Makaveli ponedeljek, 8. december 2008 ob 01:44

tak pret sen v temi o pokaji petard omenja razširjenost drog v lotmerki.ker v zodjih por letih sen opazja porast uporabnikov trdih drog pa zaradi tega je tudi več kriminalnih dejanj...posebej kraj, ker zafiksanci nimajo keša te pa krodejo ka dobijo keš za šut...tak ka s ten ne vničovlejo samo podobe pa prihodnosti lotmerka ampak tudi povečuvlejo kriminal....policija ve ki se zadržuvlejo pa pomoje tudi keri so...zaj pa me zanima....ke mislite zakej oni nič praf ne ukrepajo??vi ostali niste preštimali ka je vedno več zafiksancov v lotmerki??pa nasploh še kej dodejte ka de se malo razvila tema ker me zanima vaš pogled na to ke se dogaja..

pa na vuho mi je prišlo ka je začeja že v lotmerk hodit folk z sobote pa ormoža ka se tu drogirajo.....


pa Dejan upan ka neš tote teme zbrisa ker je dobro ka se malo razgučijo lidje pa povejo svoja mnenja pa ugotovitve itd.....če se nede gučalo se nede pomoje ukrepalo tak ka....

Dejan ponedeljek, 8. december 2008 ob 03:46

Na podlagi česa pa si ti to opazja, toto porast uporabnikov trdih drog? Oz. kak veš ka so toti lidje na trdih drogah? Jas sen jih eno por pozna. Samo jih več nega med nami.
Eno por pa še jih poznan, ki so malo čüdni, samo ne ven glih na čen so Pijan Neje glih nujno, ka se fsi fiksajo, ki so malo drgačni al pa zglejajo kak đankiji. Mene so tüdi že dostikrot zamejali za kakšega dilera al fiksera Hihihi To je tüdi odvisno, kak si človik interpretera đankija. Či je malo kosmoti, dugše lase, črno oblečeni, al pa kakši pankič, ... je že satan, diler, đanki, pijonec, ... Hihihi Dere še je v Lotmerki bila oštarija Ficko oz. potli MCP, so nas fsi meli za đankije, ke smo to hodili. Store mame so okoli gučale, ka so tan pre gori na šanki igle, ka si samo vzemeš, gda ti treba Hahaha
Tote situacije zej pa ne poznan, ka bi bija kakši exodus đankijof iz drügih krajov v Lotmerk Hihihi Nesen več teko v Lotmerki pa ne ven več dosti, kej se dogaja. Či pa hodijo iz Ormoža pa iz Murske k nan, pa lehko to pomeni, ka se tü dobra roba dobi Nasmeh Sen pa čüja za en plac, gi se baje dobivlejo pa fiksajo Niman pojma Samo keko je na ten resnice. Lehko se dobivlejo kakši takši lidje, kak sen že gori opisa pa kej spijejo, spohajo kakši đoint pa je to to, te pa že fsi mislijo, ka se fiksajo itd. Hihihi Lotmerk je mali.

Policeji pa venda ne vüplejo tega preveč dregati. To bi mogli jih pitati, zake je tak.

Pa do zej sen še ne nobene teme zbrisa, tak ka ne ven, zake bi toto. Nesen financirani od občine Hihihi

MHA ponedeljek, 8. december 2008 ob 13:15

Hja, v Lotmerki je fsekakor porast mamil. Ki, kdej, kak pa što se dobivlejo ne ven pa me tüdi ne zanima, res pa je ka bi mogli policejo to nekak preprečiti, pa strožje kazni bi trebali meti, ne pa te san na kunci nekše pogojne dobijo. Tü pa smo opet pri vzgoji pa pri starših. Pa čiduže več de mamilopapekof...

Makaveli ponedeljek, 8. december 2008 ob 15:46

Dejan je napisal/a:
Na podlagi česa pa si ti to opazja, toto porast uporabnikov trdih drog? Oz. kak veš ka so toti lidje na trdih drogah? Jas sen jih eno por pozna. Samo jih več nega med nami.
Eno por pa še jih poznan, ki so malo čüdni, samo ne ven glih na čen so Pijan Neje glih nujno, ka se fsi fiksajo, ki so malo drgačni al pa zglejajo kak đankiji. Mene so tüdi že dostikrot zamejali za kakšega dilera al fiksera Hihihi To je tüdi odvisno, kak si človik interpretera đankija. Či je malo kosmoti, dugše lase, črno oblečeni, al pa kakši pankič, ... je že satan, diler, đanki, pijonec, ... Hihihi Dere še je v Lotmerki bila oštarija Ficko oz. potli MCP, so nas fsi meli za đankije, ke smo to hodili. Store mame so okoli gučale, ka so tan pre gori na šanki igle, ka si samo vzemeš, gda ti treba Hahaha
Tote situacije zej pa ne poznan, ka bi bija kakši exodus đankijof iz drügih krajov v Lotmerk Hihihi Nesen več teko v Lotmerki pa ne ven več dosti, kej se dogaja. Či pa hodijo iz Ormoža pa iz Murske k nan, pa lehko to pomeni, ka se tü dobra roba dobi Nasmeh Sen pa čüja za en plac, gi se baje dobivlejo pa fiksajo Niman pojma Samo keko je na ten resnice. Lehko se dobivlejo kakši takši lidje, kak sen že gori opisa pa kej spijejo, spohajo kakši đoint pa je to to, te pa že fsi mislijo, ka se fiksajo itd. Hihihi Lotmerk je mali.

Policeji pa venda ne vüplejo tega preveč dregati. To bi mogli jih pitati, zake je tak.

Pa do zej sen še ne nobene teme zbrisa, tak ka ne ven, zake bi toto. Nesen financirani od občine Hihihi



saj pa sen mlodi , hodin redno vun pa se te marsikej čuje pa vidi. meni zej tu neje bitno keri poha, poha tak vsaki drugi, pohaje ne povečuvle kraj pa ne vničovle mesta kak neke igle....jah jaz ven ki si ti misliš ka se zadrzuvlejo...oz. jaz ven...samo zaj je vprašanje če ti misliš isto....ova zaraščena stavba tan za partizanon kak je polek ščovnice(barake), to si ti misla?negda se je tan folk zbira ke je kej spija, med drugimi tudi jaz ka smo bli na toplen zaj pa so se notri navlekli toti ko majo rajsi iglo v žili kak alko v krvi.
pa na zivce mi gre ko policija utruja mlode po parki ko pijejo pa jih tan zapisuvlejo itd. a oni ziher vejo ki so ovi, jaz ne ven zake občina takšnih bejt ne podere, naj tan zgradijo dodatno košarkarsko igrišče ne pa ka je tan leglo mamilošov


bv...meni se to zdi nepravično pa ogabno...so ble finte v 2 gostilnah v lotmerki zaj ka so se pikali na hejzli, na enen so celo napadnili ovega ko je šteja policijo pozvati v eni drugi gostilni pa neje blo fiksača 1 vuro vun pa so te policijo pozvali....jaz pa nečen ka ko bon jaz meja deco ka de to tak razširjeno kak haribo cukri, ka boš se moga bojati non stop če de ki na kej stopa al pa v ke zabluzja

MHA ponedeljek, 8. december 2008 ob 17:15

Namesto tiste barake bi res lehko komot naredli košarkarsko igrišče Jaaa Pijača f parki pa tüde glih nejbol ne paše, da te fsi glaži pa fse pločevinke ležijo po celen parki.

Zvončica torek, 9. december 2008 ob 00:37

Kon gre Lotmerk....sen že pred leti čüla ka se na mamilarsken področji prinas marsikej godi (pa tü ne mislin tote ka trovico vlečejo). Mislin pa, ka bi oni lidje tan v tisti ulici do barake mogli kej viditi kej ne paše v jihov nobl becirk.....če jih je negda naj oštarija Ficko motila me direkt čüdi ka zej nihče nič ne sproži...ali pa že vsi te spijo pa nič ne vidijo....ali pa se bojijo. Vrag si ga vedi ka je. Če se je že pred leti pravilo za tote pikače, te je zej ziher toga več. Mene le nejbole moti ka policeji tan malo večkrot ne grejo v "obhod" ......ke se skrivle za ten? Mogoče pa je med totimi pikači kakši dober špijon za ponücati pa jih rejši pistijo na miri. To pa je nikak ne dobro. Plac bi trebalo dol podreti, pikače poslati na zdravleje pa amen. To so ne heci. Resen se mi vidi ka naši policeji samo kaserajo prekrške (kej me nejč ne moti), kožejo mišice mulariji v parki (kej me malo moti).....pri resnih stvareh ki zahtevlejo malo več truda pa vztrajnosti pa akcije - tü pa nega nič od ničesa. Bi vraga pikači v Lotmerk hodili če bi znali ka so policeji opasni.
Mislin pa, ka je javna tajna keri se pikajo.....prijavit jih nede nihče ša ka ma te lehko on več nevole kak toti ke bi mu mogoče s ten pomoga na bojše...mlodi ki hodijo ob vikendih "vün" ziher vejo keri je kej. dejan, mislin ka so toti cejti mimo ka bi zavolo drgačnega videza sodili ka nehče je ali neje. Pri pikačih se vidi ka to so....samo v oči jih pogledneš če se ti že ne do "lükenj" na koži iskati.
MHA ti si medicinec, ka pa te v ZD provijo na to?

Dejan torek, 9. december 2008 ob 00:53

Ka pa veš kakše akcije majo policeji. Jin sledijo pa vohtajo pol leta, dere de cela falanga totih mamilopapekof pa dilerof tü na küpi, bodo vudrli pa jih malo streznili. No morti bi to samo v filmi blo možno... Hjooj Je pa res čüdno, ka se te nišče ne zgene glede tega, či je to tak fsefküp že očitno, ka je tega dosti pri nas pa ka se tak guči okoli o ten.

Či pa so toti cejti mimo, ka lidi po videzi ne sodijo, pa ne ven glih. Kakše store mame še ziher vedno čüdno poglejovlejo. Ker bi to nej bilo tak stereotipno... Je pa ziher več drogerošof v drügi smeri, pri raznih disko šminkerih ali rejverih pa totih stvornikih, ki tote tablete žvečejo...

Sen som dostikrot doživja, ka so me meli za nekšega mamiloša pa pokvarjenca. Enkrat sen se s cugon pela domu iz LJ pa sta dvo policeja prišla v kupe pa me vün pozvala. Sta me tan utrujala, gi man kakše mamile pa trovo, pa sen jima moga zrecitirati svoj življenjepis pa vse dokumente pokozati...

Po drügi stroni pa mi lidje nigdor ne vervlejo, dere me keri za kakši čik žica al pa pita či man rizlo, pa rečen ka ne kadin Hehe Si venda mislijo, ka lažen, tak kak kuj beži pa ka sen skopi, ka jin nečen enega čika dati Hihihi

MILAN torek, 9. december 2008 ob 08:59

Kul VERJETNO JE RESEN KA SE FSI TOGA ZOGIBLEJO KA PAČ NEČEJO PRIZNATI KA SE TO GODI
če bi bili policaji ojštri bi ziher naredli bor nekej reda.To če kej delajo ali pa ne je ne naš problem
če pa skrbijo za red pa bi se mogli pitati.Droga je povsod nevola tak sigurno v Lotmerki neje bojše če pa mojo še kcoj mir ta pa tak to samo gre na vekše.
Škoda ka mlodin leden nemremo pomogati cela družba je v dreki.

Makaveli torek, 9. december 2008 ob 14:29

pa dobro droge so itak vsepovsod, samo je razlika v ten keko je je...negda je ne blo tak...samo bode pa vedno huje.in to neje potrebno še posebej za tak malo mesto


mha: jah glej...ven ka v parki glažovije leži....malo pogledni lego košov...okoli klopi nega niti enega koša....10 m vkrej je koš od klopi(tan kak so 4 klopi na kupi, takoj na zacetki)

MHA torek, 9. december 2008 ob 16:36

Lotmerk je tak nasplošno bogi z koši.

Dejan torek, 9. december 2008 ob 18:40

Makaveli je napisal/a:
mha: jah glej...ven ka v parki glažovije leži....malo pogledni lego košov...okoli klopi nega niti enega koša....10 m vkrej je koš od klopi(tan kak so 4 klopi na kupi, takoj na zacetki)

To, ka je koš 10 metrof fkrej od klopi je ne razlog pa zgovor, ka smeti ležijo fseposod, samo v koši ne. Mislin, ka duma tüdi nimate koša na fsakšnen vogli pa van zaradi tega smeti ne ležijo po stanovoji. Upan fsej Nasmeh
Košov v parki je čisto zadosti pa še veki so. Toti pokafci, ki tan pijejo pa glaže po trovi mečejo, so pač leni pa đeki, ka nemre stopiti por metrof pa glaža v koš dati.

Droge pa je pač vedno več, da je tüdi družba pa država v keri živimo, vedno bole gnila.

MHA torek, 9. december 2008 ob 19:30

Neven kak so v parki koši rastolani, san či bi polek klopi koš bija, bi še te vendar fse polek ležalo.

Legionar torek, 9. december 2008 ob 21:28

Porast mamil se dogaja vsigi, ne samo v Lotmerki. Pa vseh statistikah namreč število fiksarov narašča posodik, v celi Sloveniji. Takšni so pač časi in tega je vse več. Zej, kej narediti; nič, takši so pač časi in starši vedno tudi nemrejo svojih frocov obvarovati pred vsen ke se godi slabega.

Kar se pa policije tiče; policija je neučinkovita. POlicaji so se namreč preselili iz ulic v avte in okolico nadzorüvlejo le še z avtov kda se pelajo po cesti. Na ulicah pa po kakšnih parkih pa jih sploh več nega. Taka si mularija lehko komot privošči kakšne pijanščine pa tudi fiksaje pa še kej hüšega negi, ki jih nihče ne vidi pa ge so malo bole skriti. Policija še samo ve glejati z avtov, kak sen že omenja, pa zajebovati nekoga ki nafuda 0,8 promila namesto 0,5.

Makaveli ponedeljek, 26. januar 2009 ob 23:57

evo lotmerške barake so ble po tv


Novo heroinsko gnezdo


http://24ur.com/novice/slovenija/novo-heroinsko-gnezdo.html?ar=


lepa reklama za lotmerk


zaj pa če že nedo toga dol spodrli al pa če nede nehče ša s kanistron pa poleja pa skurja te pa res ne ven

Zvončica torek, 27. januar 2009 ob 00:40

Tak, zej pa se te vidi kakšno kaotično bedno stanje je notri....ne ven zakej toga neso doj podrli zej ke so meli vso mehanizacijo tan......sramota za vse ke bi se mogli za tote lidi pobrigati (tak ali drgačik) pa za lastnike tote barake....gdo je sploh lastnik? Keri se razmi v računalniške operacije nej link pošle župani - če je slučajno to ne vidja ka si pogledne pa nej nekaj zgene vragi že enkratBomba

Dejan torek, 27. januar 2009 ob 01:03

Malo je čüden toti prispevek, či nekej o Murski Soboti pa murskosobošken parki guči te pa od tan greta v toto barako al kak. Jas sen v Lotmerki totega pejzla še ne od blüzi vida, tak ka ne ven kak zgleja. Či je te to to, res ne ven, zake so tega ne podrli. Tan so pred leti podrli mladinski center, zej delajo športno dvorano, mehanizacije na küpi keko češ, bi se z bagron samo dvakrat obrna tan poleg pa bi blo podreto to. Res ne ven, kon lotmerški policeji pa župan glejajo, ka tega ne vidijo?

Makaveli torek, 27. januar 2009 ob 01:11

ja prispevek je čuden ali je to to...ker ko še neje tote mamilaške navleke blo smo šli včosih ko je blo mrzlo to notri pit...
jah kao ficka so zaprli zaradi drog pa tega...hehe to se je dalo takoj zrušiti tu pa so notri sama gamad pa si nosijo jesti to pa se vozijo to z mopedi se vse vidi ko igraš na igrišči polek...+ tega pa policeji pomoje vse vejo ki se ke dogaja pa KDO!1000% če ne pa bi šli samo to pa zaprli vse dol ke so tan...komot pa s ten bi se zmejsa kriminal ki jih nebi blo pa drogera se nebi folk s trdimi drogami ki bi s ten če bi zaprli folk ke hodi to bi jih blo za 80% meje. + tega kak sen že reka se vločijo z sobote pa ormoža sen tak ka naj le butnejo to dol pred kak de prepozno


bojše ka poderejo....ka nede ki pogorelo do tal po nesreči ZzzZZz

Dejan torek, 27. januar 2009 ob 01:22

Samo resen tega ne razmin, ka tega enostavno ne poderejo. Vejo pa itak za to. Ficka so zrušili kak keks, glih zaradi tega, ka bi tan nej blo puno droge... Poleg tote kobače pa te nemrejo.
To bi blo nejbojše vzeti kanister, kak si reka, pa vut Prdec Gorelo bi kak bokla. To je tak že vsesküp šlo predaleč, dere se to enkrat tak iz vseh vetrov toti narkiči zbirajo, te do tü negi vedno plac meli. To bi že pred leti mogli podreti.

Nela torek, 27. januar 2009 ob 01:37

Kej si nor ke se vse tu notri nejde.....adijo pametNeee Ki te tota baraka stoji? Pa kej je tu za nesnoge notri, res bi to lehko podrli. Sicer pa bi si te itak drogerosi drugi plac nejsi. Butl

Samo ne razmin pa, ka itak se ve to, pa se nic ne naredi, tocno znojo ka se drogerosi tu dobivlejo. Zej pa se posebej, ki so toto nesnogo posnemali, pa igle pa kej je vse tu.........sem res brez besed. Slabo

Na zadnje urejal: Nela, dne: torek, 27. januar 2009 ob 00:40

tota torek, 27. januar 2009 ob 08:06

Žalostno je, ka se vse to godi v našen mesti. Samo tü tüdi policija nemre kej dosti narediti. Ne si misliti, ka ma vsaki toti drogeraš pri sebi kilo heroina. Za tote male doze, za enkratno lastno uporabo, pa so kazni praf smešne - tan okoli 40 pa do 200 evrof, ali pa do 5 dni zapora. Ja, kej pa smo te naredli, či mo 3 đankije zaprli v rest za 5 dni ali pa jin vzeli nekej penes? Kej dosti se nede poznalo. Do penes do itak po prišli, pa do se dale fiksali. V rest pa jih tüdi nedo dali, ka jin nebi tan v delirij opali, pa ne bi znali kej z jimi delati. Či bi dilere pozaprli, te bi mogoče bija en cejt mir, pa še to ne dugo. Bi že drügi priša na jegovo mesto. Mislin, ka je to en takši začarani krog, ki nima ne začetka pa ne konca. Mogoče bi mogli starši kej več narediti že pri deci, pa še to ne ven, či bi kej dosti zaleglo. Gdo sen jas hodla v sredjo šolo, smo fsi znali, ka tobok škodi, pa nas mala marija kadi, čiglih so nan starši bronili. Ven, ka cigareti pa trde droge neso eno pa isto, pa ka bi marsikeri starš drogeraša rejši bija, ka jegovo dete kadi, kak pa ka se fiksa, mislin pa, ka tisti ki je labilen, de se začeja fiksati, pa nej mu starši al pa drüžba nasploh guči kej mo če. Smilijo se mi toti lidje, ki jih je potegnilo v to. Marsikeri bi verjetno radheja, pa nemre. Neje to samo tak, ka si rečeš, ka se od gnes dale neš pika. Tü gre za hüde abstinenčne krize, ki se jih marsikeri boji.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.