prlek1825 petek, 5. september 2008 ob 16:23

kot vete sem bijo 5dni v bolnici! no in po takšnem se te gnes dobjo po pošti izvide in informativni račun!

za 5dni ke sem bijo v bolnici sem dobjo račun 2286evrov! to te buje če si ne zavarovani ke bi mogo pločati!

zake sem jim bijo takšen strošek ne vem, morti so tak drogi toti šrejfi pa šivi ke so mi dali v nogo!

te pa provijo ke nega v zdravstvi penez!

MHA petek, 5. september 2008 ob 16:28

Brezveze neke pošilajo domu, tak so fse bolnice v zgübi. Morti pa moš zlote šrejfe notri, da si jih tak drogo priša.

prlek1825 petek, 5. september 2008 ob 16:37

venda ja!samo upam ke mi nede toto zloto začelo rjaveti!hehe!

nevem vidi se mi glupo ke gučijo ke nega za operacije penez, te pa takšne račune domu pošilajo! tak ke je navodnemo čoravemo smrtniki jasno ke lažejo, ne ke ovim nebi blo keri mojo malo več v glovi!

te če že čejo jomrati, te vsej ne pošilajo domu informativnih računov!
bojše bi blo ke lidje nebi znali za kakšne peneze so bili na košti!

MHA petek, 5. september 2008 ob 16:43

Čüdno ka zavarovalnice neso v zgübi, keko plačüvlejo. Mislec

prlek1825 petek, 5. september 2008 ob 17:00

sej se vsake teko cejta podraži!

Dejan nedelja, 7. september 2008 ob 12:56

F čen pa je te sploh fora, ka se to domu pošila? Samo strošek več.

MHA nedelja, 7. september 2008 ob 13:04

Očitno mo nešče preveč penes pa ne ve kak bi jih zaprava. Pa toti znesek je ziher pretirani.

Dejan nedelja, 7. september 2008 ob 13:07

S ten te venda čejo pokozati, kakši veki stroški so to pa malo še napihnejo, ka bi lidje vidli, ka jin resen slabo gre, glede na to kakši visoki stroški so s ten.

MHA nedelja, 7. september 2008 ob 13:18

To zato takše veke stroške napišejo, ka te potli penezi ne falijo, ko si jih ovi v sfoje žepe posprovijo.

SlovenianDevil nedelja, 7. september 2008 ob 13:24

Ne se čuditi ka so bolnice na zgubi, či namesto tega ka bi držova vlogala v zdravstvo, pa izbraževanje, ki sta osnovi do bojše držove vloga v žepe določenih lidi, tak kot predor Šentvid, se vi zavedate ka bi za tote peneze kej so se ponucali za tunel že eno pošteno bolnico meli? Pa prištejte še Patrie, pa lodjo, pa mamo tako bolnico, ka bi še Hrvoti z veseljon bili betežni, samo ka bi šli v jo. Aja samo nebi je smejo SCT delati....

prlek1825 nedelja, 7. september 2008 ob 13:33

ke te mislite ke držova nema penez za zdravsto! v držovi se vrtijo nenormalni penezi ki si mi sploh nemremo tega predstovlati!
penezi so za vse samo če bi dali vsem ki trebajo nebi za jih ostalo, zato pa treba jomrati pa potegnoti vun z revežov keko se le da!

Zvončica ponedeljek, 8. september 2008 ob 00:55

To pa de šlo tak dugo....dokič revežon nede vse vküper prek prišlo te pa de gužva grotala....pravzaprav se mali lidje svoje veke moči ne zavedamo...kej vse bi lehko delali če bi se masa nabrola za akcijoVudri Zbesna Brus li Viking Slovenija

prlek1825 ponedeljek, 8. september 2008 ob 12:16

to je to!ker pa ovi to vejo nas majo tak za norca! če bi ovi znali ke mo se mi kontra postavli bi se tudi drgačik obnošali!

Zvončica sreda, 10. september 2008 ob 23:36

Na, zej pa je novi plačni sistem "povozja"še najbole obremenjeni kader-medicinske s sredjo šolo v bolnicah....že tak so jih skrčili na minimum ka ena dela za dve, zej pa še te to....po bolnicah bi mogli biti vsi od prvega do zodjega bojše pločani kak v ambulantah.Zato ka prvi resen garajo, drügi pa več ali meje riti prestovlajo sen pa to....pa še koga spotoma zafurajo ka šparajoVrag

MHA petek, 12. september 2008 ob 22:55

Minister Virant je zdravstvenin delafcon fejn ploče "zdigna." Fsi so pričaküvali vekše ploče, na kunci pa so še meje dobili kak so meli pret. Hjooj Res je ka so nas v višji plačilni razred zdignoli, so pa te teko spüstili procente pri dodatkih za nočne, nedelske, dežurstva,... Me zanima či bon jas drügi teden tüdi doba mešo pločo Jok

prlek1825 petek, 12. september 2008 ob 23:21

bodo jin zdignoli ja tak kak očitelom! samo malo še počokejte ke de to vun zbruhnolo! jaz poznam ožje lidi ki so očiteli pa so dobili skoron 100€ mejše ploče!
v glovnem tota vlada more opasti te pa kak gotik je!

Zvončica sobota, 13. september 2008 ob 00:25

Plačilne pa so tak našrejbane ka se ne bog ne razmi vün ž jih....te so nekši kao poračüni za nazej...ploča pa mejša...zej pa ne ven keri so te nori v toti držoviNorec Zverižjeni

prlek1825 nedelja, 14. september 2008 ob 22:04

ja tak je pač na žalost ne ve se več kdo pije pa kdo ploča!

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.