logotip ponedeljek, 28. marec 2016 ob 14:07

No kmalu bomo lahko kupovali v Mriboru v novi Lesnini in Mömaxu. In vse to bo v eni stavbi tako kot Rutar in Dipo ampak bo pa vse malo drugače saj bi naj to bil največji pohištveni center na Štajerskem. In lahko predvidevamo, da če je v Ljubljani Mömax največji in kot sem najdel podatek, da je velik 8000 kvadratnih metrov potem lahko pričakujemo v Mariboru podbno ampak slišal sem da bi naj bil večji. Tako, da bomo sedaj pri pohištvu imeli veliko izbire če se zapeljemo v Maribor.
Namreč nekaj metrov stran je Rutar in potem še Harvey Norman in konkurenca bo res huda. Meni osebno sem zdaj raje kupoval v Lesnini kot v Rutarju.
Rutar ima podobno robo kot Lesnina in Mömax in v Mömaxu je tako, koliko sem si ogledal njihovo ponudbo v Velenju in v Ljubljani, da vse pa ni kar je poceni slabo. Ampak meni je v Mömaxu všeč to, da imajo zelo moderen stil.
Harvey Norman pa še nisem nič kupoval ker se mi zdi vse predrago

Zanima me vaše mnenje!
Kaj imate raje veliko pohištveno trgovino kjer si lahko pogledate kako stvar izgleda ali manjši salon kjer si izbirate stvari po katalogu?

TUNČEK ponedeljek, 4. april 2016 ob 12:21

Mömaxa ne poznan in ne ven kakšo robo mojo, za Rutara leko rečen da je lopof in en veki nateg. Za Harvey Norman pa provijo ka mo malo dvomlivo robo. Taka mislen, či se že küpüvle pohištvo ga je bojše vzeti v Lesnini ali Slovenijalesi ali pa v Mebli. To ja

Dejan četrtek, 7. april 2016 ob 17:40

Pomalen bomo še nücali kakšno tovarno za delaje penez, ka bomo lehko zaprovlali v totih trgovinah, ki vsaki den rosejo vseposod...

Pohištvo sen samo enkrat küpa v Rutari pa to že pred skoro 10 leti pa še gnes vsaki mesec domu dobivlen neka povabila pa vip kartice, ....

V zodjih letih pa vse küpimo v Lesnini v Lotmerki ali MS.

logotip sreda, 13. april 2016 ob 17:15

Dejan se čist strinjam z tabo.
Aja dodal bi še to, da pa imajo tudi tako kot vsi ugodne cene zaves, tepihov, lučk, vrtnega programa, nožev, vilic....
In ta teden ker sem mam njihovo kartico sem dobil še kupone ugodnosti in šokiralo me je 64 delni servis (krožniki, šalice...) z kuponom samo 34,95€

Tako,da cene so dokaj ugodne

logotip nedelja, 1. maj 2016 ob 14:12

Monter Mömax
Medse vabimo:
MONTER m/ž
Od kandidatov pričakujemo:

dokončano poklicno ali srednješolsko izobrazbo
delovne izkušnje na primerljivem delovnem mestu
ročne spretnosti, okretnost
delavnost, urejenost, točnost, zanesljivost
vozniško dovoljenje B kategorije.

Naloge:

montiranje in sestavljanje pohištva
branje načrtov

Nudimo:

Kandidatom nudimo zanimivo in samostojno delo, možnost izobraževanja in profesionalnega razvoja. S kandidati bomo sklenili delovno razmerje za določen čas z možnostjo podaljšanja.

Če vam opisano predstavlja izziv, pričakujemo vašo prijavo preko spletnega obrazca na portalu www.superdelo.si do 8.5.2016. Upoštevane bodo samo prijave, ki bodo izpolnjene preko omenjene povezave.

logotip nedelja, 29. maj 2016 ob 10:40

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač

Končno nova trgovina z pohištvomn !
V Mariboru na Tržaški cesti 33 bo 15.6.2016 odprl svoja vrata novi Mömax!
Intako je videti bolje!

logotip četrtek, 2. junij 2016 ob 22:40

MARIBOR, prihajamo! Nasmeh Otvoritev naše NOVE poslovalnice se bo zgodila v SREDO, 15. 6. 2016 ob 9. uri, našli pa nas boste na Tržaški cesti 33!

VLJUDNO VABLJENI, da se nam pridružite in praznujete z nami! A to še ni vse! Ker smo radi drzni, bo OTVORITVENI PROGRAM trajal vse do SOBOTE, 18. 6. 2016! Veseli bomo vašega obiska, več informacij pa najdete na: http://www.otvoritev-moemax.si/.

Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu Kul Kul Kul Kul Kul Kul Kul

Pa kdo dvomi v kvaliteto in ceno mu lahko povem iz lastnih izkušenj iz Velenja da imajo res ugodne cene
Dipo Maribor pa se bo moral posloviti ker konkurenca Momax ga bo v to prisilila

Dejan sreda, 15. junij 2016 ob 15:17

Cela evforija s ten gnes po vseh cejtngah, kak da bi odprli tovarno za 2000 delavcov Nasmeh

MHA nedelja, 19. junij 2016 ob 16:41

Je napisa ker smo radi drzni Hihihi Mömax je tak verjetno dipo varianta

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.