Nela petek, 1. februar 2008 ob 22:01

ButlEh jaz to nic ne verjen. To je meni ena veka bedarija, oslarija pa carovnija.Butl Keri to verjejo so tudi malo dujeni. Butl

venus1 sobota, 2. februar 2008 ob 00:04

Na podlagi vašega rojstnega datuma vam povem kakšna oseba ste. Odgovorim prvima dvema ki mi posredujeta rojstne podatke.

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 00:10

Moj rojstni datum je napisani v profili Nasmeh

venus1 sobota, 2. februar 2008 ob 00:21

DEJAN 14.01.1981

To je oseba, ki veliko premišljuje in analizira, ter se ne zadovoljuje s površnimi stvarmi, ampak želite v vsaki stvari odkriti nek globji smisel. Je skrivnostna in nepredvidljiva, svojeglava in trmasta, ter nagnjena k pesimizmu.
Večkrat se izgublja v sanjarjenju, kako bi bilo, če bi bilo.
Izogiba se rutini in monotonosti. Slabo prenaša avtoriteto in omejujoče urnike.
Je bistra, ustvarjalna, prodorna oseba, z razvito intuicijo, nagnjena k nepredvidljivem. Svobodnih nazorov in se ne obremenjuje s podrobnostmi.
Ima interes ter sposobnost za duhovno nadgradnjo še posebej na področju mistike.
Nagnjena je k temu, da pomaga drugim, celo bolj kot sebi in domačim.
Njena duša je nežna in krhka, zato mora vedeti, da je treba v ljudi verjeti z določeno omejitvijo, ker bo v nasprotnem primeru deležna razočaranj in trpljenja, kar lahko v njeni duši pusti trajne posledice.
Ta oseba zelo težko sprejema zakonske razprtije, ločitve in podobno.
Ljubezenska razočaranja so pogosta, trajna zveza nikakor ni lahka, čeprav za svojo čustveno stabilnost potrebuje dom in družino.
Trajna zveza je možna le z partnerjem enakih interesov, ki dopušča njeno neodvosnost.

Pozitivne lastnosti:
preudarnost, analitičnost, vztrajnost, visoka intuicija, umirjenost, ustvarjalnost,prijaznost, samostojnost, vdanost prijateljem in družini

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 00:28

OK, naslednji Jezik
Nekej stvari je tak, nekej pa po ne. Tiste ka sen pesimist pa ka so ljubezenska razočaranja pogosta pa ka trajna zveza nikakor ni lahka so nejbole mimo... Fsakši človek v toten opisi nejde nekše svoje lastnosti. To je tak 50/50, tak kak pri fsen.

venus1 sobota, 2. februar 2008 ob 00:52

Dejan,

Določenih stvari sami sebi nočemo priznati, saj do sebe nikoli nismo dovolj samokritični. Zgoraj navedene tvoje karakteristike, bi verjetno nekdo ki te dobro pozna ocenil drugače kot si jih sam. Po mojih dolgoletnih izkušnjah je numerološki izračun osebnih karakteristik na podlagi rojstnega datuma 90% natančen.

Lp.

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 01:06

Mah, fseeno ne vervlen temi, ka se iz rojstnega dneva do razbrati človekove lastnosti, navade, ... To nima nikšega smisla.
Pa kak sen že reka, v toten opisi fsakši nekej nejde, kej mo paše oz. kej če ka mo paše. Van pripelan enega človeka, ki ma na isti den pa leto rojstni den pa sma si različna kak den pa noč.
Pa s ten je tüdi tak, ka določene osebe so tak labilne, nesamozavestne pa neodločne (iz totega razloga se tüdi obrnejo na takšne stvari), tak ka je fseeno kej mo poveš kakšen je, bode na kunci tistemi verva ka je resen takši...

Pepek z brega sobota, 2. februar 2008 ob 01:09

:lol: :lol: :lol:
Dej no, lepo te prosin.

kakše numere pa kakše kombinacije
Zid Zid Zid Zid

To je fčistar navoden žvek. Še edn od načinof, kak sprozniti žepe lehkomiselnin liden.

Kakše je te to logika, ka je od datuma rojstva odvisen moj karakter?
Jas osebno poznan lidi, kerin so za en den naopak napisali uradne podatke o rojstvi. Kej pa boš te za takše reka? Ali pa tiste, keri so rejeni por minut pred, ali pa polnoči?

Mene s ten nede niše nigdor prepriča.Papa Papa

Zvončica sobota, 2. februar 2008 ob 01:25

Venus se javlan za šlogaje ali koga že....moj profil pogledni za datum. Me zanimle ka bo...posebno če bon včlanjena v društvo KÜNŠTNIH PRLEKOVHaha

Dejan sobota, 2. februar 2008 ob 01:43

Zvončica nič nede. Tü pre niti matematika več ne pomoga Vuuhuu

Nela sobota, 2. februar 2008 ob 03:10

Hjooj to te buje. To meni tudi ne ide v glovo, kak lehko nehce, ki samo rojstni datum pozna to o cloveki napise. Takak si Dejan ze ti reko na isti den rojeni pa zeeelooooo razlicni, se provi zej ce moma dvo na isti den rojstni den, te obema isto zasloga? Zej bi ji mogo dvo ista rojstna dneva poslati, pa me zanima kej bi napisala.

Eh takak sen ze rekla to je ena veka bedarija, oslarija pa coprnija.Hjooj Haa

MILAN sobota, 2. februar 2008 ob 09:10

Veselko Veselko Veselko
kej se mantrote obrnte se na našega NANDEKA
pa te meli vso razlago za napre pa nazej.
prvi razgovor je zapstojn glih tak člani
" KÜnštni prleki"
ostali pa te pač nekej vrgli v našo kaso
keko keri zmore pa kak je meja srečno napoved.

Dozde so še fsi prišli nazoj

To ja To jaRožica Hjooj

MHA sobota, 2. februar 2008 ob 11:26

Vah zanimivo, ka se razmite na numerologijo, te pa mi nej eden pove loto številke, ka jih fpločan, pa ka te sedmico fdrapnen, zej ki je 800 000 € To ja

erof sobota, 2. februar 2008 ob 11:43

Če bi toti znali kelko je številka za loto ti ziher nebi šo pravit toto število napiši pa je dobitek tvoj....Hihihi
Če bi lehko numerološko vplivali na ljudji...te nebi bilo nesreč...pa raznih drugih dogotkov....
Res pa je to da lahkomiselne....z datumi in vsemi pravimi podatki tistega radovedneža/naivneža...lahko manipolirajo...od kraje osebnih podatkov do praznjenje bančnih raæunov celo vohunjenja za vami kej delate v privatnem živleji..(celo možnost da se vam kda predstavi za kej drugo pa še vam v kuči vohuni ke mate kej)....kda ma vaše podatke te vam bodo težili non stop
Edina resnica pa je pri totih...vedeževalcih da vas ogulijo kelko se da po možnosti ka vidijo ka si prijo za to še slečejo....
...če zovete preko telefona je ista cena kak da bi na vročo linijo zvali...če uslugo plačate preko bančne kartice te ste sigurno opleli...se ne vete kakšno zvijačo je uporabil da ste mu pustili kodo pa šifro bančnega računa.....če vam niti banka ne jamči za podatke in plačila preko klika...kak bi vam to nudil en amater/blefer...
Po navadi takšne vedeževalne agencije imajo en poštni predal negi pri nekši zapuščeni hiši kom si hodijo po pošto...agencija pa sploh ne obstaja...zato mislim ka se prleki nete lovili na takše limance.....

Butl Zid Mislec Hjooj

MILAN sobota, 2. februar 2008 ob 15:16

Mislec Hjooj Hjooj
PEJ KERI BI TO ZNA NEBI NIČ POVEDA


PA MAGARI BI GA BILI
Tiho Tiho

MHA sobota, 2. februar 2008 ob 15:31

Seveda nede nišče poveda, pa či mu v koleno vrtaš, ker je to en veki lari fari. Či so toti numerologi s tekimi pa tekimi letami iskušje grotali profiji, te bi si sami loto vün spunili, pa te živeli kak kroli, ne pa se zej špilajo s kortami, nej bi rejši šnops kortali Zid

Nela ponedeljek, 11. februar 2008 ob 01:15

Kej pa se te tota teta nic vec ne jovi??? Se eno slogaje nan je duzna.

MILAN ponedeljek, 11. februar 2008 ob 09:57

Ploskač
Nela toto šlogaje nan ti zrihtaš dere de srečaje pa de morti bojšo kak pa to kej bi leblena teta fküper sprovila.To so navodni papeši.Juhuhu

Jernej ponedeljek, 11. februar 2008 ob 11:16

Kul slogaje.. Alooo lari fariii! Hahaha

MHA ponedeljek, 11. februar 2008 ob 13:16

Nej zej pove loto številke, či se pre tak v numerologijo spozna Hjooj



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.