Legionar sreda, 4. november 2009 ob 19:23

Ja, s ten se jaz vse strinjan, gučin bole teoretično. Je pa toti zakon tüdi malo zavolo vulkanizerov pa prodajalco gum napisani, ne samo zavolo varnosti. Pomežik

Jernej sreda, 4. november 2009 ob 19:43

Kul Ges tüdi mislim ka je kšeft pr tem "zakoni" ta glavno!

Ges man zimske od tej firme Naprej http:// http://www.trayal.rs/
Letne pa od tej firme Naprej http://www.starperformer.net/

Za menej so vredi! ........"Dobri so, za koga so!"

Jernej sreda, 4. november 2009 ob 20:44

Je šteri od vas že bijo kontrolerani od Policije za volo potačov?



tota četrtek, 5. november 2009 ob 07:34

Legionar je napisal/a:
Ja, s ten se jaz vse strinjan, gučin bole teoretično. Je pa toti zakon tüdi malo zavolo vulkanizerov pa prodajalco gum napisani, ne samo zavolo varnosti. Pomežik

Tak dugo že nesen totega foruma čitala, ka sen že malo pozobila, ka si dober teoretik Haha Mislin pa, ka je skoro fsakši predpis zastovleni tak, ka eden nekej zgibi, drügi pa nekej pridobi Jaaa

MILAN četrtek, 5. november 2009 ob 08:15

Mislec za fsakšega je nekej

Legionar četrtek, 5. november 2009 ob 08:31

tota je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Ja, s ten se jaz vse strinjan, gučin bole teoretično. Je pa toti zakon tüdi malo zavolo vulkanizerov pa prodajalco gum napisani, ne samo zavolo varnosti. Pomežik

Tak dugo že nesen totega foruma čitala, ka sen že malo pozobila, ka si dober teoretik Haha Mislin pa, ka je skoro fsakši predpis zastovleni tak, ka eden nekej zgibi, drügi pa nekej pridobi Jaaa
Ali pa bi lehko tüdi tak rekli, ka včosik v zakonih pride do nejasnosti ali do nelogičnosti. Jaaa Ne odstopan pa od mnenja, ka zakone čiduže bole pišejo pa prilagajajo zavolo trgovskih interesov. Pomežik

MHA četrtek, 5. november 2009 ob 09:08

Za toti por centi snega se ti tak ne sploča devati lancof gor. Tü se strinjan z vama ka zakon prilagajajo trgofcon, neven zake more meti avto vse 4 gume zimske. Ke te meni odzaja hasni zimska guma, či mon san na predjih pogon.

Jernej petek, 6. november 2009 ob 20:35

MHA je napisal/a:
.... Tü se strinjan z vama ka zakon prilagajajo trgofcon, neven zake more meti avto vse 4 gume zimske. Ke te meni odzaja hasni zimska guma, či mon san na predjih pogon.

Ja resan, negda je Avstriji pa tüdi Sloveniji folgalo zimske gume na pogonske potače!

Gnes san gli moje zimske potače gor pri šrajfo!
Hihihi ..še piše na njih MADE IN SRBIJA AND MONTENEGRO
takšne več nebon dobo nigi!



Ivek petek, 6. november 2009 ob 21:42

Znono je ka zimske gume držijo 4-5 let, te pa grotajo trde pa so ne več za nücati, či glih mojo dobre brozde(proful). Poleti se navodno vozimo malo več kak v zimi. Zato jas denen zimske gume gor v oktobri, zamejan pa jih majnika. Tak jih znücan prbližno vednoko kak letne, pa še v vrstah ne stojin. Malo se preračunajte, datume pa pistite vnemar.

MHA petek, 13. november 2009 ob 17:26

V nedelo treba biti zimska oprema na pa v avti, drügi teden pa kože cilo do 16°C. Hjooj Zakon bi trebalo spremeniti, ka bi da zimsko opremo gor glede na vreme. Nekda pred dvejstimi leti je snek bija že novembra pa še merca, gnes den je to bol redkost.

Legionar petek, 13. november 2009 ob 19:12

Hja no, či bi moga zimsko opremo dovati na avto glede na vreme, te bi včosik dobesedno čez noč ali pa v zlo krotken cejti moga mejati. To se hitro obroča , taka ne bi nejč folgali mejovati. Taka nekši datum vseeno more biti, či je že tak. Hehe

Dejan petek, 13. november 2009 ob 19:54

Nekši datumski okvir more biti. Ker odstopanja so lehko veka. Eno leto maš za 1. november sneg pa zimske razmere, drügo leto pa še do božiča al pa prek nejč po snege nede zadišalo.

MHA petek, 13. november 2009 ob 21:36

Kak ze naprimer, loni je že nekak v začetki novembra snek bija, drügi teden pa de prek 15°C. V Avstriji mojo obvezno opremo že od 01.11. pa do 15.04.

kobreti nedelja, 15. november 2009 ob 18:41

..ja vidin ka ste toti zakon že do kraja premleli, napisani je pač zato ka se ga do te tudi kršiti, pa ka mojo te kaj naši policeji tudi za tržiti. Mislin pa ka de vsaki po svoji presoji in finančni plati pač obuja svojega dragocenega konjička, je pa res ka pač z totin snegon nemamo stalno sreče in pač se te malo bunimo zakaj po hici z zimskimi voziti, je pa huje ko podne nekaj cm snega te pa vsi jomramo kak so ceste slabo spucane, kar pa je tudi res, ker če malo okrog poglednemo je drugje bojše spucano

MHA sreda, 2. december 2009 ob 12:28

Nove gume mon na avti, pa ze ki je blo tak toplo sen jih že za ziher 2mm doj skürja. Hehe Hjooj

Jernej sreda, 9. december 2009 ob 21:45

Ges dvomin ka de še letos sneg spadno!
Taka mislim ka je do zdaj blo brez veze zimske pnevmatike gor meti.
Več škode kak haska!

MHA sreda, 9. december 2009 ob 22:48

Ve ze za vikend pride polarni lüft z ruske strani, pa te mogoce bo ke snego. Zebe me

MILAN četrtek, 10. december 2009 ob 07:56

Mislec Dečki ven nede snega ne

Legionar četrtek, 10. december 2009 ob 08:18

zavolo mene ga več nikdor ne treba biti. Hihihi

kobreti četrtek, 10. december 2009 ob 09:17

kak je zodje cajte pri nas,toto vreme s snegon se več ne sploča kupiti nekših bojših gumijov, ker enostavno ne služijo svojemi nameni.Jas man na enen avti gor eskimo3,loni kuplene, na drugen pa obnovlene OBIjove, ki so že nekaj let stare, pa van rečen ka bon verjetno dale napre OBIjove gor da. Skoro za polovico so ceneše, dobre pa so glih tak kak druge -preverjeno



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.