Dejan petek, 11. september 2009 ob 00:22

Sej pa so isti, samo barve so malo drüge Hihihi Ove B, B1, ... pa do združili Hehe

Ivek sobota, 12. september 2009 ob 20:24

Po mojen so glovni problem vozniških ispitof inštruktori. Kandidate vičijo držati volan, ne vičijo pa jih taktiko vožje in predvidevanja. Zaj so lehko inštrutori fsi, ki mojo formalne pogoje. Kakše pa mojo sküšje pa je ne važno. Momo tüdi dodatno šolo "dobre vožnje". Pa kaj se gremo? Šola dobre vožnje bi morala biti vsakša afto-šola. Pa še eno je. Aftošole so gnes den pot šolskin ministrstvon, ki mo samo enega inšpektora za celo Slovenijo. Zato lehko lastniki šol delajo kak čejo. Nekda so afto šole bile pot prometno policijo, pa član komisije je bija tüdi eden ot jih. .

Srečno vožjo!

MHA sreda, 23. september 2009 ob 09:14

Jas sen si že zameja vozniško.

Legionar četrtek, 24. september 2009 ob 15:34

Ivek je napisal/a:
Po mojen so glovni problem vozniških ispitof inštruktori. Kandidate vičijo držati volan, ne vičijo pa jih taktiko vožje in predvidevanja. Zaj so lehko inštrutori fsi, ki mojo formalne pogoje. Kakše pa mojo sküšje pa je ne važno. Momo tüdi dodatno šolo "dobre vožnje". Pa kaj se gremo? Šola dobre vožnje bi morala biti vsakša afto-šola. Pa še eno je. Aftošole so gnes den pot šolskin ministrstvon, ki mo samo enega inšpektora za celo Slovenijo. Zato lehko lastniki šol delajo kak čejo. Nekda so afto šole bile pot prometno policijo, pa član komisije je bija tüdi eden ot jih. .

Srečno vožjo!


Se strinjan. Je pa tüdi še en problem pr avtošolah. Jaz mislin ka v avtošolah bodoče voznike
premalo prprovlajo na tisto resnično stanje v prometi. Vičijo jih voziti po reglcih, pa strogo po
pravilih, ke je sicer tüdi prav, samo bi jih vseeno mogli nafčiti še malo tistih stvari, ki so glih ne
po pravilih. Do malo hitreše vožnje, prehitevanja itd.. Jaz sen še ali nikdor ne vida avtošole
ki bi prehitevala avto pred soboj. Vsej teoretično bi jih tüdi na takše stvari mogli malo pripraviti,
ne pa samo stremijo k temi ka jih nafčijo zadosti za izpit, ampak bi jih mogli vičiti bolj v smeri
tistega, ke do mogli znati po tisten kda do naredli izpit!

Dejan četrtek, 24. september 2009 ob 16:39

Dere avtošolo voziš prehitevleš pešče, pecikle pa traktore Nasmeh Potli pa z malo treninga že te lehko kej drügega tüdi prehitevleš Jaaa

MILAN petek, 25. september 2009 ob 08:02

Šokiran sen že večkrot poveda pa zapisa ka so nejveč za neznanje pa slabo sposobnost krive AVTOŠOLE način s kerin prprovlajo kandidate je ne tak ka bi se mlodi vozniki spoznali z nevarnostmi. Nomralno ka fsakši son to potli trenera.Fsi pa vidimo ka iz totih pohlevnih kandidatof grotajo provi kamikazi pa morilci na cesti.
Dere vidin v avti ka nega šofera-mislin ka je tan napre samo nekša mala glovica te znon ka je to eden od friških, probati se pelati za takšin šoferon je nemogaoče ka ga tak ne dohojaš.Kak pa je z raznimi prehitevaji pa te je samo smrtna groza.
Dosti jih mo srečo ka se ne zgodi še več nesreč.
Pa to so ne samo dečki še bol so agresivne dikline.

MHA petek, 25. september 2009 ob 10:15

Či večina šoferof pela več kak je dovoljeno, avtošola pa se drži omejitev te pa še kakši posrani šofer za volanon, te pa tak drügo nede prehita kak peciklista pa traktor.

Kandidat za šofera bi še moga obvezno iti skozi vse ke je na poligoni, ne pa san tista parkeraja pa ka se vrukverc malo pela. Nej še proba tisto ploščad ke te spodnese. Mislin ka so na Vransken ze naredli sodoben poligon.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.