Progress sobota, 12. marec 2011 ob 20:32

Michelinovke me neso dugo držale, z njimi sen prevoza premalo km in jih nen küpa, pa še droge so predlone bile. Nekak se bole strinjam z mnenjem zobla.

zobl sobota, 12. marec 2011 ob 20:40

Ivek je napisal/a:
Neje važno kak stori je afto. S gumami je glih tak kak s črevli. Oboji glavo vohtajo.
Či, ne veš kere gume bi küpja, küpi Michelin. Je resen, ka so lehko dražiše ot storega afta, samo glova je tüdi ne zapstoj.



Zgleja ka nesi razimija kej sen jas napisa.
Eni pretirovlejo pa dovlejo na store avte gume kere so predobre pa tudi ne pašejo. Po keri logiki gre 17" felna na avto keri ma tovarniško 14"?
Zaradi kvazi športnega izgleda in podobnih fint bla blabla..

Sicer pa tvoje zakluček keko razmin je Michelin tak kak v večini naroda, seveda jas se osebno s tren ne strinjan ker sen ugotovja ka Michelin je samo še "ime".
proba sen dozdaj Fulda, Falken, Kumho, Goodyear in lehko rečen ka so fse ble cenejše od Michelina pa tudi nič mejn pa slabše me neso služile.

V glovnen Michelin gume so precenjene, in gleden a to Progress ka si jih meja in nisi zadovoljen z njimi, probaj kakšne druge.
Recimo : Kumho,Falken, Fulda
normalna cena gum

misekovi nedelja, 13. marec 2011 ob 15:56

Jaz v takemprimeri gren k Stankeci pa tan nabavim, do zaj je bilo vedno ugodno,
glede na to ka poznam tvoj avto pa ka ven za kaj ga nucaš bi pa priporoča Pirelli, sicer malo slabša guma na dežni podlaga ali glede na to ka maš vseeno neke težji avto nega s tem težav, glede obrabe gum pa je Pirelli zelo zdržliv.

Prleški Machete nedelja, 13. marec 2011 ob 20:04

Čehi, po moji kmečki prleški logiki se najbol splati gumije küpiti pri vulkanizeri keri de ti gumije V ISTI ceni zmontera pa po potrebi zbalansera.
Gda pa küpuvlez gume pri nekon tak pa te sche koshta nameschaje gumijof pa balanseraje kero ti zarachunajo 20-30 ojrov

MHA nedelja, 13. marec 2011 ob 22:34

Pirelli mon jas zej gor, na mokri podlagi so kar dobre, oprijem je v redi kak na mokri tak na sühi. Sicer je tüdi odvisno kere model gume moš, jas mon P7, Cinturato mislin ka je loni cilo zmogala na testih.

TUNČEK ponedeljek, 14. marec 2011 ob 07:05

zobl je napisal/a:
Ivek je napisal/a:
Neje važno kak stori je afto. S gumami je glih tak kak s črevli. Oboji glavo vohtajo.
Či, ne veš kere gume bi küpja, küpi Michelin. Je resen, ka so lehko dražiše ot storega afta, samo glova je tüdi ne zapstoj.



Zgleja ka nesi razimija kej sen jas napisa.
Eni pretirovlejo pa dovlejo na store avte gume kere so predobre pa tudi ne pašejo. Po keri logiki gre 17" felna na avto keri ma tovarniško 14"?
Zaradi kvazi športnega izgleda in podobnih fint bla blabla..

Sicer pa tvoje zakluček keko razmin je Michelin tak kak v večini naroda, seveda jas se osebno s tren ne strinjan ker sen ugotovja ka Michelin je samo še "ime".
proba sen dozdaj Fulda, Falken, Kumho, Goodyear in lehko rečen ka so fse ble cenejše od Michelina pa tudi nič mejn pa slabše me neso služile.

V glovnen Michelin gume so precenjene, in gleden a to Progress ka si jih meja in nisi zadovoljen z njimi, probaj kakšne druge.
Recimo : Kumho,Falken, Fulda
normalna cena gum


Glih fsega pa nemreš djoti gor, se opstoja homologacija, ke točno določa kakše potoče pa gume lehko doš gor.

Michelinke, pa še kakše drüge znamke so resen precenjene, takak fsoka reč z znamko. To se vidi tüdi pri drügih rečeh, gda se znamka uvelovi, potli začnejo delati slapše, se mojo že küpce.
Ka se pa tiče mokre ceste, pa mislin, da so zlo dobre gume Bridgstone. Pomežik

Jernej ponedeljek, 24. oktober 2011 ob 19:34

Zimske pnevmatike so označene s simbolom snežinke.
Pogosto boste našli tudi črke M + S (blato in sneg), vendar le snežinke simbol označuje zimskih pnevmatik!
Pravna minimalno globino profila 4 mm (5 mm na področju čezmejnega zdravstvenega pnevmatike).
Zelo pomembno za popoln oprijem je pravilen tlak v pnevmatikah!



...to je zdaj novi simbol ki se najde na zimskih pnevmatik! Zato ka dosta proizvajalci iz kitajske in zda so imeli črke M + S tüdi na letne gume!
Moren povdariti ka so to niti nej celoletne pnevmatike bli zato pa zdaj
tej novi simbol : snežinka!

MHA ponedeljek, 24. oktober 2011 ob 20:05

Ke sen jas spremla revije, bi nej zimske gume meja za 0,2 bol napumpane, zavolo te bojšega oprijema f snegi.

MHA torek, 15. november 2011 ob 11:37

Ot gnes napre je obvezna zimska oprema. Moren si lance f kuferan dati. Nasmeh

zobl torek, 15. november 2011 ob 14:39

MHA je napisal/a:
Ot gnes napre je obvezna zimska oprema. Moren si lance f kuferan dati. Nasmeh


Lanci so vrag, enkrat se mi je zgodilo ka mi je v por vurah zapadnilo snega, tak ka sen z letnimi gumami ne moga nikan praf, ceste pa so ne spucali še, lance pa sen ne zna gor djati, potli pa je še por mimoidočih telovadilo ka bi lance gor mi djali, na konci je niše ne zna ...
Tak ka od te rajši 15.11-15.3 mon zimske gume

Kul

MHA torek, 15. november 2011 ob 17:02

Jas mon lance san zavolo policejof, dere de se snek bliža, te bon vrga gor gume.

TUNČEK torek, 15. november 2011 ob 17:54

MHA, pametno ! Z lanci je treba iti nad policeje, za snek pa so zimske gume. Jas jih mon že gor, mon pa f kuferani tüdi lance. Pomežik To ja

Dejan ponedeljek, 25. marec 2013 ob 16:50

Si je keri 15. letne gume gor da? Hihihi Hjooj

đoužek ponedeljek, 25. marec 2013 ob 19:50

Dajan.
Prav gotovo se najde kdo, ki da gor zimske gume točno 15. novembra in točno 15. marca dol.

Enim pač ni briga za razmere na cesti Khmm

MHA sreda, 27. marec 2013 ob 16:22

Ne še. Še gučijo ka de sneg v prven tedni v aprili.

Dejan sreda, 27. marec 2013 ob 16:30

Glede na to, ka je včera bilo v Sloveniji 300 nesreč al neke takšega, jih je venda kar neke guma mejalo Nasmeh

pravični sreda, 27. marec 2013 ob 21:10

Eni so že dale letne gor. Mislec Hjooj

So v ponedeljek in včeraj milo gledali kako sneži in niso mogli nikamor. Hihihi Zloba Hahaha



MHA četrtek, 28. marec 2013 ob 14:14

Dejan je napisal/a:
Glede na to, ka je včera bilo v Sloveniji 300 nesreč al neke takšega, jih je venda kar neke guma mejalo Nasmeh

Keri je z letnimi gumami karambol meja, de tüdi moga ze fejn v žep segnoti Šokiran

MHA sobota, 15. marec 2014 ob 20:19

Od zutra dale te več ne treba po zakoni mete zimsko opremo, razen v zimskih razmerah. Jas sen gume že zameja kunc februara. Malo po ten pa so me ponoči na meji policeji stavili, pa mi policejka svetila na gumo pa glejala, pa ji provin lance mon odzaja, pa nič ne rekla ka bi ji nej pokoza, štela je viditi san obvezno opremo, te mi pa še na kunci dola za fudati Nasmeh



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.