tota petek, 6. februar 2009 ob 22:47

Bo, bo, samo ne od gnes na zütra. Bi blo dobro nejti kakšega človeka, ki bi bija lastnik primernega placa, pa bi ga naprimer pritegnili kak partnera v posli, samo bi namesto penes vloža toto zemlo. Kakši bi se mogoče že nejša.

Legionar sobota, 7. februar 2009 ob 09:57

Misliš glede barak? No ja, resen je ka so za dol podreti.Mislec Pa tüdi plac je bolj tak-tak, se mi zdi malo preblizik prvin kučan, ker bi tota dejavnost včosih znola biti malo bolj glasna. Nejboljše bi blo negi čimbolj na samem, samo provin, nejti nekej takšnega je problem...

Legionar sobota, 7. februar 2009 ob 10:00

tota je napisal/a:
Bo, bo, samo ne od gnes na zütra. Bi blo dobro nejti kakšega človeka, ki bi bija lastnik primernega placa, pa bi ga naprimer pritegnili kak partnera v posli, samo bi namesto penes vloža toto zemlo. Kakši bi se mogoče že nejša.Ja, tüdi ena izmed variant, ja...

Zvončica sreda, 11. februar 2009 ob 00:35

Tak nič nede s prleške legije.....gnes sen v slüžbi čüla ka so barake pre zgorele iz sobote na nedelo enkrat ponoči (si nesen zaponila gda)ka je eden pikač kak zgleja malo pozobja kak se z ogjon dela gda si prprovla tisto sranje.....tak ka so te kak zgleja pikači sami rešili zadevoVeselko če je že nihče drügi neje zna ali pa šteja....fala bogi ka se je toto leglo razkodilo....bon enkrot šla pošpijonerat kak te to zej vün vidi če je redno pogorelo ali se je samo malo zažjavilo....Klanjam

Dejan sreda, 11. februar 2009 ob 00:55

Heh, to je resen? Nasmeh Ke je to blo naključje ali... Hehe Piroman

Legionar sreda, 11. februar 2009 ob 09:23

Či je resen zgorelo, te je to čistar ok. Bon ša še jaz gnes to malo pogledna...Aplavz

MILAN sreda, 11. februar 2009 ob 09:51

Alooo nekej se goči ka bi nej lastnik vrga šibico
ka mu nebi trebalo pucati ??????????????'

MHA sreda, 11. februar 2009 ob 10:29

Pepel je nejleži sküp zmesti. Pisk

Makaveli sreda, 11. februar 2009 ob 15:38

Legionar je napisal/a:
Či je resen zgorelo, te je to čistar ok. Bon ša še jaz gnes to malo pogledna...Aplavz


te še malo poslikaj ki jaz sen v mb pa nemren viditi toga....na toten forumi res skoro vse prvi zvešNasmeh

Zvončica sreda, 11. februar 2009 ob 23:57

Ja, pa to prek "bobjega telefona".....sen gnes tüdi mislila iti malo to poglednoti kak zgledne ....pa sen te na konci pozobila. Bog dej ka neje nič od totih kobač ostalo.....Gor Klanjam

Legionar četrtek, 12. februar 2009 ob 09:54

Keko sen jaz vida, je ena ostola; tota ki leži vzporedno s Ščovnico, ki je tüdi delno zidana.Ove ki pa je bila postovlena pravokotno na toto, pa več nega.

Po moje se je to nehče zmisla, ali pa so se zmenili med soboj, pa šli vužgali, glih zavolo totih drogerašov tan. Nekoga je raz*izdilo, ka jin to še friške pa sterilne igle nosijo pa gazo, namesto ka bi toto bando od tan nagnali, pa je ša pa vse sküp vužga, pa kunec. Pa či je tak, je to čist vredi!Aplavz

Makaveli četrtek, 12. februar 2009 ob 14:50

škoda ka nisi nič slika me zanima keko je to zgorelo ki zej si težko predstovlan


drugače pa vsaka čast lotmerškin požigalcon kerikoli pač soTo ja

Na zadnje urejal: Makaveli, dne: četrtek, 12. februar 2009 ob 13:52

Nela četrtek, 12. februar 2009 ob 15:23

Bravo Aplavz edino pametno. Gor

Dejan četrtek, 12. februar 2009 ob 15:34

Lehko bi še malo počakali, ka bi meli kres. Vači pa edino pametno.

tota četrtek, 12. februar 2009 ob 16:55

Evo, en problem meje...

MILAN četrtek, 12. februar 2009 ob 20:55

Veselko zej je ne več tak mrzlo pa do meli odvisniki plac n atravniki

Legionar četrtek, 12. februar 2009 ob 22:49

Makaveli je napisal/a:
škoda ka nisi nič slika me zanima keko je to zgorelo ki zej si težko predstovlan


drugače pa vsaka čast lotmerškin požigalcon kerikoli pač soTo ja

Na zadnje urejal: Makaveli, dne: četrtek, 12. februar 2009 ob 13:52


Se lehko gren keri den do to pa malo poslikan, ni problem. Či pločaš pivo ob priliki, seveda.Kul

Zvončica četrtek, 12. februar 2009 ob 23:45

A ena je bila celo zidana? škoda.....bi te lehko naredli tan prvomajsko kresovanjeVeselko

tota sreda, 18. februar 2009 ob 19:25

Legionar, kej je zej s totin tvojin projekton? Delaš kej na ten, al nič?

Legionar sreda, 18. februar 2009 ob 20:05

tota je napisal/a:
Legionar, kej je zej s totin tvojin projekton? Delaš kej na ten, al nič?Konkretno sen na lovi za kakšin placon. Samo nejti kakši plac de zgleda najtežji del fsega.Žalosten Bomo vidli...



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.