zobl torek, 6. december 2011 ob 12:09

mucek19 je napisal/a:
Pač vsak ma svoje mnenje ampak sam sem tudi že kupoval in moram povedati, da še do sedaj nisem bil razočaran!
iTux s tabo pa se ne strinjam namreč vsakemu podjetju se gre da gosta dobro postreže in da se o njem še dlje časa govori.

In še nekaj prva taka stran je bila bigdeal.si.
BigDealovci ste do sedaj:
Kupili: 29198 kuponov
Prihranili: 759.051,96 eur

Potem je sledila 1nadan.si


Je pa zelo zanimivo ko si npr.: lahko kupiš pizzo za 50% ceneje, ko lahko kupiš kuhano vino za 55% in še bi lahko našteval!

Tako da poskusiti je treba.



verjetno pri kuhnane vini nega nekše razlike, pri horni pa bi verva ka je razlika či pločaš s penezi ali pa s kuponom Nasmeh
ziher je majnša porcija, mogoče ne tak kvalitetno meso kak pri ovem na keš...

mucek19 torek, 6. december 2011 ob 12:52

Jaz sem si kupil kupon za pizzo in je bila pizza ista kot če jo grem jest brez kupona!

mucek19 torek, 6. december 2011 ob 13:09

In še ena novost prihaja!

Kartica Kolektiva
Dragi Kolektivci,
Dovolite nam, da vam predstavimo poplno novost na Kolektivi. To je Koletkiva kartica.

Predstavili bi vam nekaj prednosti, ki jih boste imetniki Kolektiva kartice imeli:

Kuponov ne bo več potrebno tiskati kar je okolju povsem prijazno
Kartico boste imeli vedno pri roki in ne bo vam potrebno misliti ali imate kupon natisnjen ali ne oz. kam ste kupon založili
Sama aktivacija kuponov plačanih s plačilnim nalogom bo hitrejša, saj bodo kuponi aktivirani takoj ko bomo prejeli vaše nakazilo
Po opravljeni storitvi bo ponudnik na podlagi vaše št. kartice zabeležil, da je kupon izkoriščen - elegantno in preprosto
Nov sistem za preverjanje veljavnosti kuponov bo sam zabeležil, da je bil določen kupon izkoriščen
Kolektiva kartica vam bo pri določenih ponudnikih omogočala stalni popust npr. 10% ali več na določene storitve s predložitvijo kartice Kolektiva

iTux torek, 6. december 2011 ob 13:11

mucek19 je napisal/a:
Jaz sem si kupil kupon za pizzo in je bila pizza ista kot če jo grem jest brez kupona!

ja ka si jo negi kupa ki sploh ne gre pa je oveme blo vseeno za toto eno pico Nasmeh

spekter nedelja, 17. marec 2013 ob 12:34

Uf polno je že teh. Drugače za lažje spremljanje maš itak že strani z vsemi ponudbami gor,...

Še en drugi je ko je meni fajn ta stran z popusti, sicer ni z skupinskimi nakupi so pa gor zbrane akcije vseh spletnih in drugih trgovin.

TUNČEK nedelja, 17. marec 2013 ob 14:17

Cene so pa bole tak. Procenti popusta se zdijo veki,kunčna cena pa je še skos visoka.
Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.