MHA četrtek, 18. september 2008 ob 11:05

Gnes stafkajo medicinske sestre. Gor Te pa se Janšof SDS hfoli ke so fse naredli dobrega Hjooj Teko delafcof kak je letos štelo oziroma so štrejkali, teko še jih je nikdor ne. Či bi res dobro delali takak se hfolijo, nebi prišlo do štrejka.

Dejan četrtek, 18. september 2008 ob 15:43

Ka pa ti še ne štrejkaš, gi cele dneve delaš? Nasmeh Bodo te dol vničili.

MHA četrtek, 18. september 2008 ob 16:02

Kej ne, štrejkan, štrejkan, zato pa sen gnes ne v slüžbo ša. Tučem

prlek1825 četrtek, 18. september 2008 ob 23:43

hehe!
toti štrejki ja!
sem gnes prišo v jesenicah v bolnico v mavčarno, te na na steni piše:

po nasvetu policije delam počasi ker hitrost ubija!

na drugi stroni pa:

rad hodim v službo, ampak tistih sedem ur čakanja na odhod domov mi pa gre na živce!


tak ke kda to vidiš pa nasmejane doktore polek, ki jim grejo same norije po glovi se ti zdravstveno stanje takoj zbolša!


tak ke takšnim ki si to zaslužijo pa delajo z veseljem bi jim resen lehko dali takšne ploče kak se jim spodobi!

kobreti petek, 19. september 2008 ob 06:13

e prinas pa so napravli tak, ka se nebi keri kaj okoli štrajka buna, so na zmignoli ploče za cela 2 (dvo)%, pa to na oglasno desko zapisali z debelimi številkami to ti je približno 8€ pri tistih ki zaslužijo najmeje. SRAMOTA!!Plova oka Kozlam

MHA petek, 19. september 2008 ob 10:51

Heh, zdravstvo pa mo smisel za humor Hahaha

Kak to ka si te tijan v Jesenice ša? Jas sen teko guča o toten štrejki ka sen ploče nejč ne doba. Hjooj Že fčera bi moga dobiti, pa še zej nič niman, san plačilno listo sen doba. Hjooj

Dejan petek, 19. september 2008 ob 11:09

Tak ka boš te zej moga štrejkati.

Pa gnesden so toti štrejki tak v modi. Letos neje blo mesca, ka nešče ne bi štrejka.

MHA petek, 19. september 2008 ob 11:19

Gnes bon ša v slüžbo, san bon celi den seda Hihihi

Dejan petek, 19. september 2008 ob 11:25

Meni pa nišče neče ploče zdignoti. Si jo moren som.

prlek1825 petek, 19. september 2008 ob 12:26

MHA je napisal/a:
Heh, zdravstvo pa mo smisel za humor Hahaha

Kak to ka si te tijan v Jesenice ša? Jas sen teko guča o toten štrejki ka sen ploče nejč ne doba. Hjooj Že fčera bi moga dobiti, pa še zej nič niman, san plačilno listo sen doba. Hjooj


miha veš kak provijo brez vez še niti zdrav nemreš biti!

dobro ke so prleki tam ke so me rešli!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.