Jernej sreda, 12. julij 2006 ob 19:42

Jaz se zdaj dam dodatno zavarovati...ker tak nebomo 100% Penzijo ot place meli. Pac samo 80% ot place ali 60% ali vrak zna keko. Do 65let Avtomehanicnoj delavnici. Nemren si predstavlati samo bom mogo... delati.

Zvončica sreda, 12. julij 2006 ob 23:13

Naj grejo lepo fsi skuper v R..!!Tak sen že provila ka de nas kapitalizem tak zrihta ka bomo si trugo že v službi pripravili, ka se te gda je cajt za penzijo ali pa gda de pač fertig živleje samo notri skotnili...sen že negda provila gda so me masirali ka moren takoj po šoli delat ka bon te fajno penzijo mela, ka vrag ve kak de te...samo ka de tak kruto si nesen mislila.Eni do tota leta zdržali, tisti "fizični"pa malo verjetno .Te pa do invalidske....to mo zaj cela EU ka pa je tak liden potrošništvo vrinila ka so mlodi pozobili ka je fajn deco meti...pa to se ni zgodilo včera....ve so fsi znali ka bo.Samo nihče je ne nič nareda ka bi lidi k pameti spravja.

Jernej četrtek, 13. julij 2006 ob 19:42

Hmm kak do penzije ci sluzbe ni? Pa sploh pomurji! Ot 7 stopnje dol tezko pa sploh to ka se se ucil nebos delo ..tak je. Kje pa te se pezija?

MHA nedelja, 16. julij 2006 ob 17:39

Tisti keri sidijo v pisarnah pa polek kaksih direktorof, zupanof, posloncof,... uni se pac s ten ne sekerajo.
Problem je za tote obicne delafce, ki drügo nemrejo stenderati kak samo to kak do penez priti oz. do zaslüzene penzije.

Pepek z brega ponedeljek, 17. julij 2006 ob 12:45

Jas sen že negda predlaga, ka bi lidje mogli biti f penziji od dvejtega do petnotrijestega leta, pa kumej te iti delat. Delali pa bi pač do smrti.
Zgledne, ka so moj predlog delno sprejeli, edino kej so vün spüstitili tisti del od dvejstega do petnotrijestega leta starosti.

Jernej ponedeljek, 17. julij 2006 ob 23:06

Letniki ka so 1951 morejo se do 65 delati. Pomalen do pa penzijo nat 70 let mogoce povisali...ne takoj za par let.Slabo

Pepek z brega torek, 18. julij 2006 ob 01:08

Kej se sikerate? Bomo pač mogli teko duže živeti, ka bomo tüdi mi por let uživali v penziji.

Jernej torek, 18. julij 2006 ob 22:58

Cüj obstaja komad "ja treba delat" ali "ja jetzt wird wieder in die Hände gespuckt, wir steigern das brutto sozial produkt"Jezik Jezik Jezik Vuuhuu

Pepek z brega sreda, 19. julij 2006 ob 02:39

Bi te joko lepo prosa, ka napišeš prevod totega besedila, da nebi rat sred leta doba ošpic. Sen veš zlo opčutlif na lücke jezike.

Zvončica sreda, 19. julij 2006 ob 22:39

Pepek, rajši si ovo od Smolara popevli.Je bojša.Samo mislin ka je bole ta mlodin namejena ,mislin takšin ki jin še vse drügo bole po glovi hodi kak pa deloHaha

MHA sreda, 19. julij 2006 ob 23:52

Je treba delat... ja ja drügo ti tak gnes den ne preostone.

Dejan sreda, 19. julij 2006 ob 23:55

Bojše "Je treba delat - ne pa okol ga srat" kak pa "Zavod za zaposlovanje - to je kraj, kjer se končajo sanje" Nasmeh

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 00:19

Od dela še je niše ne debeli grota.

EDINO JAS!

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 00:26

Ja, ka pa te delaš som s soboj gda delaš?

MHA četrtek, 20. julij 2006 ob 00:49

Da Pepek delo vendar san gleja.

Zvončica četrtek, 20. julij 2006 ob 00:52

Nekaj pa te že more še v sebe metati....

Pepek z brega četrtek, 20. julij 2006 ob 01:01

Fsega pa van tüdi nen vün poveda. Kon pa pridemo, či bomo fsi tak lepi.

Jernej petek, 21. julij 2006 ob 17:27

...Kak jaz??? Jezik

Jernej sreda, 9. avgust 2006 ob 19:21

No ja Nej do 65 nego do 67let de mogla mlada generacija delati!Stisk

Zvončica petek, 11. avgust 2006 ob 23:34

Joj ste lehko srečni kak dugo te mlodi...Haha



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.