MHA nedelja, 7. september 2008 ob 11:32

Pepek z brega je napisal/a:
Opet sen Dejani delo nareda. Angel Angel


Dejani ne, meni pa. Vrag Haha

Pepek z brega nedelja, 7. september 2008 ob 12:16

Nesen zna, ka si ti za totezadeve zaduženi

MHA nedelja, 7. september 2008 ob 12:24

Zej si mi špricar dužen Hihihi Pijunca

Glede lodje pa bi res bojše blo ka bi kakšo praf za rešovaje küpili, bi toto pret nücali kak pa za vojsko, neven pa zake je to tota ruska lodja tak droga, pa še baje bi mogli nekše miljone scoj pločati. Mislec

SlovenianDevil nedelja, 7. september 2008 ob 12:36

Pepek z brega je napisal/a:
Ne vek kakša je tvoja profesija, vüpan pa si trditi, ka bi z dafkoplačevalskimi penezi dosti bojše virtja, kak toti, keri zej z jimi raspologajo.

Prepričani sen, ka takšega posla nigdor nebi spelali, či bi lodjo küpüvali s sfojimi penezi.


Trenutno sem še divjak...aja mislim dijakHaha , samo osnova ekonomike je či lehko narediš eno stvor dobre kvalitete jo probej narediti čim ceneje. politikon pa je čista vseeno sej neso jihovi penezi, či uni čejo nekej kej so si zmislili, bodo šli tega delat, zaradi tega ker peneze tak davkoplačevalci dojo.
Zato pa močno upan ka Janšeka nedo več volili, ker man ga jaz že pun kufer, te pa še Kahel dela takšne bedne pogodbe, ka za tote peneze kej bi lehko kupili 5 lodij dobimo samo eno, ki je slabša, pa še starša.

MILAN nedelja, 7. september 2008 ob 12:45

Hjooj
kak te to nemamo jih radi pa fseeno zmogajo


zato ka se ne gre na volitve pa voli drügih.

Potlan jomrati je prekesno.

Dejan nedelja, 7. september 2008 ob 12:45

Pepek z brega je napisal/a:
Nesen zna, ka si ti za totezadeve zaduženi

Dobro ka man pomagoča, vači poleg tekših nevol, ne bi fsega som folga Hihihi

Glede totega železovjo se fsi sprašüvlemo, čemi sploh to nücamo. To je pač samo NATO obveza.
Tota stora ruska lodja pa drügo nede, kak de negi zasidrana v našen morji, tak dugo ka de dol zrjavela, keko je že ne. Potli pa mo meli odpad, s kerin nemo znali kun. Rusi so se bor enega storega falata rešili.

MHA nedelja, 7. september 2008 ob 12:55

Tota ruska lodja de vendar tak kunčala kak je te tisti novi policiski čun P111 ali keko je že meja številko, ki je meja probleme z motori, pa je zato več kak leto dni na sühen bija. Hjooj

SlovenianDevil nedelja, 7. september 2008 ob 13:12

Toto lodjo bi mogli dopločati nekej mio €, pa to samo lodjo, te pa še je predvidena posodobitev oborožitvenih sistemov na lodji za 4 mio €, aja pa noben je ne pogledno ka naša pomorska enota nima zadosti lidi ka bi lodja lehko mela celo posadko, se provi metke v glovo našin politikon, ka bojo vsej nekej v glovi meli. Zgleja de se tota lodja bole uporabljala za pozeranje pred Hrvoti, to je dobro, vsej v Piran nedo več hodili rib lovit.

Aja moja ideja za toto lodjo je, kaj na jo namestijo mreže, pa posadko zapunijo z ribiči, pa z jo lovijo ribe...

SlovenianDevil nedelja, 7. september 2008 ob 13:31

Aja pa še to nakup Partij je dober, ampak brezvezen, namesto tega ka kipuvlejo patrije, ki bodo kao zamejale tanke, bi naše tanke samo nadgradili z izraelskimi oborožitvenimi sistemi, to bi blo dosti ceneje, celo teko ka či bi vse nadgradili, bi lehko še nekej HMMWV-jov kupili pa Puchov (HMMWV-ji so dobri v peski v našen blati pa vojznejo), ker tota finta ka Patrije ponujajo bojšo zaščito vojokon je bolj domneva. Ker en RPG spisti v luft toto Patrio čisto isto kak HMMWV-ja, samo Patria pač več košta.

Zvončica sreda, 10. september 2008 ob 23:41

Kakšo gübleje cejta pa naših penez so se včera šli v parlamenti je resen skrejno betežno....srom me je ka momo takše kreljote v vladajoči stranki - ka je večina ne vredna nejč ka bi se menja o jih. Sramota kon pelajo Slovenijo, sramota ka si mislijo ka je navoden folk teko glup pa naiven ka bi jin slepo verva.....ve pa smo ne farani v cerkviButl Dol

Jernej četrtek, 11. september 2008 ob 00:06

Tak je, smo NATO zavezniki ZDA.
Seveda nüca nasa vojska bole moderno opremo. To so bli pogoji!
Tak je NATO..EU.."clanarino" zahteva! Heoa

Pepek z brega četrtek, 11. september 2008 ob 00:25

A-A A-A A-A
Ne, ne. To pa nede držalo. Kak članica EU je Slovenija ne obvezna biti tüdi članica NATA.

To so pred leti politiki narod napi....., ka so na referendumi takšo blesavo odločitef potrdili. (Je tak kumej šlo skos)
Zej pa momo, kej smo si skühali...
Hjooj Hjooj Hjooj

Dejan četrtek, 11. september 2008 ob 00:31

Ja NATO nima veze z EU. Mi bi lehko bli v EU, NATOji pa bi rekli adijo pa tüdi totega pleha zej ne bi nücali. Morti pa de nan gda praf priša, gda de nan železa sfalilo.

MHA četrtek, 11. september 2008 ob 03:23

Ne ven zake ne stopimo vün z NATA.

Pepek z brega četrtek, 11. september 2008 ob 09:05

Nega političnega interesa.

Pa tüdi nejbole ejnfoh je ne izstopiti iz tote drüščine. Fsakša ločitef je droga pa žmetna, še ekstra, či keremi od partnerof tota ločitef ne diši.
Jokec Jokec Jok

Dejan četrtek, 11. september 2008 ob 10:40

Ka bi se zej od tega ločüvali, je malo kesno. To bi mogli pret tuhtati. Zej že je ke je.

Pepek z brega četrtek, 11. september 2008 ob 11:23

Srbi mojo za takši slučej en lep rek:
"Posle jebanja nema kajanja".

Zvončica nedelja, 14. september 2008 ob 23:49

Totega pa si venda iz slüžeja v JLA prvleka....Je pa še eden sklep za takše "zamuškane" primere kak je to z kipüvajon totega pleha :
"To ti je tako kad jebe ludi zbunjenog".............obidvo sta v akciji pa nobeden ne ve kej se ž jin godiPisk

Pepek z brega ponedeljek, 15. september 2008 ob 00:23

Samo nekoga moreta nejti, keri celi toti cirkus plati, te pa nega nevole

MHA četrtek, 25. september 2008 ob 17:51

Patria prišla v sredo, na Morsu bo v ponedeljek

Ljubljana - MMC RTV SLO

Prva patria je v Slovenijo prispela v sredo, je povedal predstavnik Patrie za Slovenijo Mladenov. Direktor Rotisa Črnkovič pravi, da bo Morsu dostavljena v ponedeljek.


Več si lehko preštejete tü -> klik

Smo že dobili prvi oklepnik, ze pa se Karli nede moga voziti žjin, je malo prekesno priša.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.