Dejan torek, 12. april 2011 ob 08:56

Či ga keri nejde ge na nohiži, te ga ne šparati, to je gnes venda fejn vredno Nasmeh

TUNČEK torek, 12. april 2011 ob 09:37

Lenny je napisal/a:
Tunček, lep muzejski eksponat si prilima na forum.

Še kakši cigel od prvega mobitela bi pasa polek Haha


No pa še mobilni telefon is leta 1984, seveda NMT analogni. Hehe



MHA torek, 12. april 2011 ob 10:36

Dejan je napisal/a:
Či ga keri nejde ge na nohiži, te ga ne šparati, to je gnes venda fejn vredno Nasmeh

Čiduže več do vredni. Ko kakša stvor na začetki vün pride je droga, z leti te ceno zgibi, na "stora leta" pa ponovno dobi ceno Heoa

TUNČEK torek, 12. april 2011 ob 10:50

Ze ne ven, če to drži tüdi za lidi, se sen jas že tüdi do neke mere stori. Hehe

Lenny torek, 12. april 2011 ob 20:39

Tunček, na toto pitanje de ti pravi odgovor žena dola ali pa lubica.

Hvala za sliko cigel-mobitela Respekt

TUNČEK sreda, 13. april 2011 ob 06:55

Nič nede s provin, meni zadovolivim otgovoron. Žena provi, da sen stori pa zanič - taka je moja vrednost mala, lubico pa kumer iščen. A ti Lenny veš, ge bi se kakša dobra nejšla, toka, ke ne kriči, uboga, pa samo poslüša ?

Vuuhuu Hehe

MILAN sreda, 13. april 2011 ob 07:19

Mislec fse mo svojo ceno,to kej provi žena je ne resen ven pa bi bil aboga bres tebe.

TUNČEK sreda, 13. april 2011 ob 08:05

Milan, hvala ! Ka piješ ? Pločan dve rundi kunec aprila gda mo hoda po Lotmerki. To ja

Lenny sreda, 13. april 2011 ob 20:53

TUNČEK je napisal/a:
Nič nede s provin, meni zadovolivim otgovoron. Žena provi, da sen stori pa zanič - taka je moja vrednost mala, lubico pa kumer iščen. A ti Lenny veš, ge bi se kakša dobra nejšla, toka, ke ne kriči, uboga, pa samo poslüša ?

Vuuhuu Hehe


Tunček, takšna je lehko samo na "baterije". Pa še navola se je bi.
Ka pa se tiče starosti, pa si star keko se počutiš. In jas dvomin ka se ti počutiš storega.
Zej pa zakej je žena mnenja ka si zanič, pa nen niti trufova.
Ti ji dokoži, ka se moti Pomežik Prlek nemre biti zanič.

TUNČEK sreda, 13. april 2011 ob 21:04

Tisto, ke se počütin storega, pa da žena provi ka sen zanič in da iščen lübico, je bija samo hec. Resnica je negi tan kak ti misliš. Prleki smo z dobrega testo - se so tüdi kvasenice dobre ali pa kropci in mislin, da moja to nekek upoštevle.
Tiste na baterije pa nebi meja, se so patrije predroge, pa še pupa brni, moja je pa fčosik bor tiho. Hahaha Hehe Pomežik

MHA četrtek, 14. april 2011 ob 09:19

Tunček te pa tisto z gume, tista je skos tiho pa nikdor ji ne dosta Hahaha Hahaha

TUNČEK četrtek, 14. april 2011 ob 09:58

Brrr je nemo meja, rajši natur ali nič ! Hihihi



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.