Amelie sobota, 9. avgust 2008 ob 00:04

Živjo vsem skupaj,

potrebovala bi malce vaše pomoci. V okviru svoje diplomske naloge izvajam tudi raziskavo o ugledu dolocenih slovenskih podjetij.

Izpolnjevanje vprašalnika, ki ga najdete tukaj, vam bo vzelo najvec 5 minut. Upam, da kljub dopustom, lahko racunam na cim vecji odziv.

Hvala vam in lep dan še naprej Plesalec

aja, a mi kdo zaupa, kje si lahko spremenim avatar? ZardelNa zadnje urejal: Amelie, dne: petek, 8. avgust 2008 ob 23:06

Dejan sobota, 9. avgust 2008 ob 09:53

Makar sen še malo močkasti, sen izpunja anketo Hihihi

Avatar pa si spremeniš v svojen profili, če klikneš v Uporabnišken menuji na desni stroni na povezavo Moj profil.

Zvončica ponedeljek, 11. avgust 2008 ob 01:59

Me pa resen zanimle kakša diploma pa se te piše ka moreš za firmo delati anketo....lepo prosin....Butl to že nede tak štimalo....Vrag

Amelie ponedeljek, 11. avgust 2008 ob 11:41

raziskava je za mojo diplomo (kar se bo v kratkem dalo preverit na cobissu - hope so Pomežik ), podjetje pa mi je samo posodilo strežnik, kar mi omogoča izvoz podatkov za analizo.

drugače pa nisem osamljen primer, ko gre za pomoč študentom (sploh če so teme raziskovalnih del zanimive in aktualne). če ne verjameš, poskusi tudi sama.
PomežikNa zadnje urejal: Amelie, dne: ponedeljek, 11. avgust 2008 ob 18:44

NINANANA123 petek, 30. januar 2009 ob 17:36

MojSTUDIJ.com-ŠTUDENTJE, DIPLOMANTI, PODJETNIKI, STARŠI-POZOR!!



Spoštovani redni ali izredni študent/študentka, PODJETNIK, starš!

Spletna stran www MojSTUDIJ com nudi POMOČ REDNIM IN IZREDNIM ŠTUDENTOM PRI DOKONČANJU ŠTUDIJSKIH OBVEZNOSTI (npr. seminarska,

diplomska ali magistrska naloga).

* Ali ste že zaključili z vsemi študijskimi obveznostmi?
* Ali imate le preprosto težave pri posameznem izpitu/predmetu ali seminarski nalogi?
* Ali zgolj potrebujete vrhunsko lekturo Vašega teksta?
* Morda le pomoč pri oblikovanju ali pri priravi prezentacije?
* Ali Vam manjka le še zaključno oziroma sklepno dejanje vsakega študenta, in sicer diplomska naloga?
* Ali zaradi predolgih delavnikov preprosto ne najdete časa za pripravo sklepnega študijskega dejanja-diplomo?
* Nikakor ne najdete časa za pripravo dispozicije oziroma ne najdete pravega področje preučevanja (tematike)?
* In ob tem vsem Vas še preganja čas, ker imate obilo obveznosti doma ali na delovnem mestu?

Ne skrbite, imamo rešitev!

Pomoč, vodenje in svetovanje pri študiju! www MojSTUDIJ com !!

MojSTUDIJ.com - Vrhunska pomoč in svetovanje pri študiju !!

Kontakt:

info@mojstudij.com
www mojstudij com

NINANANA123 petek, 30. januar 2009 ob 17:37

POZDRAV,....

NEKAJ SEM GLEDALA IN ISKALA ZASE POMOČ PRI DIPLOMI IN NALETELA NA TOLE SPLETNO STRAN.... MOGOCE PA BO KOMU KORISTILA...

MojSTUDIJ.com-ŠTUDENTJE, DIPLOMANTI, PODJETNIKI, STARŠI-POZOR!!



Spoštovani redni ali izredni študent/študentka, PODJETNIK, starš!

Spletna stran www MojSTUDIJ com nudi POMOČ REDNIM IN IZREDNIM ŠTUDENTOM PRI DOKONČANJU ŠTUDIJSKIH OBVEZNOSTI (npr. seminarska,

diplomska ali magistrska naloga).

* Ali ste že zaključili z vsemi študijskimi obveznostmi?
* Ali imate le preprosto težave pri posameznem izpitu/predmetu ali seminarski nalogi?
* Ali zgolj potrebujete vrhunsko lekturo Vašega teksta?
* Morda le pomoč pri oblikovanju ali pri priravi prezentacije?
* Ali Vam manjka le še zaključno oziroma sklepno dejanje vsakega študenta, in sicer diplomska naloga?
* Ali zaradi predolgih delavnikov preprosto ne najdete časa za pripravo sklepnega študijskega dejanja-diplomo?
* Nikakor ne najdete časa za pripravo dispozicije oziroma ne najdete pravega področje preučevanja (tematike)?
* In ob tem vsem Vas še preganja čas, ker imate obilo obveznosti doma ali na delovnem mestu?

Ne skrbite, imamo rešitev!

Pomoč, vodenje in svetovanje pri študiju! www MojSTUDIJ com !!

MojSTUDIJ.com - Vrhunska pomoč in svetovanje pri študiju !!

Kontakt:

info@mojstudij.com
www mojstudij com

Dejan petek, 30. januar 2009 ob 17:48

Ne spamej s tem po forumi, maš tan rubriko povezave.

Pa mojstudij = NINANANA123, isti uporabnik, zato ti ne treba pisati, da "si nekaj gledala in iskala"... Mrzin spamare Hudi Hud Hudec

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.