Jernej petek, 21. julij 2006 ob 19:47

Baje je eden arhijolog enega brega bosni blizo kozare otkril ka je piramida! Zanimivo!

Dejan petek, 21. julij 2006 ob 21:14

Ja ka pa še. Pa to ne nič. Pri nas so vesolci pristali Haha

Pepek z brega petek, 21. julij 2006 ob 23:59

Kakši vesolci? Lepo te prosin!

Tote kroge je moj Sultan naprava, da ma revež gliste, te pa ga nezarensko rit srbi, pa se je ša po pšenici vozit.

Samo ne znon, ge je načrt doba za tote kroge.

Zvončica sobota, 22. julij 2006 ob 00:20

S piramido nede venda nič...so to dokozali.Krogi pa so strašno lepo nareti - keri got jih je dela jih je dobro pehna.Sen po VAL202 zaron (gda sen se na tepešijo pelala) poslüšala močvirniške komentare....najbojše je eden na konci reka ka so to naredli angleži ki se koplejo v Bonovcih...ka je to angleški humor...NIMA VEZE, glovno ka momo mi nekaj ka nimajo v "razvitih"delih SLOHaha Haha Haha Haha

Jernej sobota, 22. julij 2006 ob 22:14

Ja Banovci so se ot negda poznani...samo problem je ka se te terme prs cim vec je! Pa Radenci se vidi na primer ka so naj bolsi cajti viditi minoli! Skoda...

MHA nedelja, 23. julij 2006 ob 15:17

Ci so v bosni piramido nejsli, te so grki vendar na opcini napacne papire dobili.
Pepek Sultani pa sen jaz zrihta arhitekta, da me je pita ci poznan kaksega dobrega arhitekta za fol penez.

Dejan sreda, 12. december 2007 ob 16:41

Bosanske piramide na TV Slovenija
Na 2. programu TV Slovenija bodo nocoj raziskovali skrivnost piramid, ki so jih odkrili v Visokem pri Sarajevu.

Za kaj gre v resnici, za spretno potegavščino, dobro šalo ali za dragocene ostanke starodavnih zgradb, v dokumentarnem feljtonu (Uredništvo kulturno-dokumentarnih oddaj) Piramide? ugotavljata avtor Andraž Poeschl in snemalec Aleš Živec. Njuna spoznanja si bo mogoče ogledati danes ob 21.30.

Nasmeh

KLIK

Dejan sreda, 14. september 2011 ob 18:31

Evo, piramide Nasmeh

Skrivnostno teorijo, da naj bi se nad bosanskim krajem Visoko dvigovali dve piramidi, je šla z izkušenima potapljačema raziskovat in posnet tudi slovenska filmska ekipa pod vodstvom režiserja Tonija Cahunka.

Slovenski potapljaški dokumentarec o "bosanski dolini piramid"

TUNČEK sreda, 14. september 2011 ob 18:41

O toti piramidi se guči že neke let. Ze ke je resen in ke je samo propaganda, se ne ve, pride pa mogoče kej turistof in namen Travnika pa piramide je že dosežen. Vuuhuu

MILAN četrtek, 15. september 2011 ob 09:36

To ja pa nej jo mojo To ja

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.