Jernej torek, 19. februar 2008 ob 20:31

..mojo mlenje je ka bi met srbijov pa kosovem lejko bila konfederacija..
..ci pa neodvisnost kosova te pa pogoji!

1. ka morejo priznati srbsko majnsino na kosovem (ca.10% srbov)
2. prepoved za kosovo se priklüciti cuj albaniji

prlek1825 torek, 19. februar 2008 ob 22:21

meme ne moti teko tota neodvisnost kak pa to ke gre za dva dni na kosovo 350 slovenskih vojokov! in med jimi moj bratronec, take me je pret samo negi stisnolo kda se je prišo poslovlat!

zato upejmo ke pridejo vsi naši slovenski vojoki živi, celi pa zdravi domu!

vso srečo in čim mirnejšo misijo!

Strelec Zid

optix torek, 19. februar 2008 ob 23:20

æez 2 dni grejo ali za 2 dni ?


ti si napisal ka grejo za 2 dni, zaj pa ne razmin kaj si točno mislil...


pa čuj grejo na kosovo profi vojaki, keri so za to plačani oz. to jim je služba.

prlek1825 sreda, 20. februar 2008 ob 17:24

zutra 21. grejo ja! za 6 mesecev al pa za pol leta!
profesionalni vojoki ja, plačenci (na misijo)

MHA sreda, 20. februar 2008 ob 18:27

"Kosovo bi lahko imenovali Drogovo"

Beograd/Priština/Bratislava - MMC RTV SLO

Dušan Čaplovič, podpredsednik slovaške vlade, je Kosovo zaradi trgovine z drogami preimenoval v Drogovo.

"To je moje mnenje. Vsi vemo, kaj se tam dogaja, vemo, od kod v Evropo pridejo mamila, belo blago in orožje," je v pogovoru na slovaški televiziji povedal Dušan Čaplovič, ki je zadolžen tudi za evropske zadeve, in dodal, da sam nikoli ne bo podprl neodvisnosti Kosova. Sporočil je tudi, da Slovaška ni ena od držav, ki bi Kosovo priznale takoj in brez temeljitega premisleka.



Več si lehko preštejete tü.

vinko sreda, 20. februar 2008 ob 18:34

MHA je napisal/a:
"Kosovo bi lahko imenovali Drogovo"

Beograd/Priština/Bratislava - MMC RTV SLO

Dušan Čaplovič, podpredsednik slovaške vlade, je Kosovo zaradi trgovine z drogami preimenoval v Drogovo.

"To je moje mnenje. Vsi vemo, kaj se tam dogaja, vemo, od kod v Evropo pridejo mamila, belo blago in orožje," je v pogovoru na slovaški televiziji povedal Dušan Čaplovič, ki je zadolžen tudi za evropske zadeve, in dodal, da sam nikoli ne bo podprl neodvisnosti Kosova. Sporočil je tudi, da Slovaška ni ena od držav, ki bi Kosovo priznale takoj in brez temeljitega premisleka.



Več si lehko preštejete tü.


Ja, tudi zaradi tega bi zna veki šlamasl grotati. Slovaki že vejo keko je vura ker prijih majo veke probleme z albansko mafijo. Mislec

optix četrtek, 21. februar 2008 ob 15:51



zanimiv logo v desnem kotu, na 2. programu tv srbije Nasmeh

Dejan četrtek, 21. februar 2008 ob 16:16

To je nekša reklama za oddajo, ki de gnes ob 17:00 al pa majo te protest na sred Beograda Nasmeh
Pa tak kak je negda bila Slovenija pa Hrvaška, Bosna, ... vse je blo Srbija. Srbija do Tokia Haha

MHA četrtek, 21. februar 2008 ob 16:21

Zanimivo kak Srbon Kosovo fest pomeni Elvis

optix četrtek, 21. februar 2008 ob 16:22

Dejan je napisal/a:
To je nekša reklama za oddajo, ki de gnes ob 17:00 al pa majo te protest na sred Beograda Nasmeh
Pa tak kak je negda bila Slovenija pa Hrvaška, Bosna, ... vse je blo Srbija. Srbija do Tokia Haha


opazil sem, ko sem kanale preletaval na tv-u, da to ze imajo od nedelje Nasmeh
verjetno poziv za tisti miting gnes ob 17h, to bo to verjetno.

vinko četrtek, 21. februar 2008 ob 16:55

optix je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
To je nekša reklama za oddajo, ki de gnes ob 17:00 al pa majo te protest na sred Beograda Nasmeh
Pa tak kak je negda bila Slovenija pa Hrvaška, Bosna, ... vse je blo Srbija. Srbija do Tokia Haha


opazil sem, ko sem kanale preletaval na tv-u, da to ze imajo od nedelje Nasmeh
verjetno poziv za tisti miting gnes ob 17h, to bo to verjetno.


Se je že začelo z mitingiranjon - srbsko tradicijo

SVI, SVI, SVI!
Na današnjem velikom mitingu u Beogradu očekuje se više od milion ljudi!

Vir: http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-21-02-2008/svi-svi-svi

Dejan četrtek, 21. februar 2008 ob 17:07

Te pa do venda meli kakši guč
http://www.youtube.com/watch?v=_EqdiUEQ_ec

Al pa "ne æujem dobro..."

Strelec

MILAN četrtek, 21. februar 2008 ob 17:12

HOČEŠ DA ČUJEŠ DOBRO

NEDAMO KOSOVO Bič

MILAN četrtek, 21. februar 2008 ob 21:24

Ninđa pa vile
pej zej pa že po svojo bogostvo v Beogradi kürijo
MLADA BOSNA neda mira

MHA četrtek, 21. februar 2008 ob 22:00

Redno kürijo ja Fercek po poročilih je pret pravilo, ka so vüžgali Ameriško pa Hrvaško ambasado, te pa so pre šli proti Slovenski, san je novinarka ne znola povedati, či so že kej škode naredli.

Zvončica četrtek, 21. februar 2008 ob 22:20

HJa, to je provo divjo pleme....impulzivno odreagirajo na vse. Dobro in slabo. Mularuja pa tak nima dela,te pa jin tote huliganije malo poživijo den....meni je za prvo akcijo ne nič žo.Juhuhu Ka pa se kosovarov tiče....so meli negda, pa še mojo gnesden nadpovprečno dosti dece....te pa ne čudno ka jih je tan teko (pa povsod)Mojo močne familijarne povezave, pa bog ne daj ka se keremi kej zameriš...keko ven je še zej aktualna "krvna osveta".Klanjam Pa zodjič je eden velikaš po TV reka ka mojo 60% brezposelnost, glovni biznis pa jin je trgovanje z belin blogon....ne ven kon evropski politiki glejajo (ali bojše-koga morejo bogati).Preša

MHA petek, 22. februar 2008 ob 00:11

Je blo zej po poročilih, ka so še več ambasad napadnoli, Slovesnko ambasado pa varujejo policeji, taka še je naša mabasada zaednok cela.

Kosovo pa bi nej Slovenija priznola drügi teden. Strinjan se nekak z Lahovnikon, ka moremo glejati tüdi z ekonomskega vidika, Slovenija namreč v Srbijo letno izvozi za pol miljona €.

Jernej petek, 22. februar 2008 ob 08:55

Jernej je napisal/a:
..mojo mlenje je ka bi met srbijov pa kosovem lejko bila konfederacija..
..ci pa neodvisnost kosova te pa pogoji!

1. ka morejo priznati srbsko majnsino na kosovem (ca.10% srbov)
2. prepoved za kosovo se priklüciti cuj albaniji


Bosni i Hercegovini
Je Hrvatska-Muslimanska Federacija in Republika Srpska..
Zdaj se pa scej otcepiti Republika Srpska..
Kapa Krajina-Srbi na Hrvaskem???? Buum

...verisna reakcija

Spanija pa Grcija ma tüdi majnsine pa so
komenterali ka so proti neodvisnost kosova!

To se zdaj more poglednoti stera majnsina ma AUTONOMIJO!

primer Juzna Tirolska v Italiji

stajerc13 petek, 22. februar 2008 ob 12:40

prvo kot prvo ta "država" nima čisto noboenega pravnega temelja na kateremu bi lahko nastala neodvisna država... edini temelj je ameriška brezobzirna zunanja politika do tega da ima območje v balkanu katero lahko celovito in enostransko nadzira in upravlja...
drugo... slovenija kot predsedujoča država v EU in nasploh naši diplomati so v tej zmešnjavi odigrali pomembno vlogo na področju mednarodno-političnih odnosov, kateri bodo imeli resne učinke tudi na vsakdanje medčloveške odnose... izbira je bila ali podpret stabilnost in odnose med balkanskimi sosedi ali pa bit na dobri strani z ameriko in ostalim zahodnim svetom...
seveda izbira je bila predvidljiva... kot je cankar rekel... Hlapci in za hlapce rojeni!
tretje... ne mislit da je to problem ki je 1000 km stran od nas... učinke bomo močno čutli tudi pri nas... In glede poziva Türka, naj se Srbska oblast opraviči in plača odškodnino bi sam reku tole da naj nam ne dela še večje sramote... prvo prispevamo k temu da država izgubi ozemeljsko suverenost enega velikega dela nato še zahtevamo opravičilo ker nam eno zgradbo mal potolčejo???

skratka od silnega hinavstva me glava boli...

P.S. priporočam ogled dokumentarca "The war on democracy", da bolje razumete kdo vleče niti v ozadju...

Preša Kozlam

stajerc13 petek, 22. februar 2008 ob 12:46



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.