MHA ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 06:59

Ta tema obravnava prispevek Tornado v Prlekiji

Adijo ne, ka si nešče sliko z interneta vzeme pa še po pomožnosti fotomontažo, te pa odovle, pa polek še krši avtorske pravice. Hjooj Buum Ka je te M.T. ki se že leta pa leta ukvarja z fotograferajon, ka je ne mogla gor priti ka je te to fotomontaža Hjooj Butl Heoa

Kak pa sta se ze na kunci zmenila? Mislec

MILAN ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 08:02

Hjooj
ja tak to je eni mojo nevole drügi pa peneze z nevole.
Stalno so bili dobičkari.Pri toti stvori se vidi kultura.

MILAN ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 08:09

Hjooj DEJAN zej vidin ka bi mi skoron hižo podrja s totin tornadon joko bluzik si priša.Kej pa če je tornado podrja cirkef na Hrvašken to je v toti smeri.To bi bilo tej pametno razlagati.Morti bi narod začeja vervati.
Na zadnje urejal: MILAN, dne: ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 07:11

Dejan ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 12:20

Ja meni tüdi neje jasno, ka nešče kar negi vzeme sliko, za kero niti ne ve, ge je slikana, či je to blo res, gdo je avtor, ... in jo do na razstavo, po možnosti še jo odovle pa lidi krmi, kak je tornado bija negi tü. Pa poleg zgodbice odovle, kak se je nešče skriva pred tornadon pa ne ven ke ... Hjooj To ti je pač promocija.
Zmenila sma se, ka se to ne kože okoli več pa lidi napizdovle. Pa seveda sen hüd, ka nešče mojo sliko vzeme, jo tak razvije, ka vodni žig zakrije in jo okoli kože/odovle Hudec Či bi še se to ponovilo bi bila malo drgačna pesen.
Pa dosti lidi tüdi misli, ka ko iščejo slike npr. z googlom, ka so to prosto dostopne slike, ki jih lehko uporabijo ge koli. To seveda neje res, ker ti tüdi gugl napiše besedilo, ko iščeš slike: Slika je morda pomanjšana in zaščitena z avtorskimi pravicami.

Milan, ka pa bi toti tornado do vos priša, bi še moga malo počakati pa te slikati Hihihi To kej pa je toto cerkev podrlo pa je bija venda samo kakši večji sunek vetra.

MHA ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 13:40

Pa že čüdno bi ji moglo biti či bi resen bija tornado tü, ka bi te redno škodo nareda. Či je tega puno odola? Mislec

Dejan ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 13:55

Či bi resen bija, bi ga venda kej več lüdi vidlo pa bi se malo na vekšo to gučalo. Škoda pa bi tü po vrhi tüdi veka bila. Odola se je baje ena slika. Či pač vervlemi temi, kej so rekli. Neje pa izklučeno, ka se zej dale to ne odovle.

MHA ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 14:12

Jaz: "Čüja sen, ka tü odovlete nekšo sliko tornada v Prlekiji?!"
Prodajalka 1: "Ja"


Jaz: "Pa toto sliko te zej vi odovlete?"
MT: "Ne, ne, to je samo tak tü ka vidijo lidje Lotmerk pa okolico."
Jaz: "Či pa je en moj znonec toto sliko tü pri vas küpa, na takši način sen glih zveda za to."
MT: "Jas nič ne ven o ten, razen či ve kej prodajalka."
Pozove prodajalko
Prodajalka 1: "Nesmo odovali, eden je slučejno toto sliko tü vida pa jo je šteja küpiti..."


F prven odstafki odovlejo sliko, f drügen odstafki pa več ne. Mislec Še nejbol smešno pa mi je to, ka šefica M.T. nič ne ve o ten ka se v jeni štacüni odovle slika, ka ve "mogoče" prodajalka, kakša šefica je te to, ka ne ve kej se odovle v jenen štacüni? Mo pa te tüdi dobro predstovlen Lotmerk, eno sliko z oblaki pa s tornadon, ka te pre malo lidje vidijo Lotmerk. Heoa Hahaha Hahaha Hahaha

Dejan ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 14:21

Pa tan še ma nekše slike od nočnega Lotmerka pa neke. Tota pa te pač predstovla okolico venda. Samo neso bli glih ziher, gi tota okolica je. Nekan proti Hrvaški Nasmeh

Totega guča pa glih nesmiš resno vzeti, da je v prven deli tüdi opisano kak so tornado vidli pa kak se je razkodja, pred kak so slikali, v drügen deli pa je že fsen jasno, ka je to fotomontaža pa ka se je to sploh ne zgodilo Heoa

MHA ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 14:25

Sej sen ga ne resno vzeja, da že od začetka pogovora smrdi. Zanimivo mi je san to, ka je šefica M.T. potli ko je zvedla za fotomontažo, sfojo krivdo porinila na prodajalko, kera san tan odovle.

fargo ponedeljek, 25. avgust 2008 ob 16:21

Ni mi jasno, kakšen šef (lastnik) firme si če "kao" ne veš kaj ti podrejeni (prodajalci) delajo, vse skupaj je smešno.

Jaz bi rekel tako, eni bi še svoj ________ oddali, če bi lahko za to stržili kak evro. Očitno M živi v časovni luknji,pred desetletji fotomontaže ni bolo enostavno izdelati, po moje pa je dobro vedela za kaj se gre in izkoristila dobro z "šuštečim", ob tem pa pozabila na : etiko, avtorske pravice,......Veselko

Jernej torek, 26. avgust 2008 ob 00:39

Nevihta vsako leto de bole hüjse gratalo tornadoji pa toca ..Jočeeem

Nela torek, 26. avgust 2008 ob 17:48

Mater ej nemren vervati kej tu stejen. Haa Tota pa je res adijo! Tepa je ona neksni profesionalni fotograf? Hjoj ka gre odovat sliko, kej jo je na interneti vidla. Haa Sicer me to pri joj ne preseneca, ker ji je glovno ka je kseft nic drugo. Mislec Se marsikej bi se dalo napisati.

Nela torek, 26. avgust 2008 ob 17:53

Cuj Dejan, kej pa mos te zej ti pri joj kej v dobro?? Jezik

Dejan torek, 26. avgust 2008 ob 17:56

Ja, 100 kil slik lehko don razvit.

Küpi keri sliko od tornada? Sen eno doba, gda sen tan bija. Odovlen za 1 € Hahaha

MHA torek, 26. avgust 2008 ob 17:59

A še sliko ti je dola za "spomin" Hahaha

Dejan torek, 26. avgust 2008 ob 18:05

Ja či pa je ne bi doba, pa bi si jo vzeja.

Nela torek, 26. avgust 2008 ob 18:20

Prav tak. Samo cuj dere si ji to omenija je pa venda tudi cela repeca grotala, mogla jo je grozna rosa poleti. Bomba

Jernej torek, 26. avgust 2008 ob 23:06

Nela je napisal/a:
Prav tak. Samo cuj dere si ji to omenija je pa venda tudi cela repeca grotala, mogla jo je grozna rosa poleti. Bomba

..mislim ka nej! .."Gšeft je gšeft" Pisk

Dejan četrtek, 28. avgust 2008 ob 01:54

Neje blo nekše spremembe. Že navajena venda.

MILAN četrtek, 28. avgust 2008 ob 07:57

Alooo
Dejan fčera sen čüja ka sta dvo oldtejmera küpila sliki ka je to joko zanimiv posnetek se je eden pohvolja.
Tak ka mislin ka je toga šlo kar nekej.
Kej če bi naredli nagradni natečaj nej se joviji vsi keri
mojo sliko ka je žrebaje za potovanje v Ameriko glejat tornadof.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.