venus1 nedelja, 27. januar 2008 ob 21:15

PARTNERSKA RAZMERJA

Kakšno je ujemanje dveh oseb, kako se bo razmerje razvijalo v prihodnosti in kakšna je perspektiva razmerja, vam pove numerološki izračun, izdelan na podlagi vašega in partnerjevega imena ter rojstnega datuma. (glej ponudba storitev)

http://www.vedezevanje-venus.si

kobreti nedelja, 27. januar 2008 ob 21:26

...pa še što verje v šlogaje, dedi mo vendar na to san zamohnoli pa rekli eeeeh Dol

MHA nedelja, 27. januar 2008 ob 21:33

kobreti je napisal/a:
...pa še što verje v šlogaje, dedi mo vendar na to san zamohnoli pa rekli eeeeh Dol

Točno tak Dol

Nela nedelja, 27. januar 2008 ob 21:41

...eh to je tudi ne za mene... Neee

Dejan nedelja, 27. januar 2008 ob 21:54

venus1 je napisal/a:
PARTNERSKA RAZMERJA

Kakšno je ujemanje dveh oseb, kako se bo razmerje razvijalo v prihodnosti in kakšna je perspektiva razmerja, vam pove numerološki izračun, izdelan na podlagi vašega in partnerjevega imena ter rojstnega datuma. (glej ponudba storitev)

http://www.vedezevanje-venus.si


Te pa bi mi lehko eno rundo šlogaja zapstoj meli, ka bi nan malo povedali kej nas čoka v prihodnosti Mislec za zameno za reklamo Jaaa

Zvončica nedelja, 27. januar 2008 ob 21:56

Ma dejte no....samo je to lukava poteza za samozaposlitev...penezi letijo v kaso pa še nejč zašvicaš se neJezik

Jernej nedelja, 27. januar 2008 ob 22:29

venus1 je napisal/a:
PARTNERSKA RAZMERJA

Kakšno je ujemanje dveh oseb, kako se bo razmerje razvijalo v prihodnosti in kakšna je perspektiva razmerja, vam pove numerološki izračun, izdelan na podlagi vašega in partnerjevega imena ter rojstnega datuma. (glej ponudba storitev)

http://www.vedezevanje-venus.si


Ge man samo tri karte na razpolagi taka bilo stero potegnete de vredi Hihihi

prlek1825 nedelja, 27. januar 2008 ob 23:04

jaz bom reko tak, tote peneze rejši zapijen kak poslušam pravljice! če grem v kino gledat risanke bom mejo več od tega, pa še smejo sem bom, pri totem šlogaji pa se bom samo sekiro!

ludi bote pametni sej smo venda prleki!

Nela nedelja, 27. januar 2008 ob 23:25

prlek1825 je napisal/a:
jaz bom reko tak, tote peneze rejši zapijen kak poslušam pravljice! če grem v kino gledat risanke bom mejo več od tega, pa še smejo sem bom, pri totem šlogaji pa se bom samo sekiro!

ludi bote pametni sej smo venda prleki!



Alooo To ja Alooo To ja Alooo To ja bravo na izjavi! Hihihi Hihihi

Nela nedelja, 27. januar 2008 ob 23:29

Jernej ti pa si same lepe korte nastava. Jaaa

Dejan nedelja, 27. januar 2008 ob 23:56

Jah tak ti je to. Ne ven kak bi ti kdo lehko na podlagi imena pa rojstnega datuma vün zračüna ka boš se z nekšo določeno osebo ujema. Je že res, ka se z matematiko marsike do zračünati al tote so malo bose Hihihi S kero osebo boš vküp pasa, venda som nejbole veš, ne treba ti to nekša tretja oseba nekej gučati pa bučk odovati pa še to za takše peneze.
Lidje gi to zovejo pa za takše oslarije peneze gibijo so, al resen že tak razočarani pa osamljeni ka ne vejo ke bi, al pa so nori...
Nejhüše so pa tiste, ka si določeni lidje grejo tüdi imena spremenijo zaradi tega, ka do te bole (baje) srečni v ljubezni, ka do meli več penez Hjooj
Prleki smo künštni lidje, ka nas s takšimi stvarmi bogme nedo forbali. Momo mi jurko, šmarnico, klinton pa se po ten potli fsi ujemamo pa smo srečni Haha Gor

Pepek z brega nedelja, 27. januar 2008 ob 23:58

Tak se guči!

Se fčasik vidi, ka se drüžiš s provimi künštnimi Prleki drüžiš in ka moš šüroki pogled na živleje pa na celi svet.To ja To ja

optix ponedeljek, 28. januar 2008 ob 02:25

iz naivnih, obupanih ljudi vlecejo denar. tarot, razne finte ciscenja urokov, itd.
ena baba v metliki v kafe gleja pa ti cisti kao vse vrste urokov za 350 eur.
Zloba Zid


groooznoo...

MILAN ponedeljek, 28. januar 2008 ob 09:08

Vuuhuu
to je provo ,
momo mi našega NANDEKA
keri de van doj razloža
s kon pa kak fküP pašete

Samo po 500 eur nakošte
na račün
KÜNŠTNIH PRLEKOF

radi bi küpili novi eroplon -FALKON 4

Alooo Alooo Alooo Alooo

Nela ponedeljek, 28. januar 2008 ob 16:34

Dejan je napisal/a:
Jah tak ti je to. Ne ven kak bi ti kdo lehko na podlagi imena pa rojstnega datuma vün zračüna ka boš se z nekšo določeno osebo ujema. Je že res, ka se z matematiko marsike do zračünati al tote so malo bose Hihihi S kero osebo boš vküp pasa, venda som nejbole veš, ne treba ti to nekša tretja oseba nekej gučati pa bučk odovati pa še to za takše peneze.
Lidje gi to zovejo pa za takše oslarije peneze gibijo so, al resen že tak razočarani pa osamljeni ka ne vejo ke bi, al pa so nori...
Nejhüše so pa tiste, ka si določeni lidje grejo tüdi imena spremenijo zaradi tega, ka do te bole (baje) srečni v ljubezni, ka do meli več penez Hjooj
Prleki smo künštni lidje, ka nas s takšimi stvarmi bogme nedo forbali. Momo mi jurko, šmarnico, klinton pa se po ten potli fsi ujemamo pa smo srečni Haha Gor


Samo to pa jaz res poznan ka so si dikline menjale ime pa priimek, kao ka to po horoskopi glejano (nimam pojma kak Hjooj pa ki to vidijo) bole k jin pase, pa do te bolj srecne. Butl Eh jaz san recen adijo pamet. Butl

MILAN ponedeljek, 28. januar 2008 ob 18:36

To ja
tak mejatiime pa priimek
pa še glovo
te oa de drgači

Alooo Alooo

stajerc13 ponedeljek, 28. januar 2008 ob 18:56

Mislim, da ga ni človeka na svetu, ki si ne bi niti enkrat zaželel pogleda v prihodnost. Skozi zgodovino je vedeževanje obstajalo od samega začetka, le da je to bila le domena ozkega kroga ljudi, »čudakov«, šamanov, čarovnikov, dvornih astrologov. Bila so obdobja, ko je bilo ukvarjanje z nadnaravnim celo prepovedano.

V prostoru, v katerem živimo, lahko razdelimo dogajanje na astralni in zemeljski nivo. Vse, kar mislimo je astralni, vse, kar se dogaja oprijemljivega okoli nas, pa je zemeljski nivo delovanja. Preden se karkoli dogodi na fizičnem – zemeljskem, se mora prej formirati na astralnem nivoju, kjer se potem prenaša na fizični – zemeljski nivo.
Astralni nivo je vse tisto, kar mislimo in s tem sooblikujemo prihodnost naših bližnjih in sveta nasploh. Tako si lahko razlagamo vse mirovniške molitve za mir, meditacijo za to ali ono, namere, pozitivno mišljenje, optimizem, izreke »To, kar misliš, si.«, kot vplivanje na oblikovanje kalupa, vzorca, ki se prenaša na zemeljski nivo. Torej si sami oblikujemo usodo.
V mnogih publikacijah pa je zapisano, da je naša usoda že zapisana, mi pa jo lahko le modificiramo, tako da nam bo pot skozi življenje lažja in udobnejša.


Mnogokrat potrebujemo nasvete, ideje, za reševanje osebnih problemov; ne najdemo pa nikogar, ki bi nam lahko svetoval in nam pomagal. Večina ljudi si pomaga tudi tako, da obišče svetovalca, psihologa, nemalokrat pa tudi vedeževalca ali vedeževalko.

Nela ponedeljek, 28. januar 2008 ob 19:19

Dejan je napisal/a:
venus1 je napisal/a:
PARTNERSKA RAZMERJA

Kakšno je ujemanje dveh oseb, kako se bo razmerje razvijalo v prihodnosti in kakšna je perspektiva razmerja, vam pove numerološki izračun, izdelan na podlagi vašega in partnerjevega imena ter rojstnega datuma. (glej ponudba storitev)

http://www.vedezevanje-venus.si


Te pa bi mi lehko eno rundo šlogaja zapstoj meli, ka bi nan malo povedali kej nas čoka v prihodnosti Mislec za zameno za reklamo Jaaa


Hehe Hihihi mislin da nede nic s tega. Da se tota teta vec nede jovila sen, ko de vidla kej smo napisali. Veselko

erof ponedeljek, 28. januar 2008 ob 21:16

Veselko
Toti vedeževalci so vsi skup ...eni amaterji...
al pa ti dajo nasvet kak de te bogo oviiiiiii...viš ka dela


---- Vedeževanje/šlogaje----Hihihi

Dejan petek, 1. februar 2008 ob 20:14

Ke to lidje dejansko verjejo v takše pravlice? Mislec

V ČETRTEK, 07.02.2008, OB 04.46. NASTOPI SONČNI MRK

Zdaj prihaja čas, da odvržete vse svoje slabe navade ali razvade iz vaše preteklosti.

Sončni mrk vam ponuja možnost, da zaživite na novo, zato boste vsi vi, ki i mate kocke sreče, obeske sreče, ljubezenske vozle v mojo ovojnico , ki ima v sebi dovolj energije, s padajočimi kockami in sliko sončnega mrka, napisali od česa se želite posloviti, pa naj si gre za denarne težave, določeno osebo ali preprosto da zaživite drugače.

Ko boste to napisali boste v naslednjem stavku napisali kaj želite, da se spremeni v vašem življenju….

Napisano boste pospravili v ovojnico, ter nanjo po predhodnem čiščenju postavili kocko sreče, ljubezenske vozlje ali obeske sreče, vsaj za 6 ur.

Najkasneje v šestih dnevih, tednih ali mesecih, se vam bo napisano zgodilo…



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.