eva julija nedelja, 28. december 2008 ob 11:40

PozdravljeniPapa

Iščem dobrega zobozdravnika v Ljutomeru ali okolici. Lahko je privatnik.
Zanimajo me tudi cene in vaše izkušnje.Rabim ga pa kar hitro. Hvala Prleki in PrlečkePloskač

prlek1825 nedelja, 28. december 2008 ob 11:47

priporočam na ptuji ranflovo

eva julija nedelja, 28. december 2008 ob 11:56

Hvala. A prideš kmalu na vrsto? Kakšne so čakalne dobe?

Tunč nedelja, 28. december 2008 ob 12:30

Bruno v Križevcih tudi ni slab. Čakalne dobe so sicer duge pa med najcenejšimi tudi neje, če treba kaj doplačati. Samo ti pa popravi zobe, tak da en cajt drži. Pa tudi ve kak nareti da te ne boli preveč, če je koga tega strah.

eva julija nedelja, 28. december 2008 ob 12:35

HvalaRožica

prlek1825 nedelja, 28. december 2008 ob 13:21

eva julija je napisal/a:
Hvala. A prideš kmalu na vrsto? Kakšne so čakalne dobe?

mislim ke kar hitro prideš na vrsto, kak se zmeniš! je na ptuji če se pelaš z ormoža proti podvozi, je ena cesta štric kulandije, greš levo pred tamesom al ke je tu, pa se pelaš negi 100metrov notri pa tak ob cesti desno je ena kuča! se piše vuni! je pa super zobozdravnica magari je malo daleč se sploča

Jernej nedelja, 28. december 2008 ob 13:38

Či na Dunaji pitaš pri zobozdravniki či še pacijente jemlejo.
Te prvo pitajo što je nas vam priporočo! Ne glede kelko pacijentov majo!
Doktor ...Poznanstvo!

eva julija nedelja, 28. december 2008 ob 17:50

Hvala vsem. Poznanstev pa žal nimamPreša Hehe

Nela nedelja, 28. december 2008 ob 23:38

Jaz ti tudi Brunoja v Krizovcih pripopocam. To ja Res si vzeme cejt, pa se potrudi res za vsaki zob takak treba. Respekt

Zvončica ponedeljek, 29. december 2008 ob 01:12

Z Brunoton je tak ka je vsakšo leto bole hamlasti za penezi te pa dela tak ka si čimpret prijen nazej ka ti kakšo porcelanko gor napopa....negda gda je dela pod držovno taktirko pa na začetki se je resen trüdja.....jaz man prijen že dugo cejta "servis" pa se mi zdi ka kljub temi ka je mejster svojega faha ka se glih ne trüdi 100 na vüro ka bi kakši zob rešja gda je že bole bogi....če pa ti nima kej delati pa ti kamen doj brüsi samo ka dobi nekši keš....plombe zaračunovle dražje kak drügi (če so tiste bele)....pa če se mo ne do glih preveč delati ti reče ka je OK pa greš domu te pa ti karies lepo dela dale do faze ka treba oring vrtati....tak man jaz z jin izkušnjo. Gda pa se kaj dodatnega dela te pa za keš dobiš včasik vse kaj češ. V glovnen neje več to kej je negda bija.Res pa je ka ti do inekcijo če se bojiš vrtaja....samo to je venda tüdi ne vredi ke te ti vrta kak dugo če....če sen ga do zej mela bon ga pač še mogla dale...Slinavi
Je pa odličen (v vseh pogledih) Nemec pri Mali Nedelji ( ne ven če mo še kej frej ka bi kcoj jema). In istega ranga je tüdi Kolarič v Lotmerki. pa obo sta grozno fejn človeka pa zobora kak treba. Čeglih ma Nemec privat firmo je ne hamlasti kak Bruno pa za vsakši zob se bori do zodjega. Kolarič pa dela v ZD Ljutomer (zobna ambulanta)Haha

Legionar sobota, 3. januar 2009 ob 23:26

Jaz sen nekej časa hoda isto tak k Brunoji, samo sen potli zaradi včasih extremno dugega čakanja pa tudi zaradi tega ker je grota nekan šlampasti (enih por zob,ki mi jih je zaplombira mi je vrag vzeja), zamenja zobora, pa sen ša k Vidovičovi, ki se je zej odselila v Veržej. Je kar dobra, samo zej ma tan nekšo zlo neprijazno sestro, pa se mi je kar malo zamerilo...

MHA nedelja, 4. januar 2009 ob 00:24

Od kda pa je te Vidovičova v Veržeji? Mislec

MILAN nedelja, 4. januar 2009 ob 09:45

Hehe
nesi zobe na pregled te pa boš zna

MHA nedelja, 4. januar 2009 ob 17:00

A-A jas pa nosin sfoje zobe na servis k dr. Šiškini. To ja

MILAN nedelja, 4. januar 2009 ob 18:31

Hjooj ČE MOŠ KDO VEKO SILO JE NAŠ NANDEK KREDIK

erof ponedeljek, 5. januar 2009 ob 20:39

Na zadnje urejal: erof, dne: ponedeljek, 5. januar 2009 ob 19:40

Zvončica torek, 6. januar 2009 ob 00:19

Hahaha Hahaha .....Erof ne straši preveč moške populacijeHahaha Hahaha

Dejan torek, 6. januar 2009 ob 00:38

Dobro ka ne hodin k zobori ke dosti Hihihi

MILAN torek, 6. januar 2009 ob 08:51

Doktor malo več krtače pa meje doktora

MHA torek, 6. januar 2009 ob 14:35

Dejan je napisal/a:
Dobro ka ne hodin k zobori ke dosti Hihihi

Pa jas ne,edino k ortodontki sen nekda hoda,pa so še mi vsi koreni ostali. Hihihi

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.