Jernej nedelja, 19. oktober 2008 ob 15:08

MHA je napisal/a:
San dere moš letne gori, je vožja dosti bol udobna pa varna, kak pa či moš kombinerane.

Ges man namesto letne gume, kombinirane gume na alufelnaj pa ne cütim razliko.

Naja zimi pa je rejsan ka ci je sneg ali led so prav zimske gume bolse ot kombinirane.

Samo negda je tüdi blo zimsko in letno motorno olje za Avto.
Zdaj obstaja "kombinirano" (za leto in zimo) sinteticno ali pol sinteticno motorno olje.

MHA nedelja, 19. oktober 2008 ob 18:16

Jernej, s tistin profilon ke moš na alu felnah, s ten nebi nikan priša v snegi.

Tunč nedelja, 19. oktober 2008 ob 21:14

Nasmeh Za mene je zakon letna guma poleti in zimska po zimi. Sicer je z mejovajon gum več dela samo razlika je očitna. Osebno se zelo rad vozim po snegi posebno te kda še je ne spluženi. Te si vseden v avto te pa gremo juhuhu Juhuhu malo levo pa desno pa v breg in premzaje z ročno. Samo brez zimskih gum se to neda delati. Enkrat sen se moga s službenim pelati ka so še ni ble mejane gume in sen meja gori letne. Pa je večer nenapovedano en kup snega opalo. Od Stročje vasi pa do Lotmerka sen se zašvica kak da bi bija v savni tak sen lovija avto. Tu se ne sploča šparati pa iskati nekšne sredje poti. Kupiš redne zimske gume pa ene dobre za poleti pa jih mejavleš. Tistih evrov ki jih dom za to mi neje žo. Nesreča se zgodi prehitro, tudi to dobro vem iz izkušenj !Prdec

Tunč nedelja, 19. oktober 2008 ob 21:14

Upam ka de hitro sneg ka bon lehko stestira novegumePloskačNa zadnje urejal: Tunč, dne: nedelja, 19. oktober 2008 ob 20:15

MHA nedelja, 19. oktober 2008 ob 21:31

Res je nejbojše letne pa zimske gume. Te pa či moš fse na felnah, te pa tak, potli san prešrejfaš, pa nejč stroškof nemaš.

Jernej nedelja, 19. oktober 2008 ob 22:29

http://www.eurogume.si/
http://www.a-1.si/anetgroup/si/
http://www.fammcommerce.si/
http://www.gumi-center.si/sl/
http://www.zimske-gume.net/

kaj pomenijo napisi na pnevmatike

Ideja Mislec Ideja

Jernej sreda, 22. oktober 2008 ob 00:23

Steri je od vas se montirao snežne verige?
Ges san samo enkrat do zdaj, pa vüpam ka mi nede trbelo tao zimo!

Na zadnje urejal: Jernej, dne: torek, 21. oktober 2008 ob 23:24

Jernej sobota, 25. oktober 2008 ob 23:12

...aha tak dale monteras.. Postrani

Jernej sobota, 25. oktober 2008 ob 23:15

...samo da je potac na avti in je dosta snega na cesti in tezko cuj prides pa na bregi
...te je Klejen

MHA nedelja, 26. oktober 2008 ob 00:20

Jernej je napisal/a:
...samo da je potac na avti in je dosta snega na cesti in tezko cuj prides pa na bregi
...te je Klejen


Zato pa lance treba v leti gor devati, dere nega snega. Yo Yo

Jernej nedelja, 26. oktober 2008 ob 01:30

Hihihi Naja samo neje po mojen to priporoclivo Hehe

MILAN nedelja, 26. oktober 2008 ob 08:26

Hihihi
izhod v sili

prlek1825 nedelja, 26. oktober 2008 ob 13:49

zej še malo pa de pa prišo cejt za menjavo ja! jaz sem se odločjo ke bom si do notri lance za policeje pa bom si gume mejo negi začetki decembra al pa v sredini bom vidjo kak de vreme! zimske mon doma še od loni samo mi je škoda vsaki den delati 150 kilometrov z zimskimi če še je ćez den 20stopin!

Nela nedelja, 26. oktober 2008 ob 14:51

prlek1825 je napisal/a:
zej še malo pa de pa prišo cejt za menjavo ja! jaz sem se odločjo ke bom si do notri lance za policeje pa bom si gume mejo negi začetki decembra al pa v sredini bom vidjo kak de vreme! zimske mon doma še od loni samo mi je škoda vsaki den delati 150 kilometrov z zimskimi če še je ćez den 20stopin!

Respekt ..to mas prav!Na zadnje urejal: Nela, dne: nedelja, 26. oktober 2008 ob 14:11

Jernej nedelja, 26. oktober 2008 ob 15:13

Ges mu tüdi da mu naslejdnic Slovenijo priso zimske pnevmatike gor prisraofo.
Pa lance tüdi zebov zemen.
Da se od Dunaja proti Sloveniji pelava, morema preko "Wechsel" sicer je Avtocesta samo bregace.

dober profil, celo letna gumaNa zadnje urejal: Jernej, dne: nedelja, 26. oktober 2008 ob 14:15

Jernej petek, 14. november 2008 ob 00:05

Ne pozabite gume menjati ot 15.Novembra naprej je zimska oprema pitana!
Ali pa bar verige si priklaznik dente!

Avstriji mores obvezno meti ot 1.Novembra do 15.Aprila zimske ali kombinirani pnevmatike gor na avti monterane.
Tej obvezen zakon je prvic v Avstriji Klicaj Naprej povezavaNa zadnje urejal: Jernej, dne: četrtek, 13. november 2008 ob 23:07

MHA petek, 14. november 2008 ob 08:57

Jas mon že neke cejta zimske gor, sen šteja letos nove küpiti, san bon te rejši po noven leti nekda novo puščici küpa.

Jernej nedelja, 16. november 2008 ob 23:26

Da snezne verige küpite, pazte na dimezije ki so napisane na paketi ot verige....Postrani

prlek1825 četrtek, 5. februar 2009 ob 11:10

meni se vidi glede na to kakšno je vreme, pa kakšne so temperature ke bomo lehko dali nazaj letne gume!

tota četrtek, 5. februar 2009 ob 11:34

Ja, pa obvezno lance f kuferraum, ka ne dobiš kakše položnice.Jaaa



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.