nedelja, 25. januar 2026
Sledite nam:

Prlekija-on.net je največji in najbolje obiskan spletni medij v Prlekiji, ustanovljen leta 2005.

Sledite nam

Nastavitev teme

Parlamentarne volitve [3] - Forum

Avatar
optix

fargo je napisal/a:

vir: POP tv,Ljubljana, 11.08.2008, 16:53

Na plakatih vladajoče SDS se kiti \'\'nikogaršnja zastava\'\'. Veksikolog je povedal, da gre za veliko površnost. Meni, da bi morali plakate umakniti.

Blamaža brez primere le kdo jim bo zaupal še en mandat ???


prevec so jin dali za piti v vip sotori v lotmersken parki vina, kero je pustilo posledice na jih , ka so odobrili taksno tiskanje plakata

Avatar
fargo

Na volilni konferenci Demokratične stranke upokojencev Slovenije (Desus) za 8. volilno enoto v Ljutomeru, so potrdili kandidate v tej enoti za državnozborske volitve. Med kandidati sta v volilnem okraju v Ormožu načelnica Upravne enote Ormož Irena Meško Kukovec in v volilnem okraju v Ljutomeru ljutomerski župan Franc Jurša.

Avatar
Tunč

Kda pa je te Jurša v penzijo priša????:mislec:

Avatar
MHA

Jürša bi si tüdi ali lehko bojšo stranko zbra, ne pa glih Karlekovo. :pisk:

Avatar
Zvončica

To je fčist strateški nareto....zej de Pahorova dobila mandat, te pa de na vrsti Karlek s svojimi penzionisti (te bon že jaz venda tüdi penzionist juhuhu---):juhuhu:

Avatar
MHA

Dejan je napisal/a:

Karli je ðek :hahaha:


Ovi den je po poročilih opet ðek bija :hihihi: Na popi so predstovlali jega, te pa je po mutja ka je lepotec pa neven ke fse, pa ka je tisti jegof \"r\" tak sexi, ka ga zato pre dosti bab gleja. :hahaha:

Avatar
fargo


Interesnih skupin, ki bi se združile v stranko države z resno demokracijo skorajda ne poznajo,to se godi le pri nas in na Hrvaškem.
Čisto normalno je, da take stranke zaradi svojega preživetja morajo biti v koaliciji.

NI RES da bi se brez takih interesnih skupin upokojenci lahko bali za svoje pokojnine.
Socialna varnost in pokojnine so zajete v programih tako levih kot desnih strank.Če nebi bilo temu tako bi v državah, kjer interesnih skupin združenih v stranke ne poznajo, oziroma te niso parlamentarne stranke upokojenci nebi dobivali pokojnin, dobivajo pa kvečjemu nekajkrat višje.
Važno pa je kdo bo zapisano v programu (in če bo) uresničil.
RES JE, da je ta stranka bila štiri leta v KOALICIJI Z JANŠO, v času te koalicije pa se je materialni položaj mnogih UPOKOJENCEM zgolj POSLABŠAL.

Ja,Erjavcu so važne Patrije, in skupina LEPIH.......:neee:

DeSUS :a-a:


VSI UPOKOJENCI V NAŠI DRŽAVI SI ZASLUŽIJO ZA SVOJE MINULO DELO POKOJNINO S KATERO SE BO DALO NORMALNO ŽIVETI (NE PA \"DeSUS+JJ\" VOLILNI DODATEK.

VSAK ZAPOSLENI SI ZASLUŽI PLAČO ZA DOSTOJNO ŽIVLJENJE TER SREČNO OTROŠTVO SVOJIH OTROK.


Na zadnje urejal: fargo, dne: torek, 19. avgust 2008 ob 18:53

Avatar
Tunč

MHA je napisal/a:

Jürša bi si tüdi ali lehko bojšo stranko zbra, ne pa glih Karlekovo. :pisk:


Jurša je že dobro štindira. Ker ve, da nima šans prepričati mlajše popolacije volilcev bo pač poskusja z penzjonisti. Nede prepriča vseh dosti jih pa bo. In upokojencev je dosti pa tudi vsi gredo stalno na volišče. To de še zanimivo.

Avatar
MHA

Pa še polek upokojencof de doba glose tüdi v sredji populaciji.

Avatar
MILAN

:vuuhuu:
volite to so veki cirkus
politike ne zbirajo sile pa ne sredstef
biti glovni to je za tote stvornike vse.
Še jejca bi si dali rezati samo ka bi zmogali
keri mojo jejca.

Avatar
Almanah

To de že Gjerkešova Juršeki zrihtala....Saj če greš na dum po upokojence, pa jih pelaš na volišče, medtem pa še jin razložiš kerega morejo obkrožiti, je to to.....

Avatar
fargo

Vir:
24ur.com (http://24ur.com/novice/slovenija/nasa-ponudba-ni-predvidevala-korupcije.html)
Ljubljana, 20.08.2008,

Prvi mož ravenske družbe ni mogel niti mimo imen vpletenih v tokratne posle, saj so ta po njegovih besedah \"presenetljivo\" ista kot ob osamosvojitvi Slovenije, ko je zaradi embarga na uvoz orožja vlada na predlog takratnega obrambnega ministra Janeza Janše kupila iz proračunskih sredstev licenco za proizvodnjo kolesnih oklepnih vozil 6X6. Tudi takrat so namreč pri poslih sodelovali Walter Wolf kot posrednik, Wolfgang Riedl kot direktor marketinga v Steyrju in Marjan Senica kot direktor v predhodnici Sistemske tehnike STO Ravne, na ministrstvu za obrambo pa Jože Zagožen in Ivan Črnkovič

:vuuhuu:


Kaj bi dali delo domači firmi, raje na Finsko.........
Volilcem \"upokojencem\" pa zamazati oči z \"volilnim dodatkom\"....
živela :slovenija:

Avatar
Dejan

Ja, cirkus de pomalen v mesti. Na kunci de itak fseeno, levo al desno, rdečo al zeleno, razlike nikše nede. Poštenega politika nega :hehe:
Sen gleja ovokrot po tv neke, ka so lidi sprašüvali pa so gučali ka do volili totega pa totega, ker se jin dopodne, ker je lep, ker je pošten, ... hehe. Kak se ti te lehko politik dopodne? Dopodne se ti rock zvezda, manekenka, fuzbaler, kakša diklina iz sosedje vasi, ... ne pa politik :hehe: Politiki so fsi čelavi pa že od negda je dokozano, ka politik nesmi biti preveč lep, vači neje uspešen :hahaha:

Avatar
MHA

Premierja Janeza Janšo so v Brežicah, na velikem slavju ob vrnitvi zlatega olimpijca Primoža Kozmusa, izžvižgali. Več v oddaji SVET na Kanalu A ob 18 uri!

<u>Video</u>

:hahaha:

Avatar
fargo

Dejan je napisal/a:

Ja, cirkus de pomalen v mesti. Na kunci de itak fseeno, levo al desno, rdečo al zeleno, razlike nikše nede. Poštenega politika nega :hehe:


Ja, cirkus de ziher :ploskac:

:slovenija: Slovenci se lahko odločamo o:

1.nadaljevanju: VISOKE INFLACIJE ,izenačevanju domobrancev z vrednotami NOB-ja, političnem kadrovanju, mizernih pokojninah in plačah, bogatenju izbranih, pozabljeni soci

2.lahko damo glas in možnost tistim ki trdijo, da so sposobni ustvariti Slovenijo s socialnim čutom ........ in čez štiri leta vidimo ali so sposobni obljube spremeniti v dejanja

3.Dati glas tistim, so lepi in se ukvarjajo s Patrijami.... in so bili v koaliciji in za svoje politično preživetje zvesto podpirali tiste iz točke: 1

4.Glas lahko poklonimo tudi takim, ki že od naše samostojnosti obljubljajo Slovenijo do ....... V bistvu pa se jim gre za njihove poslanske r...

5. Lahko ne izkoristimo svoje državljanske pravice in ne gremo volit in naredimo uslugo tistim iz točke:1

Avatar
Dejan

Fse lepo pa praf. S ten ka se na fsakše 4 leta dovle enin možnost, ka pokožejo, ka se do kej bojšega narediti. Po 4 letih pa se te vidi, ka je ne nič bojše, še slabše. Tak ka smo zej po tü, ka bomo drügin dali možnost, ka bodo kej izboljšali, po štirih letih, dere mo vidli, ka je ne nič bojše, pa bomo opet poslüšali, ka so za to krivi tisti, ki so pret meli mandat. Tak se to gre v politiki. Vedno so drügi krivi

Zej se že meni JJ smili, kak so mo füčkali :jajks: Pa boga Uršika, neje znola kon nej gleja, pa či se nej smeji ali joče :hihihi:

Avatar
fargo

:hahaha: dobra fora

http://irena.blog.siol.net/2006/12/21/druzini-plut-in-erjavec-sta-imeli-istega-postarja/


:naskoci:

Avatar
Jernej

Naja tej volitve so pa rejden cirkus ci pa N.Si Krscanska Ljudska Stranka se Slovencam tujini poslila reklame za partijo N.Si!

Avatar
Tunč

Naj le pošilajo. Šans ka pridejo v parlament tak nimajo.:dol:

Avatar
Dejan

Cirkus še se neje praf razživeja, čokamo še :juhuhu: :fasenk:

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.