Zvončica sreda, 19. julij 2006 ob 22:30

Veš Jernej, je bilo eno obdobje ka so direktori direkt tekmüvali keri de pret tovarno doj spravja.TAM je bija nekda resen špica...pa še marsikaj.Samo je nekomi že moglo biti v interesi ka je vse to dovolja.Pa največ fabrik je šlo na našen konci k vragi.

MHA sreda, 19. julij 2006 ob 23:47

Namesto ka bi fabrike gor odpirali, te jih samo zapirajo. TAM pa je tüdi bija eden izmed ponosof.

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 00:00

Osnovno pitaji pri fsen ten je, zakej Slovenija sploh nüca tote oklepnike.

MHA četrtek, 20. julij 2006 ob 00:24

Ci pa "nücamo" NATO opremo.

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 00:31

To že, samo nan tega teko ne treba.Küpili bi tri pa adijo RozaBebast

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 00:33

Či pa je Buš reka ka jih moremo sto???.

BOGATI JE TREBA, ČI NE JIH LEHKO DOBIMO PO RITI.

MHA četrtek, 20. julij 2006 ob 00:36

Bor z necin se lehko vün vrzemo.

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 00:44

Ja??? S čin to misliš? Ka bogamo? To nas tak že straaaašno dugo po glovi tuče.Vuuhuu Haa No ja

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 00:54

Mali pač morejo veke bogati, či se z jimi drüžijo. In mi smo zej v takši situaciji, ka moremo bogati, kej nan veki naročijo.

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 22:07

Pepek z brega je napisal/a:
Osnovno pitaji pri fsen ten je, zakej Slovenija sploh nüca tote oklepnike.
Zakaj nevtralne drzave kak Avstrija, Svica pa Svedska nücajo oklepnike..ci so pa baje nevtralne? Hmm? Ka se nebojo nikoli v eno vojno mejsali cuj...

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 22:41

Nas sracni prostor pa Italjani cuvajo!...no mogoce bi Helikoptere bole potrebne bli kak oklepnike. Samo brez veze.. nasa politika nas ne pita ka mi mislimo o tem!

Jernej četrtek, 20. julij 2006 ob 22:45

Ka mi je bole smejsno je to ka nevtralna Avstrija 18 vojaski lovske avijone "Eurofightere" kipüvlejo!

Pepek z brega petek, 21. julij 2006 ob 23:36

Pred kon pa nas te toti Taljono čuvajo?
- pred nekon, ki so si ga sami zmislili.

Pa kej do naredili, či de neše kršja naš zračni prostor?
- fsakši de se v svojen koti drja: "MAMMA MIA!", pa beža, tak ka ga nejč v Španiji nedo mogli staviti.


To, ka majo Avstrijci lofske eroplone, mene nič ne gene, tak kak me ne gene, či majo Švicari oklepnike.

To je glih tak, kak dere se otrok v štacüni dere: "Küpte mi toto igračo! Sosidof Mihec jo tüdi mo!"

Jas še izda trdin, ka Slovenija totih oklepnikof ne nüca, pa ka so to fkrej vrženi penezi, ki bi jih lehko ge indi dosti bole pametno ponücali.

Zvončica sobota, 22. julij 2006 ob 00:29

Jaz tüdi tak mislin..škoda penez..

Dejan sobota, 22. julij 2006 ob 04:04

Ja tak venda 90% Slovencof misli, ka je to škoda penez. Samo tak je, ka zej plačüvlemo davek, kej smo v NATO silili. Pa či de pri ten ostalo, te bode še tak vrede. Da še mo venda mogli kakšo drügo šaro nabaviti.

Jernej sobota, 22. julij 2006 ob 22:09

Pepek mas prav po enoj strani. Ja , samo drzava ali rajsi poven politicari nas nedo pitali kaj mi mislimo.

Samo ci se oklepnike napavlamo bi lahko svojo industrijo nakurplali.

Te denar drzavi ostane...pa kuncno vec delavni mest!

MHA nedelja, 23. julij 2006 ob 15:20

Nedo zej tüdi hrvoti küpili nekse oklepnike?

Pepek z brega nedelja, 23. julij 2006 ob 16:22

Pri toten posli, či do del oklepnikof delali v naših fabrikah, nede držovi bogzno kej ostalo. Nen pa znomo keri toglovno pokasera. Penezi do veš šli trgofcon, pa lastnikon licenc,, pa firm, ki so glovne pri toten posli. Slovenskin firman do samo droptine ostale. Teko glih, ka do lidje neke delali - zaslüžili pa do tak samo za krüh (či do sploh kej pločano dobili).
Dosti več haska bi bilo, či bi držova tote peneze fteknola v nova delovna mest - takša ki bi hasek prnesla, ne pa orožje.

Jernej ponedeljek, 24. julij 2006 ob 18:44

Cüj pravis delavni mest! Bilo kje poglednes vsakoj drzavi politicari obljubijo novi delavni mest...samo se ges pitan kak to scejo napraviti?

Ka se pa oklepnike tice ci küpijo je. Bodo vec delavni mest! Ker tej oklepnike nücajo tüdi voznika pa strelca pa mostvo ka notri sedijo.

Dosti mladi decki in tüdi ogrobno dikline idejo profesinalno vojsko. Dosti poznam iz Prekmurja pa se vec iz Prlekije.

Mladina more nikak do krüha priti..pa smejsno je mi ka vsi tej ka so vojsko odisli recejo "to je mi edina moznost bila"...pa sploh pomurji!

Jernej ponedeljek, 24. julij 2006 ob 18:52

" SLOVESNO PRISEGAM, DA BOM BRANIL SAMOSTOJNOST, NEODVISNOST, SVOBODO IN OZEMELJSKO CELOVITOST SVOJE DOMOVINE
REPUBLIKE SLOVENIJE TER VESTNO IN ODGOVORNO IZVRSEVAL SVOJE DOLZNOSTI PRI NJENI OBRAMBI. "



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.