Jernej četrtek, 23. avgust 2007 ob 21:24

..kama samo po slike ci mas dobre posnetke?
..ge je dati narediti?

Müller 0,12€
Spar 0,14€

Fotoshop v Mura Szombat (M.Soboti) 0,29€

Fotoshop v Lotmerki samo 0,35€

Dejan četrtek, 23. avgust 2007 ob 23:31

Ke si s ten misla Photoshop? Či doš slike razvijat, Photoshop nima nič pri ten.

Nejcenejšo razvijaje slik pa je pri Foto Tabor za 0,08 € v Maribori.

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 14:27

Dejan je napisal/a:
Ke si s ten misla Photoshop? Či doš slike razvijat, Photoshop nima nič pri ten.

Nejcenejšo razvijaje slik pa je pri Foto Tabor za 0,08 € v Maribori.


Eh tak poceni? No tu pri nas v Lotmerki res košta 0,35€ ena slika. To pa je te že veka razlika Haa

Dejan petek, 24. avgust 2007 ob 14:53

Jap tak je. Pa mojo programček, ki si ga shroniš na računalnik in s tistin programčkon k jin naložiš slike kere češ, ka ti razvijejo. Izbereš velikost (8x13, 10x14, 10x15, ....), sijaj, mat, beli rob, ... v glovnen kak češ meti pa naložiš in dobiš po pošti domu. Lehko pa tüdi tan osebno prevzemeš seveda.

Še link: http://www.foto-tabor.com/

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 15:36

Zej sem si to malo poglednila, ej pa to je redno coooooollll Priklon ,kaj se vse do zrihtati, za res mejše peneze, pa se po pošti ti na dom pošlejo. Gor Gor

Dejan petek, 24. avgust 2007 ob 15:40

Aha. Jas sen zej na zodjo da pri jih razvijat 200 slik za smešnih 16 € Vuuhuu
V Lotmerki bi na primer za to da 70 € Mislec Hjooj

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 15:45

Dejan je napisal/a:
Aha. Jas sen zej na zodjo da pri jih razvijat 200 slik za smešnih 16 € Vuuhuu
V Lotmerki bi na primer za to da 70 € Mislec Hjooj


Adijo pamet, res? Naja jaz pa sem dola v Lotmerki, ki tak vete, si lahko mislite, za 60 slik 22,40€ Hjooj Hjooj Hjooj no gor pa še te za okras pisalo AKCIJA Tiho Tiho Tiho

Dejan petek, 24. avgust 2007 ob 15:54

Ke, gor na razvitih slikah piše AKCIJA? Hjooj

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 16:05

Ne gor na koverti je račun nalepleni za 22,40€ tepa na veko piše gor AKCIJA No ja

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 16:08

Aha pa še to, ka ti video pa slike gor na DVD nasnemajo pa košta 10€. Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 16:11

Dejan je napisal/a:
Ke si s ten misla Photoshop? Či doš slike razvijat, Photoshop nima nič pri ten.

Nejcenejšo razvijaje slik pa je pri Foto Tabor za 0,08 € v Maribori.


Pa so lepe, čiste slike? Ker 1x sem dola v Spari razvijati, blo je hitro pa poceni, a slike so ble grozne. Motne, temne, pa neso ble dobro razrezane niti, slike so ble narete z dveh polovic drugih slik, Hmm zej nevem če razmite kaj mislim? V glovnem nikak ne blo, ka po domoče povem Dol

Dejan petek, 24. avgust 2007 ob 16:13

Aja, heh. Sen misla ka je na slikah pisalo gor. Ja zej te vidiš kakša akcija je to bila. Za jih je akcija, da fejn slüžijo s ten.

Dejan petek, 24. avgust 2007 ob 16:16

Slike so super razvite, lepe, jasne, čiste oz. točno tak kak so slikane Nasmeh Či je kera bila malo motna slikana z digitalcon je takša pač tüdi razvita. Pa takoj so naredli. En večer pred sen jih gor k jin naloža, drügi den zaron sen jih že pri jih zdigna.

Nela je napisal/a:
Aha pa še to, ka ti video pa slike gor na DVD nasnemajo pa košta 10€. Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Eeeee, tota še je le dobra. Kakši biznis je to Hjooj

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 16:17

Ja tepa še reče, ja pa sej mi smo poceni lidje pa gučijo kak smo droge, naj si na Dunaji poglednejo kak je cena............glih Dunaj ja.

Nela petek, 24. avgust 2007 ob 16:26

Dejan je napisal/a:
Slike so super razvite, lepe, jasne, čiste oz. točno tak kak so slikane Nasmeh Či je kera bila malo motna slikana z digitalcon je takša pač tüdi razvita. Pa takoj so naredli. En večer pred sen jih gor k jin naloža, drügi den zaron sen jih že pri jih zdigna.

Nela je napisal/a:
Aha pa še to, ka ti video pa slike gor na DVD nasnemajo pa košta 10€. Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj Hjooj

Eeeee, tota še je le dobra. Kakši biznis je to Hjooj


Drugič ko bon mela slike za razviti bom te probala jaz tak tudi. Pa že drugi den so tu? To je res super! No tu jih v 1 vuri dobiš, samo kaj dapa ti te toto 1 vuro še tak zaračuna, ka te samo obrne. Kaj drugo si še tudi naroča? Šalico ali pa slinček ali neke?Pomežik V Mülleri sen vidla tudi to delajo, samo sen pozobila keko košta.

Eh samo toti Müller pa tudi, dalo sma kartico notri, te sma označila slike kere čema, tepa cd notri pa na cd, tepa čokama 1 teden na slike, tepa so nama od 60 slik samo 1 razvili Hjooj Hjooj Hjooj adijo pamet!

Dejan sobota, 25. avgust 2007 ob 01:50

Drügo nesen nič naroča. Slike pa so ble drügi den gotove, samo ne ka bi po pošti prišle. Osebno sen jih prevzeja v MB. Mojo poslovalnico tüdi na Ptuji pa tan lehko zbereš ge jih češ prevzeti al pa ka ti po pošti pošlejo.
V glovnen, v Lotmerki ne bi da slik delat, či so 4x dražje Mislec Hjooj

MILAN sobota, 25. avgust 2007 ob 08:14

Šokiran
jas sen odprja,da kere slike bi naročja
samo poslati naročilo pa mi je nikak ne uspelo
venda ne ven na keri knof stisnoti.

Hvala za pomoč..

Dejan sobota, 25. avgust 2007 ob 16:02

Program se downloada, inštalera pa zažene. Te se zbere Format, Papir, Tip, Tisk in klikne Ustvari. Te dodaj mapo (doda celo mapo s slikami ki so notri) ali pa Dodaj fotografije (za dodajanje vsake slike posebej). Gda so vse slike naložene se v zgorjen zavihki klikne Zaključek. Če mate že ustvarjeni račün pri jih, se klikne Izberi obstoječega uporabnika in se vpišejo podatki; či pa še račüna nimate pa se klikne Ustvari novega uporabnika. Tan te vpišeš svoje podatke ka te registrira. Na kunci se zbere poslovalnica v polji Lasten prevzem, či pa čete po pošti domu dobiti pa zberete po pošti in v polje Posebnosti vpišete naslof. Te pa še samo gumb Pošlji in začne slike gor nalagati k jin. Te pa je to fsa umetnost Angel

zzizek sobota, 25. avgust 2007 ob 17:27

Dodajam še eno. DM, namreč.

http://asp02.photoprintit.de/microsite/10853/calculator.php

Dejan sobota, 25. avgust 2007 ob 17:34

Na DM so meli fejn akcijo pred tednon, ka si si lehko naroča izdelavo fotoknjige s 26 stranmi zastojn! Seveda smo iskoristili šanso Nasmeh
Kej pa bi te to nej pomenilo, toti preračün €-sit? 0,81 € (0,70 SIT), to mi nekak ne gre vküp Mislec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.