pravični ponedeljek, 19. marec 2012 ob 20:55

Na nižjem nivoji, še posebej v policiji, so popularni " škodilaki " Hihihi


MHA ponedeljek, 19. marec 2012 ob 21:00

Ne f policiji, mislin či mojo poslonci sploh še kakšo drügo znamko avta.

pravični ponedeljek, 19. marec 2012 ob 21:51

Poslanci se vozijo v svojih vozilih.

Sicer pa gre za Državni svet in ne Državni zbor. Jaaa

Da bo zadeva še bolj precizna se kupuje nov službeni avtomobil za predsednika Državnega sveta Blaža Kavčiča ( SMS ). Mislec Šokiran Žalosten

Prejšnji avto so mu ukradli novembra lani. Hjooj

Če se še kdo spomni je to tisti tip, ki je bil svoj čas pri LDS in je kandidiral proti Katarini Kresal za predsednika stranke. Hihihi

Ko je videl, da ga stranka ne mara, se je spravil v SMS. Hjooj Šokiran Hihihi Hahaha

Tako je Blaž Kavčič na zadnjih decembrskih parlamentarnih volitvah zastopal barve SMS. Hihihi

Mogoče bi njegov strankarski kolega ljutomerski podžupan, kaj več vedel o tem povedati. Mislec Hihihi Hahaha

Jaaooooo, stranka mladih. Pa to je možno samo v Sloveniji. Hjooj Hihihi Hahaha Hjooj Hihihi Hahaha Hihihi Hahaha

Zakaj že se nekateri tako močno oklepajo določenih funkcij. Mislec Šokiran Hihihi Hahaha

Pa četudi je iz mikro stranke SMS. Hihihi Hihihi Hahaha Hahaha


DOBROTNIK torek, 20. marec 2012 ob 07:15

Kriza ne pomeni nič dobrega za prihodnost k večjemu na dolgi rok kakšno vojno skupnega evropskega združenja Žalosten Žalosten

TUNČEK torek, 20. marec 2012 ob 08:39

Ne ven zake ne küpijo kakše drüge bole fol firme, se so tüdi dobre ? Pomežik

Legionar torek, 20. marec 2012 ob 09:51

Sploh ne ven, zakej momo toto skrpucalo, ki se mo reče Državni svet.

TUNČEK torek, 20. marec 2012 ob 10:22

Držovni svet je zato, da čloni vlečejo sejnino in nič drügega. Hehe

MHA torek, 20. marec 2012 ob 17:23

Gnes je Virant ponüda držovnemi sfeti en avto iz jihovega voznega parka.

Ivek torek, 20. marec 2012 ob 18:17

Janša je pret volitvami poveda, ka je za ukinitef Držovnega sveta. Zaj stega nede nič, bor dokič je Türk precednik. Či se DS ukine, bi jegova pravica veta na prvo odločitvef DZ opola na precednika držove, kak je ponavodi f demokratičnih držovah. To pomeni, ka bi lehko prišlo do ukinitve DS, či de Zver zvoljeni za precednika, ka pa vüpan nede grotalo. Bilo bi preveč moči v rokah ene stranke, či ne človeka, ki se zove JJ.
Lehko pa de Zveri tüdi grotalo, či de Pahor špila tak, kak je po zodjih volitvah.

TUNČEK torek, 20. marec 2012 ob 19:42

MHA je napisal/a:
Gnes je Virant ponüda držovnemi sfeti en avto iz jihovega voznega parka.

Kakša aroganca ! Vuuhuu

TUNČEK torek, 20. marec 2012 ob 19:44

Ivek je napisal/a:
Janša je pret volitvami poveda, ka je za ukinitef Držovnega sveta. Zaj stega nede nič, bor dokič je Türk precednik. Či se DS ukine, bi jegova pravica veta na prvo odločitvef DZ opola na precednika držove, kak je ponavodi f demokratičnih držovah. To pomeni, ka bi lehko prišlo do ukinitve DS, či de Zver zvoljeni za precednika, ka pa vüpan nede grotalo. Bilo bi preveč moči v rokah ene stranke, či ne človeka, ki se zove JJ.
Lehko pa de Zveri tüdi grotalo, či de Pahor špila tak, kak je po zodjih volitvah.


Problem je tüdi f ten, da držova more meti dvodomni parlament, samo funkcije bi mogle biti malo načik rasporejene. Jaaa

Jernej četrtek, 29. marec 2012 ob 19:34

Gnes san najšo v časopisi "Österreich" kak so baje Avstrijci zadovolni!
Zanimivo pa mi je ka vidim svojo domovino Republiko Slovenijo pod Evropskem poprečju!
Ka je Avstrija pred Švicov in Nemčijo dvomin fejst! Mislec

Vir: časopis "Österreich" četrtek 29.03.2012 stran 10.



pravični četrtek, 29. marec 2012 ob 22:48

Jernej, glede na gospodarske kazalce teh držav, bo kar držalo to kar si objavil iz časopisa. Jaaa

Sicer pa sam itak poznaš življenje v Avstriji.

Če bi rezultati bili drugačni, bi ljudje iz Avstrije hodili k nam in ne obratno, kot je sedaj.

Mimogrede, ker sva že pri tej temi.

Nedolgo nazaj sem poslušal znanega psihologa, ki je povedal, da se stanje pri nas ne bo bistveno spremenilo, četudi se menja vlada.

Povedal je, da bi bilo treba menjati ljudi. Mislec Šokiran Mislec

No, upam, da je bilo razumljivo.

Sicer se pa točno to lepo vidi.

Sedanja vlada želi izpeljati določene nujne ukrepe za zmanjševanje dolga in že polovica Slovenije na čelu z javnim sektorjem, grozi s stavko in ulico.

V Avstriji so določene ukrepe vlade bistveno bolje sprejeli, kot jih sprejmejo pri nas. Mislec

Seveda so se že pred leti v Avstriji, gospodarstveniki bistveno drugače odzvali na krizo, kot so se naši.

In tukaj se lepo vidi razlika med razmišljanjem. To ja

In seveda potem tudi razlika v gospodarskem smislu. To ja

Mislim, da ni slučajno, da je v tem času, ko naši ponavadi jamrajo, lokalna firma, ki je v lasti Avstrijcev, vlagala v nove objekte, imela rast 20 % !!! in delavci so dobili še božičnico. To ja



iTux četrtek, 29. marec 2012 ob 23:30

pravicni @ je toti psiholog tüde poveda kere lidi bi trebalo zamejate? Ce je guca o 1 milijone slovencov ali o enem milijoni "slovencov" Nasmeh

Kata Strofa petek, 30. marec 2012 ob 08:35

Takših novic je f toten cejti bole malo, al fseeno jih je nekej. Najbolj razveseljivo je, ka se dogaja v lotmerški občini Ploskač

http://industrija.finance.si/347494/V-Farmtechu-pove%C4%8Dali-dobi%C4%8Dek-za-%C5%A1tirikrat

TUNČEK petek, 30. marec 2012 ob 13:18

Jernej je napisal/a:
Gnes san najšo v časopisi "Österreich" kak so baje Avstrijci zadovolni!
Zanimivo pa mi je ka vidim svojo domovino Republiko Slovenijo pod Evropskem poprečju!
Ka je Avstrija pred Švicov in Nemčijo dvomin fejst! Mislec

Vir: časopis "Österreich" četrtek 29.03.2012 stran 10.





Tüdi meni je tota lestvica čüdna, da je Afstrija fsepofsodik najbojša in tüdi mi smo najbrš ne glih tak slabi.
Namen lestvice je sigurno politične narove in da lidi pomiri.
Jaaa Hihihi

MHA petek, 30. marec 2012 ob 13:59

Či so fsigi prvi ali ne, Afstricon nič ne fali, tisti ki so zaposleni lepo živijo.

Jernej petek, 30. marec 2012 ob 18:14

TUNČEK je napisal/a:


Tüdi meni je tota lestvica čüdna, da je Afstrija fsepofsodik najbojša in tüdi mi smo najbrš ne glih tak slabi.
Namen lestvice je sigurno politične narove in da lidi pomiri.
Jaaa Hihihi


...točno tak je kak si napiso!
Avstrijski zvezni parlament je "varčevalni paket" sprejel, ki začne Aprila valati!
Probajo lidi pomiriti!





TUNČEK petek, 30. marec 2012 ob 18:36

Tokih držof z varčevalnimi paketi je grotalo po Evropi skos več. Gdo ve kon gre toti kapitalizen, se je skos več revežof in še z jih čejo zvleči zodje peneze, bogatinof se pa šparaje ali pa vekši dofki ne doteknejo.

Mislec Žalosten

pravični petek, 30. marec 2012 ob 22:07

Preberite prispevek na povezavi, ki ga je malo višje prilepil Kata Strofa.

Točno o tem sem pisal v svojem članku včeraj.

V Ljutomeru je podjetje, ki je v lasti Avstrijcev.

Nobene recesije ne občutijo.

Vsi gospodarski kazalci so super.

Glede na to, ker že več let spremljam gospodarsko dogajanje v EU, lahko zagotovo trdim, da podatki držijo.

Bistvo pa je tudi v glavah ljudi, kot sem tudi že omenil.

V Avstriji bodo določene ukrepe bistveno bolje sprejeli, kot pri nas, ko "vrli sindikati" šuntajo ljudi in grozijo vladi.

Sicer pa Jernej, povej sam, kakšna je plača za neko določeno mesto v Avstriji, pa bo vsem jasno, kje smo mi.





Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.