Petekenator nedelja, 18. januar 2009 ob 11:56

http://www.prlekija-on.net/blog/hokej.php Hokej

to sen neke napisa o našen društve, pa resen bi rade, da bi kdo poleg nos špila, ker smo željni izkušenj, pa 2 sma, ki ma polete hodla prav za beltince špilat.. Pa zanima nas, če bi nam pusta kdo, ke bi mi to na ploce špilale, ker mamo resen veselje
..KhmmHokej Hokej HokejNa zadnje urejal: Petekenator, dne: nedelja, 18. januar 2009 ob 11:33

Dejan nedelja, 18. januar 2009 ob 14:18

Na kakšnen ploci? Na glovnen trgi? Nasmeh

Petekenator nedelja, 18. januar 2009 ob 15:03

Dejan je napisal/a:
Na kakšnen ploci? Na glovnen trgi? Nasmeh

zej neven, če de nas puno, bomo na šoli dale špilale na igrišče..

Makaveli ponedeljek, 19. januar 2009 ob 16:47

lotmerški trg neje hokejsko igrišče....samo neke me zanima, vi ste toto hokejsko društvo ke ste se tak lepo obnošali na košarkašken igrišči ko ste igrali "hokej" ko pa je kdo priša košarko to igrat pa ste res pametni bli kak nete šli dol pa to pa ste še kar dale s tistimi palcami lovili tisti pok po igrišči gor pa dol???Kul


pa nemajo v beltincih oz. v lipovcih samo hokeja na trovi??



edit:


sen gleja vašo stron pa malo slike pa to pa ste vi toti pobalini ke ste tak pametni bliJaaa
saj lepo to ka ste si nejšli neke za delati. samo te te si mogli nejti neki plac pri keren nete drugih ovirali....Na zadnje urejal: Makaveli, dne: ponedeljek, 19. januar 2009 ob 15:55

Petekenator ponedeljek, 19. januar 2009 ob 17:10

v beltinceh majo inline hokej klub(HOKEJ NA ROLEREH).. Pa zej bomo na šole tak špilale.. pa nemren jas nič pomogate, če majo eni takše pristop, ka pridejo do nos na igrišče pa rečejo, *****ite doj.. Vemo ke smo v očeh starejšeh samo deca, ki se pametne delamo pa to, samo kdo de pa "nos deco" posluša.... Nasmeh Ko pa starejše špilajo kej, pa mi rečemo ke bi šli malo gor, pa nas tirajo.. Te pa še je nejbole "glupo" ke če rečemo ka nemo dol šli, nan še nehče reče, ka de nas zbija.. mislen.. mene bi blo deco bite izpod časti.. Nasmeh Pa vbistve so Igrišča za deco, ne pa ke se starejše tan z avte vozejo..Nasmeh

Dejan ponedeljek, 19. januar 2009 ob 17:38

Morti bi na placi lehko špilali, bi bor za neke uporaben bija Hihihi Ne dugo nazej sen ša po trgi pa so trije žogo po celen trgi prek nabijali, tak ka je samo pokalo.

Zej či na košarkarsken igrišči hokej špilaš, te je normalno ka greš dol, či pridejo nekši košarke to špilat.

Či pa ste nekšo športno društvo pa lehko dote prošje pa dobite kakši penez od občine pa či je v ten kakša prihodnost pa ka ste dobri, še van lehko gi kakši falat igrišča naredijo.

Makaveli ponedeljek, 19. januar 2009 ob 21:08

v beltinceh majo inline hokej klub(HOKEJ NA ROLEREH).. Pa zej bomo na šole tak špilale.. pa nemren jas nič pomogate, če majo eni takše pristop, ka pridejo do nos na igrišče pa rečejo, *****ite doj.. Vemo ke smo v očeh starejšeh samo deca, ki se pametne delamo pa to, samo kdo de pa "nos deco" posluša.... Ko pa starejše špilajo kej, pa mi rečemo ke bi šli malo gor, pa nas tirajo.. Te pa še je nejbole "glupo" ke če rečemo ka nemo dol šli, nan še nehče reče, ka de nas zbija.. mislen.. mene bi blo deco bite izpod časti.. Pa vbistve so Igrišča za deco, ne pa ke se starejše tan z avte vozejo..


glej špilate vaš "hokej" na košarkašken igrišči, če kdo pride z žogo to bi že vi avtomatsko lehko se odstranili, če zej tu gučiš kakšen odnos ma kdo do koga...ne pa ko še van je rečeno ka se spravite VSAJ na drugo polovico igrat pa kar veselo ignorirate pa kar dale nabijate tisti pok.pa noben se neje tan z avton voza ampak se je oz. se sen pripela to, ga parkira pa ša košarke igrat, v čen je tu problem??al zej ti češ povedati ka sen se odpela na sred igrišča pa se začeja gor pa dol pa v krog voziti?? pa zaj tu gučiš kak da smo MI izvajali neko nasilje nad vami ko pa se noben neje nikoga tekna pa ne nič...edini ki so bli tu "pametni" ste bli vi ko niste upoštevali tistega ko van je blo rečeno ka se meknite VSAJ na drugo polovico ka bi lehko ljidje bor v normalnen metali na koš brez ka bi mi deca s palcami se lovila med nogami za nekimi poki.ti zej tu gučiš kak da te je kdo bija pa ne ven kej hehehe...ste face vi deca ja....aja pa to neje igrišče za deco ampak košarkaško igrišče in ne igrišče za hokej na rolerih


kak sen reka..fejn je ka se z nečin bovite samo te delejte tak ka nete motili drugih..ko te meli svoj plac pa le veselo igrajte...

Na zadnje urejal: Makaveli, dne: ponedeljek, 19. januar 2009 ob 20:12

Petekenator ponedeljek, 19. januar 2009 ob 23:23

Sej nega problemov zej več glede ovega igrišča, ker smo tan špilale zarade tega, ker nas je malo blo, pa ker so gole bli male.. zej pa smo tak gole z nemčije naročle, pa nede več težav glede igrišča..Pa začete smo mogle nege. Kej se pa tiče tistega "spora"Haha Se mi zdi, ka nite enkrat, ko sen jas poleg bija, neje blo tak, ke nebi mi šli na eno polovico, samo vete tak je.. takak pri košarke žoga vujde, je nan tude pak vujša včose.. Pa nesen reka ka bi me kdo bija al pa kej, samo se spoten, ka je nešče reka, ka nemo mi nazej papale, pa to.. zej je to mimo, zej mamo tak mi "svojo" igrišče, pa vi svojo.. tak da smo si lehko dale dobre, (koda si gdo nesmo bliPijunca )

Makaveli ponedeljek, 19. januar 2009 ob 23:38

hehehe...ja ste sli vecinoma pa še te je trebalo por minut "tiraja"...saj vseeno zaj ke je blo je blo



puno uspehov pri širitvi vašega kluba mladi mož


uživajte

Zvončica torek, 20. januar 2009 ob 00:49

Hahaha Hahaha to te bujeHahaha Hahaha Kero igrišče pa je te bilo okupirano? Na OŠ če se ne motin je eno za fuzbal pa eno za košarko...pa bi lehko lepo vsakši svoj šport trejbali pa se fejn meli ne? Pa za gimnazijo je bila ista situacija - glihtak dve igrišči. Ke je te zej tü problem? Košarka na košarkarsko, "sühi hokej" pa na fuzbalsko pa je.....ali je point v štükaji? keri de keregaHamer

Makaveli torek, 20. januar 2009 ob 01:42

fuzbalsko je blo tudi vcosih zasedeno...pa tan se je ne moglo nabijati ki koši so glih tak postovleni kak en hokejski golHaha

Dejan torek, 20. januar 2009 ob 13:52

Pa na OŠ gori še je odbojkaško igrišče al dve Nasmeh No fsej negda je tak blo, da sen že ne dugo tan bija.

Petekenator torek, 20. januar 2009 ob 16:01

Sej.. zej smo se s prijatele tak zmenele.. Špilale bomo na šole dale, glede golov vekeh več nede problem, ker smo naročle hokejske gole iz nemčije.. drgače pa je fejst hudo, ker gore na šole vse propadaŽalosten Odbojkarska igrišča so prekrita z listjon, mreža je ftrgana, pa ovo ke je blo za v dalino skokate je vse prekrito s trovo...Heee interesi dece se lehko rečen "ignorerajo"...nikoga ne obtožuvlen.. samo tak je..Solzec vače pa vsen hvala, ker nas podpirate..

MILAN torek, 20. januar 2009 ob 16:28

Hjooj Žan tüdi ja sen na vaši stroni samo bote mogli vzeti v roke palce pa na občino

Dejan torek, 20. januar 2009 ob 16:44

O ten je blo že dosti povedano, ka v Lotmerki za mladino neje nikak poskrbleno pa ka nimamo enega spodobnega zunanjega igrišča. Pret bomo dobili še en dum za ostarele, kak de se ke za mladino naredlo...

Petekenator torek, 20. januar 2009 ob 18:00

Jas sen tude neke čuja, ka je baje toto igrišče na šole nevarno, ker so neke narobe naredle , te pa si gležne hitro vničeš, zej pa zavolo tega nemamo nikole športne vzgoje vunePijan

Makaveli torek, 20. januar 2009 ob 21:18

Dejan je napisal/a:
O ten je blo že dosti povedano, ka v Lotmerki za mladino neje nikak poskrbleno pa ka nimamo enega spodobnega zunanjega igrišča. Pret bomo dobili še en dum za ostarele, kak de se ke za mladino naredlo...


ke ne za fuzbal je poskrbljeno...pa še zej do celi stadion neke obnovlali al neke

za košarko je totalno za drekKozlam

ka o odbojki pa drugih športih sploh ne gučimoMrtvo mrtev

MILAN sreda, 21. januar 2009 ob 09:10

Alooo ven pa de že bojše led pa sneg ta hejala te pa mlode spistiti na drevje ka do se veverčkali

MHA sreda, 21. januar 2009 ob 14:21

Na Podgradji so se lidje tak drsali, ki je bija ribnik doj zmrzjen. Ke pa je te narobe z igriščon na šoli? Ali zake je tan nevarno? Mislec

Petekenator sreda, 21. januar 2009 ob 14:36

Jas neven, ke je narobe na šole, samo ven, ka je nan učitel prava, ka so delavce neke narobe naredle, pa je ove asfalt zanič.. mislen ke je zato to, ka se tak fejst pospelovle, ko je mokro



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.