Nela petek, 1. februar 2008 ob 23:15

Ja cokete malo, sej ce bi jaz mela ki greda meti bi jih tudi mela. Nega lepsega kak to, ka si gres po frisko zelenjavo na greda, ali pa po jagode Jezik Zej pa te kej ces, prisiljeni si kupiti sodje pa zelenjavo. Samo jaz tak pakerano seloto ne kupim glih, pac pa celo glovo selote, tepa veselo na delo trebit. Hehe! :lol: :lol:

Dejan petek, 1. februar 2008 ob 23:23

Greš po šeloto v štacün pa prineseš dumo pa jo začneš trebiti, te pa vidiš ka jo eden že gricka Jezik Malo meso poleg ne škodi Nasmeh

MHA sobota, 2. februar 2008 ob 11:59

Greda so zakon! Ke pa kipüvlete nekši klump, malo penes, malo muzike. Nejrejši mon slovenski proizvod, ne pa takše ke pakerajo na Polsken pa tak dale Pisk

Nela sobota, 2. februar 2008 ob 13:21

No ja taksnega puza se nesem mela v seloti, na sreco. To ja Pa tudi ko seloto kipuvlen, jo res dobro preglednem, ka je ja lepa. Mi je eden zodjic reko ce sem expert za seloto, ka jo tak glejan, hehe. Hihihi

Dejan petek, 24. oktober 2008 ob 21:40

Zej pa je bija ČIK V KRÜHI Kozlam Kozlam Kozlam



http://24ur.com/novice/slovenija/cigaretni-ogorek-v-kruhu.html

MHA petek, 24. oktober 2008 ob 21:48

Pa to te buje no Hjooj Totemi peki bi jas da vetra. Enkrat sen jas nejša črva f čokolodi pa to živega.

Jernej sobota, 25. oktober 2008 ob 00:16

No ja Fuj, fuj, fuj samo povem Slabo
.....ja taksnen cajti zivimo vse more hitro iti, kvaliteta pa polek trpi!
..samo tej primer je se malomarnost bio!

Dejan sobota, 25. oktober 2008 ob 00:35

Hitro gor al dol, krüh lehko mesi bres čika f papah Slabo

Pepek z brega sobota, 25. oktober 2008 ob 09:13

Dokič ga mo f papah še je tak keko teko dobro. Vrag je te, dere mu vün s pop f testo opodne...

MILAN sobota, 25. oktober 2008 ob 09:48

Hihihi
fradamani kadilec no morti pa je bila sabotaža

Pepek z brega sobota, 25. oktober 2008 ob 09:56

Bote radi ka je ne pek f testo opa.

MILAN sobota, 25. oktober 2008 ob 10:00

Alooo
pej te bi joko breča dere bi ga mašin tocka

MHA sobota, 25. oktober 2008 ob 17:20

To bi še trebalo ja, ka bi pek s čikon vred v testo opa. Kak je lehko tak nagnüsen ka čika dere mesi Kozlam

Nela sobota, 25. oktober 2008 ob 21:36

To te buje, kej vse mo se v hroni notri vidli...... Slabo Jaz sem 1x v zemli slamo nejsla tu na Dunaji.... Kozlam kak je notri prisla pite boga. Slabo

Nela sobota, 25. oktober 2008 ob 21:45

Hehe Pa kej je te to blo celi cik ali samo fitler? Fuj....Slabo taka me vse mine.

Pepek z brega sobota, 25. oktober 2008 ob 22:19

Nebi smeli biti tak hoklik.

Negda so rekli, ka more fsakši pošteni človik v svojen živleji eden voz gnoja pojesti...

MHA sobota, 25. oktober 2008 ob 22:33

Dobro ka ne vemo kak v oštariji priprovlajo jesti, te bi še le bli hoklik...

Jernej sobota, 25. oktober 2008 ob 23:25

..to mas prav, marsi kaj nastimlejo.
Recimo tisto ka je se za nic in je rok trajanja se preteko ..malo tü, malo tan cuj mesajo!
Primerov je blo pri kebab-i ....samo san za drüge jedi tüdi se cüjo! Cejtng
..recimo picek ka je rok trajanja poteko te papricerajo!
..nej cüdo ka je te enemi slabo in kozla in ka je te drislavi! Lačen Slabo Kozlam

stajerc13 torek, 4. november 2008 ob 13:26

PAJČEVINA IN ČRVI V ŽITARICAH....


http://24ur.com/novice/slovenija/foto-in-video-pajcevina-in-crvi-v-zitaricah.html



Slabo Kozlam Kozlam Kozlam

MHA torek, 4. november 2008 ob 13:33

Zake pa mislite ka so Mercatorovi, Sparovi, Tušovi,... izdelki tak poceni? Zato ki so toti izdelki iz samega klumpa nareti, pa z nejvekšin klumpon zapakerani, pa pitaje što sploh to dela. Jas nikdor ne jemlen izdelkov trgofskih znamk, rejši don malo več scoj pa mon, čiglih se v drügih izdelkih glih tak (lehko) nejde kakši dodatki.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.