kobreti sreda, 3. december 2008 ob 07:41

ali se tudi pri vas pozna kriza, ki je zajela svet?Niman pojma No pri nas je že, sen že skoron drugi tjeden duma, nega dela (ali pa ga ne zrihtajo). Eni so že s totin tjednon za letos vun z šihton!Ribič Bomo vidli kak še boPanika

MILAN sreda, 3. december 2008 ob 09:00

Kul SMO SI MISLILI KA V NAŠE ZAOSTALE KUNCE TO NEDE PRIŠLO
pa je z vekimim koraki prletelo pa trufilo nejbol ogrožene žmetno bode to rešiti
pa marsikeri bode mogas doj zapreti delafci pa na cesto.

MHA petek, 5. december 2008 ob 12:10

Kobreti ge delaš? Direktorca je nan sicer rekla ka de mogla zavolo krize neke odpüščati, san ne ven što de te dela, či je dela skos puno :miselc: Je pa ena dobra stvor v toti krizi, cene se vozimo.

Dejan petek, 5. december 2008 ob 12:39

Pri nas pa se tota kriza nič ne čüti Kul Dela je vedno preveč. Pa vredi ka je tak To ja

Zvončica torek, 9. december 2008 ob 00:41

Jaz pa jo malo že čütin v mojen priftošli....zej sploh ke decembra še vse "tri dobre može" moren špilati....za storo pa mlodo....Angel

MILAN torek, 9. december 2008 ob 09:02

Neee PAČ BOMO MOGLI REČI DEČIKA ZEJ PA BOTE DOBILI BOLE MALE CUKRE PA ČOKOLODE KA JE NE BILO MIKLOŠA K NAŠI HIŽI

kobreti torek, 9. december 2008 ob 09:51

Ja tak, začelo se je prvih dvajsti je že šlo na borzo, med jimi tudi taki ki so za stalno vzeti.Gnes pa mo vidli, keri do nasledenjiJok

Zvončica sreda, 10. december 2008 ob 00:25

"prvo rundo" sen s palcami pa repo odprovila.....pa še hec je bija provi....na, zej pa man že oke na peclih kak dale čimbol poceni pa še vseeno zanimivo skoz priti....de že nekak, glovno ka se momo radi ne?To nič ne košta.Bogi bogi Haha

Legionar sreda, 10. december 2008 ob 10:00

Tota kriza je meni malo sumljiva. Zno biti, ka je to vse sküp sproducirano s strani koga. Kapitalisti se ne stovlajo več pred ničemer, najebemo pa najbolj itak 'mali lidje', kak skoz. Zej do delnice šle dol, nešče de jih poceni küpa, potli pa do šle gor, pa mo opet meli tajkune.Hudec Pa še nekej je; zej majo vsi zgovore, ka lehko po mili volji odpüščajo ali pa ka do še odpüščali. Za vse de lep zgovor kriza. To kej so pred ni mogli narediti, do lehko zej, mirne düše.Hudec Taka jaz v vse to ne vervlen ne ven kak, po moje je to ne tak enostavno, kak nan razlogajo!A-A

MILAN sreda, 10. december 2008 ob 15:11

Juhuhu ENI SO MELI DOSTI DUGOF PA JI ZEJ SKRIJEJO
eni pa bodo iz tote krize grotali bogati

MHA sreda, 10. december 2008 ob 16:43

To jas tüdi mislin ka je kriza san zgovor za odpüščeje. Dobro ka ne delan več v tovarni.

Tunč sreda, 10. december 2008 ob 17:38

Legionar je napisal/a:
Tota kriza je meni malo sumljiva. Zno biti, ka je to vse sküp sproducirano s strani koga. Kapitalisti se ne stovlajo več pred ničemer, najebemo pa najbolj itak 'mali lidje', kak skoz. Zej do delnice šle dol, nešče de jih poceni küpa, potli pa do šle gor, pa mo opet meli tajkune.Hudec Pa še nekej je; zej majo vsi zgovore, ka lehko po mili volji odpüščajo ali pa ka do še odpüščali. Za vse de lep zgovor kriza. To kej so pred ni mogli narediti, do lehko zej, mirne düše.Hudec Taka jaz v vse to ne vervlen ne ven kak, po moje je to ne tak enostavno, kak nan razlogajo!A-A

Ne ne ne Legionar nije glih to tak enfoht kak si zaj ti tu napisa. Delam v komercijali na uvozi pa izvozi in lahko vam povem ka prove krize še prinas ne občutimo. Počokajte do Jannuara pa te vidli, ka de še huje grotalo.
Glede poceni nakupov pa Tajkunmov pa to. Vsaki lahko zaj poceni delnice kupi pa ne trebaš dosta penez meti. Moraš pa meti jajca ka jih kupiš. Taka če ma gdo kakšnega jurja našparanega delnice kupiti, kdo si vupa. Pa bo keri od nos mogoče za par let tudi mali Tajkun....Hahaha

MHA sreda, 10. december 2008 ob 18:25

Mali prleški tajkuni Hihihi Po poročilih je zej glih blo, ka de vloda zdignola trošarine, ka momo že preveč poceni bencin. Hjooj

MILAN sreda, 10. december 2008 ob 19:45

Veselko
keri če lehko küpi delnice künštnih prlekof tote do zrasle še pe še

Legionar sreda, 10. december 2008 ob 21:29

Tunč je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
Tota kriza je meni malo sumljiva. Zno biti, ka je to vse sküp sproducirano s strani koga. Kapitalisti se ne stovlajo več pred ničemer, najebemo pa najbolj itak 'mali lidje', kak skoz. Zej do delnice šle dol, nešče de jih poceni küpa, potli pa do šle gor, pa mo opet meli tajkune.Hudec Pa še nekej je; zej majo vsi zgovore, ka lehko po mili volji odpüščajo ali pa ka do še odpüščali. Za vse de lep zgovor kriza. To kej so pred ni mogli narediti, do lehko zej, mirne düše.Hudec Taka jaz v vse to ne vervlen ne ven kak, po moje je to ne tak enostavno, kak nan razlogajo!A-A

Ne ne ne Legionar nije glih to tak enfoht kak si zaj ti tu napisa. Delam v komercijali na uvozi pa izvozi in lahko vam povem ka prove krize še prinas ne občutimo. Počokajte do Jannuara pa te vidli, ka de še huje grotalo.
Glede poceni nakupov pa Tajkunmov pa to. Vsaki lahko zaj poceni delnice kupi pa ne trebaš dosta penez meti. Moraš pa meti jajca ka jih kupiš. Taka če ma gdo kakšnega jurja našparanega delnice kupiti, kdo si vupa. Pa bo keri od nos mogoče za par let tudi mali Tajkun....Hahaha
Tunč, rečti mislin, ka se mogoče s krizo še zaenkrat pretirovle, nije še tak hudo. De pa to dostim zgovor zato, ka do lehko neobrzdano odpuščali, v to sen ziher!Hudec In mogoče je tota kriza malo tudi umetno sproducirana z razloga, kerega sen že v prejšjen posti omenja. Se provi, ka de se nešče mogoče čez nekaj časa fest obogatja! Ve se, ki se je kriza začela in od tan v zadnjen časi ne pride nič dobrega, bi reka!Hudec

Tunč sreda, 10. december 2008 ob 21:59

MHA je napisal/a:
Mali prleški tajkuni Hihihi Po poročilih je zej glih blo, ka de vloda zdignola trošarine, ka momo že preveč poceni bencin. Hjooj

Evo, poslanci že vidijo priliko kak do penez priti. Zakaj bi se raja poceni vozila, če je lahko pred za bencin dola 1,2€ bo zaj tudi. Pa jin zdignimo trošarine, ka de v proračun več prišlo. Mater jim blesavo.

To ka do sten določene panoge gospodarstva vničili pa nihče ne štindira.Buum

Tunč sreda, 10. december 2008 ob 22:10

Nasmeh Toto krizo so nan skuhali Američani pa jihova potratnost. Ker pa so gnes den vse borze med saboj povezane se je vse skup tudi na celi svet preneslo. To pa je cena globalizacije.

Je pa res da se bodo določeni ljudje, ki krizo izkoriščajo, bajno obogatili. Pa vsi tisti, ki ne vejo kaj beseda šparanje pomeni bi pa znali vest nasrkati. In dosti je takšnih med nami.

MHA sreda, 10. december 2008 ob 23:29

Tunč je napisal/a:
Evo, poslanci že vidijo priliko kak do penez priti. Zakaj bi se raja poceni vozila, če je lahko pred za bencin dola 1,2€ bo zaj tudi. Pa jin zdignimo trošarine, ka de v proračun več prišlo. Mater jim blesavo.

To ka do sten določene panoge gospodarstva vničili pa nihče ne štindira.Buum



Rekli so ka do s ten proračün znapunili za 270 mio € ka do pre ublažili krizo. Hjooj

Zvončica sreda, 10. december 2008 ob 23:49

Eden je na forum spravja film Zeitgeist...mislin ka se prav spotin naslova....v jen je vse lepo obrazloženo kak se peščica vekih igra s celin sveton ka si kopiči peneze....ti do misliti gda to pogledneš...

Dejan četrtek, 11. december 2008 ob 00:00

Zeitgeist -> KLIK



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.