prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 20:55

Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
joj legionar, jaz te ne poznam pa mislim ke drugi tudi ne, zej pa ti meni povej zake vsako stvor tak zakompliciraš!
vsake teko cejta se pojaviš te pa zakompliciraš vse tak ke se več ne ve ki ma bistvo rep pa glovo!
Ne razmim. Odprja sem temo o Legiji in če ti ni všeč pač preskočiš. Ne ven v čem je problem...



ne se dobro ke si odprjo temo, samo je finta v tem niti nesem čito, ampak z prejšjih tem vem ke se je skoz neke zakompliciralo, zato sem to napiso drgačik pa vsaka čast legionari!
morti tudi zaradi tega z svoje strani gledi na svet malo drugače!

optix sreda, 4. marec 2009 ob 20:55

prlek1825 je napisal/a:
joj legionar, jaz te ne poznam pa mislim ke drugi tudi ne, zej pa ti meni povej zake vsako stvor tak zakompliciraš!
vsake teko cejta se pojaviš te pa zakompliciraš vse tak ke se več ne ve ki ma bistvo rep pa glovo!



Dečko, ajde oladi... Nasmeh al kak je sel tisti komad ...

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 20:58

prlek1825 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
joj legionar, jaz te ne poznam pa mislim ke drugi tudi ne, zej pa ti meni povej zake vsako stvor tak zakompliciraš!
vsake teko cejta se pojaviš te pa zakompliciraš vse tak ke se več ne ve ki ma bistvo rep pa glovo!
Ne razmim. Odprja sem temo o Legiji in če ti ni všeč pač preskočiš. Ne ven v čem je problem...



ne se dobro ke si odprjo temo, samo je finta v tem niti nesem čito, ampak z prejšjih tem vem ke se je skoz neke zakompliciralo, zato sem to napiso drgačik pa vsaka čast legionari!
morti tudi zaradi tega z svoje strani gledi na svet malo drugače!
V temi o CPP je začeja 'naklodati' o Legiji nešče drügi, taka jaz sen v tote namene odprja toto temo ka malo podebatiramo o ten in kak vidiš se nan je pridružja tüdi 'taprovi' legionar. Ka zvemo informacije iz prve roke.Pomežik No, zapa bi blo fejn ka hejamo s totimi off-topic debatami.

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 20:59

optix je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
joj legionar, jaz te ne poznam pa mislim ke drugi tudi ne, zej pa ti meni povej zake vsako stvor tak zakompliciraš!
vsake teko cejta se pojaviš te pa zakompliciraš vse tak ke se več ne ve ki ma bistvo rep pa glovo!



Dečko, ajde oladi... Nasmeh al kak je sel tisti komad ...


se opravičovlem pa vzemen nazej, ke ste me zej vsi tak napali?Hehe

Jernej sreda, 4. marec 2009 ob 21:07

Prijatel Pijunca Na zdrovje

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 21:07

Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
Legionar je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
joj legionar, jaz te ne poznam pa mislim ke drugi tudi ne, zej pa ti meni povej zake vsako stvor tak zakompliciraš!
vsake teko cejta se pojaviš te pa zakompliciraš vse tak ke se več ne ve ki ma bistvo rep pa glovo!
Ne razmim. Odprja sem temo o Legiji in če ti ni všeč pač preskočiš. Ne ven v čem je problem...



ne se dobro ke si odprjo temo, samo je finta v tem niti nesem čito, ampak z prejšjih tem vem ke se je skoz neke zakompliciralo, zato sem to napiso drgačik pa vsaka čast legionari!
morti tudi zaradi tega z svoje strani gledi na svet malo drugače!
V temi o CPP je začeja 'naklodati' o Legiji nešče drügi, taka jaz sen v tote namene odprja toto temo ka malo podebatiramo o ten in kak vidiš se nan je pridružja tüdi 'taprovi' legionar. Ka zvemo informacije iz prve roke.Pomežik No, zapa bi blo fejn ka hejamo s totimi off-topic debatami.


finta je v tem ke se ti morti malo skrivleš pa nesmo znali ke v bistvi si, zato smo te tudi malo drgačik vzeli!

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:10

Legionar, jas mislin, ka prlek 1825 misli, ka si ti bija v legiji...Se tebi tüdi tak zdi?

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:10

Meni se vidi ka si me (poleg enega ali dveh) samo ti malo 'drgačik' vzeja, ker kar nekej ki so tü gori me pozna tüdi osebno.Pomežik

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:11

tota je napisal/a:
Legionar, jas mislin, ka prlek 1825 misli, ka si ti bija v legiji...Se tebi tüdi tak zdi?Hehe, mogoče. No, naj razjasnimo stvor: či je kdo tü gori bija v Legiji, te je to novopridruženi član Ex-Sergent ki ma tan -kak sem že omenja- 15 letni staž in je zej zelo zelo mladi upokojenec.Hihihi

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 21:11

no se meni se vidi ke je problem v tem ke bi se mogli osebno dobiti na špricari pa spoznati, ke bi se lehko te neke štukali!

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:13

prlek1825 je napisal/a:
no se meni se vidi ke je problem v tem ke bi se mogli osebno dobiti na špricari pa spoznati, ke bi se lehko te neke štukali!To je nikdor ne odveč!Pomežik

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 21:15

prlek1825 je napisal/a:
no se meni se vidi ke je problem v tem ke bi se mogli osebno dobiti na špricari pa spoznati, ke bi se lehko te neke štukali!

Ja gi pa si bija, dere smo se dobili v mojen frišken stanovoji? Nasmeh

OK, zej pa zadosti naklodaja mimo, nej še toti vojoki kej več povejo o sami legiji.

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:16

Ne razmin, zakej bi se sploh mogli štükatiKul

prlek1825 sreda, 4. marec 2009 ob 21:19

tota je napisal/a:
Ne razmin, zakej bi se sploh mogli štükatiKul

vidim ke sem tudi malo som kriv ke se ne poznamo čisto vsi zato tudi ven ke se vam dužen liter!
Hehe
no ze pa bom jaz tudi hejo z tem pa nej gre tema dale čemo je namenjena!

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:24

Jas sen si stalno predstovlala, ka je legija celi cejt negi izven Francije stacionerana, negi sred puiščave. Venda zato, ka sen glejala Jean-Clauda van Damme v filmi Legionar. Niti nejmeje si nesen predstovlala, ka je to normalna slüžba z normalnin delovnin čason, ka je legionar fsakši den duma pa ka ma vikende frej... Pa verjetno nesen edina, ki ki je mela do zej tašno predstavo.

Dejan sreda, 4. marec 2009 ob 21:26

Jean-Clauda van Damme Hahaha

Kak pa je te to pločano al kak se to gre? Nasmeh

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:31

Dejan je napisal/a:
Jean-Clauda van Damme Hahaha


Kej je tak smešno? Negda smo fse dikline bile zatreskane v jega.... Zej pa ga jas tüdi nemren več viditiHehe

No, opet sen off-topic. Se opravičüvlenSolzec

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:31

tota je napisal/a:
Jas sen si stalno predstovlala, ka je legija celi cejt negi izven Francije stacionerana, negi sred puiščave. Venda zato, ka sen glejala Jean-Clauda van Damme v filmi Legionar. Niti nejmeje si nesen predstovlala, ka je to normalna slüžba z normalnin delovnin čason, ka je legionar fsakši den duma pa ka ma vikende frej... Pa verjetno nesen edina, ki ki je mela do zej tašno predstavo.No, ziher bode še Sergent kej več o ten poveda, samo mislin ka si Legionar nekej časa po vstopi nemre ustvariti nekega 'normalnega' živleja in mislin ka prva 3 leta more živeti v vojašnici, pa tüdi potli so to ka lehko živi izven vojašnice, more nekak pridobiti, taka neje to samo po sebi umevno.

Dejan je napisal/a:
Jean-Clauda van Damme Hahaha

Kak pa je te to pločano al kak se to gre? Nasmeh


PLAČE

To seveda brez dodatkov. Pa tüdi se vidi ka so recimo legionari, ki služijo v Džibutiju (13.DBLE) boljše pločani recimo od legionarov v 3.REI (po domoče pešadija). Plus tega si te tu še dodatki o keerih bi nan Sergent zna kaj več povedati.

Na zadnje urejal: Legionar, dne: sreda, 4. marec 2009 ob 21:50

Legionar sreda, 4. marec 2009 ob 21:33

Aha, pa še za Toto: vsaka enota me negi svojo bazo, recimo padalci (kjer je slüža tüdi naš Sergent) v Calvi-ju na Korziki. Tam je jihova matična kasarna, ampak hodijo pač po skoraj celen sveti na misije.

tota sreda, 4. marec 2009 ob 21:40

Ke se ploč tiče...To je približno tak, kak gdo gre pripadnik slovenske vojske v mednarodno misijo, tistih 3500 evrov mislin. Penes pa tüdi neje fse... Ne ven, no, jas bi se teško znejšla v vlogi žene legionara. Celi cejt bi trepetala, či do mi ga v trügi poslali domu. Sen bila f podobni situaciji, pa je ne bija na nekšen fest nevarnen mesti, pa mi neje bili glih fseeno...

Legionar, hvala za dodatna pojasnila. Resen sen si to predstovlala tak, kak sen f totih filmoh vidla. Resen spodnen kak provi butl, ki verje fse, kej po televiziji vidiHehe



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.