MHA sobota, 9. maj 2009 ob 22:40

Jas sen ze v prvi rundi doba dohonino, pa kar preci vün dobin. Ploskač

Zvončica torek, 12. maj 2009 ob 00:14

Jaz sen loni te točno za 1.april dobila....ka me je skoro kap keko bi mogla dopločati če se nebi zbunila. letos pa bon kak zgleja v dr¸ugi rundi opet kej fasala....vsi okolik men so že dobili samo jaz še opet moren čakati na toti bič božji (štej: držovni)

Dejan torek, 12. maj 2009 ob 00:26

Jas sen gnes doba toti papir pa nekej malega vün dobin ZzzZZz

Zvončica ponedeljek, 18. maj 2009 ob 23:24

100€ de mi držova dodatno odžrla.....Hudec

MHA torek, 19. maj 2009 ob 19:56

Jas tüdi vün dobin.

Zvončica četrtek, 28. maj 2009 ob 23:48

Ti dobiš, meni pa vzemejoJokec

MHA petek, 29. maj 2009 ob 19:32

Heh, sen že mafna.

MHA petek, 2. april 2010 ob 16:31

Sen predfčera doba dohodnino. Loni sen puno vün doba, letos pa moren pločati 0,72 centa, san polek piše, ka do 2 evra ne treba gverati.

Progress petek, 2. april 2010 ob 19:47

Niti nesen zna, ka so mi nakazali vračilo že pred včerašnjim. Pa še splačalo se je pogledniti na tekočega (skoro tisočak).

Zvončica sobota, 3. april 2010 ob 00:07

Se je že začelo.....vija sta rešena, ka pa mene letos čoka še ne ven. Mmhm

MILAN sobota, 3. april 2010 ob 08:23

Vuuhuu NEDE HACA -ne ven kak to račünajo

MHA sobota, 3. april 2010 ob 09:38

San meni je sumlivo, loni teko vün doba, letos pa pločati. Pa neman nič vekše ali pa meše ploče. Mislec

MILAN sobota, 3. april 2010 ob 11:57

Vuuhuu morti si prevoč dobja zej pa de vračilo

MHA sobota, 3. april 2010 ob 20:14

Čiduže več ti jemlejo. Strelec

Zvončica nedelja, 4. april 2010 ob 22:51

ve pa vidiš kak se ministri mejovlejo kak po tekočem traki...pa jih treba vzdržovati (pa še prejšje, pa še nove) Vuuhuu

erof ponedeljek, 5. april 2010 ob 12:34

Izračuni na pošti. Kaj zdaj?

www.durs.gov.si

Roki. Če uveljavljate otroke, izračuna še ne boste prejeli.

Po 15 dneh od vročitve izračun postane odločba.

Durs je odpremil slabega pol milijona dohodninskih informativnih izračunov. Ali je med njimi tudi vaš, lahko preverite na Dursovi spletni strani pri virtualni davčni asistentki Vidi (glej okvir) ali prek e-pošte ( e-sporočilo z davčno številko pošljete na naslov vida.durs@gov.si ).

Kdor nima dostopa do spleta, lahko Vido pokliče na telefonski odzivnik, številka je 01/400 01 00. V prvi tranši pa informativnih izračunov zagotovo ne bodo prejeli zavezanci, ki uveljavljajo vzdrževane družinske člane.

Kako do Vide?

1. Odprite spletno stran www.Durs.gov.si

2. Kliknite na sliko davčne asistentke Vide.

3. Ko se Vida pojavi, v polje pod njo vnesite davčno številko in pritisnite pošlji.

4. Vida vam pove, ali je bil informativni izračun poslan. Bodite pozorni na letnico!

V KOLIKOR IMATE TEŽAVE Z ODPIRANJEM VIDE UPORABITE TA LINK

Ugovor zoper informativni izračun dohodnine

(za vlogo po pošti)

Rok oddaje: 35 dni po odpremi informativnega izračuna dohodnine


http://cekin.si/iskanje/dohodnina



http://www.durs.gov.si/si/aktualno/dohodnina_2009/

:arrow: http://edavki.durs.si/OpenPortal/Pages/StartPage/StartPage.aspx

Progress ponedeljek, 5. april 2010 ob 17:46

Oh kak je vse lepo opisano, samo Vida nede tak hitro odgovorila. Sen enkrat meja neko vprašanje pa je odgovor priša po pretečenem roku ugovora...sicer pa je tak za pismene vse lepo opisano tu in na DURSovih straneh, le slediti je treba nasvetom in navodilom.

Zvončica četrtek, 3. junij 2010 ob 22:40

Tak gnes sen te dobila od držove požrgnano kej so mi premalo do zej požrli za svoje gluposti....opet moren pločati....nej grejo nekan.....

MHA petek, 4. junij 2010 ob 03:03

Letos smo tak fsi skoro za pločati dobili. Mislec

MHA sreda, 2. februar 2011 ob 22:36

Gnes smo dobili v slüžbi račünico za prešjo leto, pa sen si ša dohodnino vün zračüna, pa moren pločati 130€ Hjooj Prvo leto sen doba vün, drügo leto sen bija na nuli, letos pa že pločati. Strelec



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.