:52

Ja, mi smo že malo prestori za to Nasmeh Pa ena igra še je Travian, ki to tüdi vsi špilajo. To je te venda nekej podobnega.

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 09:57

Ne, ne...to je ves point, igra nima istega načina, tan maš vojsko, bitke ipd. pa tan vidiš svojo naselje pa to, tu pa ne, pa tu igraš samega sebe, tak ka za delo maš samo ka knof stisneš pa ti napiše ka delaš, pa napodneš isto...idi pogledni na link pa dej tour či boš nejšo gi ka boš malo slike vidjo, meni je zato glih zanimiva, ker igra na vun zgleja čisto bedna, v igri pa je te malo zanimivega Haha

Legionar četrtek, 29. oktober 2009 ob 16:55

Ja, keko štejen gre za nekej podobnega kak je Travian. Jaz sen toti Travian enkrat proba špilati, pa sen po dveh vürah ugotovja, ka nega bole dugucejtne igrice od tote. Hihihi Sen pa negi šteja ka jih je dosti prav obsedenih grotalo s ten, ka so na vsake teko mogli hoditi glejat či ga je kdo napadna ali pa mo što kej fkra pa tak in to je treba iti fsaki den. Pomeni ka fsaki den moreš biti na računalniki, pa čiglih 5 minut. Sen šteja tüdi ka so eni zavolo toga nejč na dopuste pa obiske ne hodili, ka so se bojali ka jih v toten cejti ke jih nede, ne bi što napadna, pa se nebi mogli broniti. Hehe Meni se to zdi bedasto, toti cejt rojši za kej drügega ponücan. Či pa se mi zalüšta igric, pa kakše enostavne pošpilan, kakši tetris, skoke, golf ali kej podobnega pa kda se navolin, te vgasnen pa čao pero, pa se ne obremejüvlen s ten či se mi ne do.

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 17:52

glej opet bon napiso, to je ne travian in ji je niti ne podobna.
tak zgleja travian:

tak pa erepublik:


podobnosti vsej za moje pojme nega. Finta je v tem da je travian delani tak da moreš non stop biti polek, če te kdo napada organizirati obrambo pa tako sranje, erepublik pagreš enkrat ne den gor, greš delat, trenirat pa lehko greš dol. V erepubliki tudi nega napadov na posameznega igralca, se provi či že kdo koga napodne je ena držova drugo, to pa more meti vojno napoved.
Finta igre je čim bolj upodobiti navodnega človeka, ki dela, lehko ustanovi podjetje, kandidira v kongres al pa za predsednika, piše novinarske članke, v glovnen kej pač lidje delajo.

Jernej četrtek, 29. oktober 2009 ob 22:24



Naprej http://www.castlefight.de/

Ges pa to dosta spilan!

Samo na eRepublik san tüdi že To ja

SlovenianDevil četrtek, 29. oktober 2009 ob 22:40

jaz sicer ogame špilam, erepublik je tak ....za hec

dodaj me na erepublik, nick mam isti Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.