Jernej torek, 18. april 2006 ob 20:50

Kje sloveniji se se naj hitreje pa naj bolse gume pa naj valejse gume dajo kupiti? www.gume-direkt.si

Jernej sreda, 1. november 2006 ob 11:32

prihranite denar! Aplavz
dostava na dom ali k firmi ot dva komada naprej zastojn Aplavz
naj hvalejse gume zimske-letne-kombinirane!Mislec

http://www.gume-direkt.com/start.html Gor

Jernej sreda, 1. november 2006 ob 18:59

Dobre pa hval gume so z Srbije TIGAR z mesta Pirot in TRAYAL z mesta Krusevac!

Jernej sreda, 1. november 2006 ob 19:12

Verige za koles so pa ot 29 €vrov naprej! Se reklama je ka lahko monteras eno verigo na kolo v 3minutaj! Express

Jernej četrtek, 22. februar 2007 ob 21:27

Naja to zimo je skoron nej trebalo zimski gum niti nej tak mrzlo blo!

Samo zimska guma se ot +7 C° bolse na cesti drzi kak letna guma! Mislec Ne glede ci je sneg ali nej! Mislec

MHA četrtek, 15. marec 2007 ob 14:04

Ke ste že zamejali zimske gume z letnimi na avti? Jaz še nen, ka de še baje drügi teden sneg Šokiran

Jernej četrtek, 15. marec 2007 ob 19:48

MHA je napisal/a:
Ke ste že zamejali zimske gume z letnimi na avti? Jaz še nen, ka de še baje drügi teden sneg Šokiran

Tü Avstriji pa vedno recejo dva Oja Oktober-Ostern ..vüzem (velika noc) naj bi möo zimske gumije gor!

Nela četrtek, 15. marec 2007 ob 20:20

Aha taka bon jaz tudi mogla zimske gume dol zeti pa letne nazej gor..........samo na pecikli Vuuhuu Vuuhuu Vuuhuu

Dejan petek, 16. marec 2007 ob 03:33

Ja nič letnih gum, drügi teden de baje sneg!?!
Či ne vervlete, kliknite tan na levi stroni, menu Vreme! Mislec
Neke že je na ten...

MHA petek, 16. marec 2007 ob 13:28

Neke se küha. Baje de celi teden zimski. Provi cejt sen pogledno vreme če nebi, te bi se zej že z letnimi voza.

Jernej petek, 16. marec 2007 ob 21:44

Cü ci de snega ..se nede dugo držo!
Te pa je res meti najbolše kombiniranih gum ka imajo letni profil brez lamel pa napis M&S

Kombiniranih gum imajo pac letni profil samo drügo kvaliteto kaočuka!
Taka zjimi je varno po zimi in poleti! (kombinirani-All season)

Jernej ponedeljek, 16. april 2007 ob 20:56

Soboto san sao Lotmerk ka san isko service gum ka mi dve gume dol z alufelne vzeme pa dve novi gor na alufelne z montera in centrera!

Lotmerki Natral je ne delo Makoter je ful guzbo mejo, Rajh tüdi!

Te pa san se odloco ka grem PUHANI Mekotnjak! Pa je meja cajt pa mi je zrihto dve novi gume gor na felno.
Monterao san tak jaz duma sam na Avto!

Morem Puhana hvaliti bio je ful prijazen pa ful natancno dela!

Aplavz Dober Majster! Gor

Jernej ponedeljek, 19. november 2007 ob 11:37

..se nemate zimskih gum?

http://www.gume-direkt.si/

Dostava je vklucena ceni! Super hval! Gor

Dejan ponedeljek, 19. november 2007 ob 12:07

Jas sen jih fčera že sproba v tisten snegi pa brozgi prek Železnih Dveri do Jeruzalema. No, pa že pret zaron op petih domu Haha Pa je šlo Nasmeh Gor

mile ponedeljek, 19. november 2007 ob 13:24

m+s je dejansko mud and snow.
blato pa sneg

nekak mi poleti vseeno boljse letne, ker te m+s se spelavlejo preveč, ko je zunaj toplo, te pa recimo prideš v rondo pa normalno pelaš, te pa cvili kak pri formuli, folk se obrača Nasmeh


drugače ša na gume-direkt.si sem naročil pred 3 leti prvič letne gume, pa te zaj tudi zimske.
cenejši so od trgovin pa vulkanizerov, hitra dostava v ceno vračunana.

MHA ponedeljek, 19. november 2007 ob 13:47

Pa v Motoreviji sen šteja, ka so M+S gume ne neven ke. V leti mojo veko obrabo, v zimi pa so na snegi ne ziher. V AMZS-ji jih ne priporočajo.

Jernej torek, 20. november 2007 ob 13:11

mile je napisal/a:
m+s je dejansko mud and snow.
blato pa sneg

nekak mi poleti vseeno boljse letne, ker te m+s se spelavlejo preveč, ko je zunaj toplo, te pa recimo prideš v rondo pa normalno pelaš, te pa cvili kak pri formuli, folk se obrača Nasmeh


drugače ša na gume-direkt.si sem naročil pred 3 leti prvič letne gume, pa te zaj tudi zimske.
cenejši so od trgovin pa vulkanizerov, hitra dostava v ceno vračunana.


M&S znak majo zimske gume in kombinerane (letno/zimske) uni se razlocijo pri profili!

Zimske majo lamelni profil.
Kombinirane (letno/zimske) pa majo profil tak kak vsaki letni gumi pac brez lamelnega profila!

Jernej torek, 20. november 2007 ob 13:17

Avstrija dosta Slovenijo kopera...
...zdaj scejo zakon skleniti ka mores meti zimski gum ali par verige v Jeseni/zimi!

Saj zimske gume je do zdaj nej mus blo meti Avstriji!
Samo da mas karambol letnami po zimi ali jeseni, lejko se zgodi ka zavarovalnica ne placa!

Da je se Sloveniji blo 0,5 pro mile ka so
Avstrijci se 0,8 pro mile meli!

In posvete (lici) po dnevi so tüdi Sloveniji dol poglednoli!Mislec

Jernej nedelja, 19. oktober 2008 ob 01:07

Jernej je napisal/a:
Avstrija dosta Slovenijo kopera...
...zdaj scejo zakon skleniti ka mores meti zimski gum ali par verige v Jeseni/zimi!

Saj zimske gume je do zdaj nej mus blo meti Avstriji!
Samo da mas karambol letnami po zimi ali jeseni, lejko se zgodi ka zavarovalnica ne placa!

Da je se Sloveniji blo 0,5 pro mile ka so
Avstrijci se 0,8 pro mile meli!

In posvete (lici) po dnevi so tüdi Sloveniji dol poglednoli!Mislec


Ja tak je Decembra 2007 je drzavnem zbori se odlocilo ka Avstriji tüdi mores obvezno meti zimsko obremo ot 01.Novembra do 15.Aprila ci je sneg, plato ali pa lejd na cesti. Ci so pac zimske razmere na cesti.

Avstrijska policija kazni tej steri se toga ne drzi z 35€ kazni ali pa pri prometni nesreci 5000€

Vir

Saj man zimske samo se mu naslejdnic za kombinirane gume odloco.
(All season - All weather - Ganzjahres Reifen - kombinirane celoletne pnevmatike) (slika)

MHA nedelja, 19. oktober 2008 ob 14:00

San dere moš letne gori, je vožja dosti bol udobna pa varna, kak pa či moš kombinerane.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.