Ex Sergent četrtek, 5. marec 2009 ob 11:15

@Dejan se popolnoma strinjam z tabo. Vsak ima pravico povedati svoje mišljenje in zakaj ne tudi, da mu Legija ni všeč ali pa vojska nasploh. To razumem in je normalno. Vendar če se spuščam v debato in želim nekaj nekomu ali njim več dopovedati nekaj kontra kot oni mislijo, potem se bom spuščal na tak nivo samo če to zadevo resnično poznam. Ker drugače nima smisla mlatiti prazne slame in iz nekoga norca brit, ker sam nimam pojma. Tako da...

optix četrtek, 5. marec 2009 ob 12:15

Dejan je napisal/a:
Zgleja ka eni malo mešate preveč to vse sküp z Ulemekon - Legija. Venda je vsen bole pod totin imenon znoni on, kak kej drügo. Pa tüdi na gugli vün vrže večino rezultatov na besedo "legija" Ulemeka pa slik je večina od jega pod toto besedo.
.



S tem tipom je vse tudi cudno, nekje pisejo da je Milorad Lukovic aka Legija, drugje Milorad Ulemek aka Legija. Kdo bi ga vedel....
Je pa res, da ko ljudje slisijo Legija se prvo spomnijo na tega tipa ker so ga toliko skoz medije vlacili, da potem vse ki so bili v legiji tujcev uvrscajo med kriminalce...
Dosti teh recimo temu vojakom s podrocja balkana je bilo pred vstopom v legijo tujcev polkriminalcev oz. kriminalcev.

Na zadnje urejal: optix, dne: četrtek, 5. marec 2009 ob 12:16

MILAN četrtek, 5. marec 2009 ob 12:18

Hjooj VSAK PO SVOJEN BOGA MOLI

tota četrtek, 5. marec 2009 ob 13:23

optix je napisal/a:

Dosti teh recimo temu vojakom s podrocja balkana je bilo pred vstopom v legijo tujcev polkriminalcev oz. kriminalcev.


Kere pa ti to misliš? Tiste, ki so bli v vojni med bivšimi jugo-republikami? Pa zakej so po tvojen kriminalci? Jas mislin, ka je nejleži sedeti duma pred televizijo al pa pred računalnikon, glejati slike, ki nan jih kožejo, te pa soditi lidi. Resen, ka so tisti, ki so izvajali genocid pa razne drüge svij*rije vredni giljotine, ovi srmačeki, ki pa so se bronili po svojih nejbojših močeh, pa neso glih za obsojati. Provin, ka ne ven, kej točno si ti misla s totoj izjavoj, samo je resen nejleži nekoga na daleč obsojati, son pa ne veš kak bi se ti v doni situaciji obnoša. Tota voja, ke je pri nas bila, je čista nula proti temi, kej so lidje po drugih republikah mogli skoz dovati... Pa hvala bogi, ka se je prinas tak izteklo, kak se pač je... Mogoče bi te tüdi marsikeri od nos bija v očeh drügih pol- al pa celi kriminalec.

Či sen te narobe zastopila, pa se ti opravičüvlen...

Milan, zej bon opet spodnola kak totalen butl, ampak ne ven kej si f toti izjavi mislaHehe Te prosin, ka mi ob priliki malo objasnišJaaa Pa nesen blondKul

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 5. marec 2009 ob 13:32

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 5. marec 2009 ob 13:42

optix četrtek, 5. marec 2009 ob 14:10

tota je napisal/a:
optix je napisal/a:

Dosti teh recimo temu vojakom s podrocja balkana je bilo pred vstopom v legijo tujcev polkriminalcev oz. kriminalcev.


Kere pa ti to misliš? Tiste, ki so bli v vojni med bivšimi jugo-republikami? Pa zakej so po tvojen kriminalci? Jas mislin, ka je nejleži sedeti duma pred televizijo al pa pred računalnikon, glejati slike, ki nan jih kožejo, te pa soditi lidi. Resen, ka so tisti, ki so izvajali genocid pa razne drüge svij*rije vredni giljotine, ovi srmačeki, ki pa so se bronili po svojih nejbojših močeh, pa neso glih za obsojati. Provin, ka ne ven, kej točno si ti misla s totoj izjavoj, samo je resen nejleži nekoga na daleč obsojati, son pa ne veš kak bi se ti v doni situaciji obnoša. Tota voja, ke je pri nas bila, je čista nula proti temi, kej so lidje po drugih republikah mogli skoz dovati... Pa hvala bogi, ka se je prinas tak izteklo, kak se pač je... Mogoče bi te tüdi marsikeri od nos bija v očeh drügih pol- al pa celi kriminalec.

Či sen te narobe zastopila, pa se ti opravičüvlen...

Milan, zej bon opet spodnola kak totalen butl, ampak ne ven kej si f toti izjavi mislaHehe Te prosin, ka mi ob priliki malo objasnišJaaa Pa nesen blondKul

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 5. marec 2009 ob 13:32

Na zadnje urejal: tota, dne: četrtek, 5. marec 2009 ob 13:42


Definitivno si narobe zastopila.
Mislil sem samo to, da so nekateri ex vojaki legije tujcev, ki so se borili kasneje v vojni v nekdanji jugoslaviji pred vstopom v legijo tujcev, bili kriminalci.
Da se razumemo, nisem rekel da so vsi pripadniki legije tujcev kriminalci!
Pri nas ni bilo vojne Nasmeh

Legionar četrtek, 5. marec 2009 ob 14:51

optix je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Zgleja ka eni malo mešate preveč to vse sküp z Ulemekon - Legija. Venda je vsen bole pod totin imenon znoni on, kak kej drügo. Pa tüdi na gugli vün vrže večino rezultatov na besedo "legija" Ulemeka pa slik je večina od jega pod toto besedo.
.



S tem tipom je vse tudi cudno, nekje pisejo da je Milorad Lukovic aka Legija, drugje Milorad Ulemek aka Legija. Kdo bi ga vedel....
Je pa res, da ko ljudje slisijo Legija se prvo spomnijo na tega tipa ker so ga toliko skoz medije vlacili, da potem vse ki so bili v legiji tujcev uvrscajo med kriminalce...
Dosti teh recimo temu vojakom s podrocja balkana je bilo pred vstopom v legijo tujcev polkriminalcev oz. kriminalcev.

Na zadnje urejal: optix, dne: četrtek, 5. marec 2009 ob 12:16
Zdaj je pravilno Miroslav Ulemek, ker je tip namreč nekaj časa uporabla priimek od svoje žene - Luković.

MILAN četrtek, 5. marec 2009 ob 18:45

To ja no jas sen misla ka je stalno tak ka pač človik dela tisto kej si misli ka je praf
zato sen zapisa pregovor ka pač fsakši po svojen Boga moli
-mojo razmišlaje o legiji ali Srbski-ali Francoski pa se mi ne vidi nič pomembnega zato
sen pač napisa mnenje !!!!!!!!!!!

tota četrtek, 5. marec 2009 ob 19:44

MILAN je napisal/a:
To ja no jas sen misla ka je stalno tak ka pač človik dela tisto kej si misli ka je praf
zato sen zapisa pregovor ka pač fsakši po svojen Boga moli
-mojo razmišlaje o legiji ali Srbski-ali Francoski pa se mi ne vidi nič pomembnega zato
sen pač napisa mnenje !!!!!!!!!!!


Milan, hvalaNasmeh

Optix, tebi pa se če enkrat opravičüvlen, či si bija užaljeni zardi mojega posta. Šlo je za en mali nesporazum. Sorry...

optix četrtek, 5. marec 2009 ob 23:53

tota je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
To ja no jas sen misla ka je stalno tak ka pač človik dela tisto kej si misli ka je praf
zato sen zapisa pregovor ka pač fsakši po svojen Boga moli
-mojo razmišlaje o legiji ali Srbski-ali Francoski pa se mi ne vidi nič pomembnega zato
sen pač napisa mnenje !!!!!!!!!!!


Milan, hvalaNasmeh

Optix, tebi pa se če enkrat opravičüvlen, či si bija užaljeni zardi mojega posta. Šlo je za en mali nesporazum. Sorry...


Ne rabis se opravicevati, ker nisem bil uzaljen.
Kaj se pa tice Legije tujcev, danes sem dobil v roke knjigo "Borci brez preteklosti" katere avtor je Ex Sergent. Bom je prebral v kratkem.

Kul

stajerc13 petek, 6. marec 2009 ob 07:53

optix je napisal/a:
tota je napisal/a:
MILAN je napisal/a:
To ja no jas sen misla ka je stalno tak ka pač človik dela tisto kej si misli ka je praf
zato sen zapisa pregovor ka pač fsakši po svojen Boga moli
-mojo razmišlaje o legiji ali Srbski-ali Francoski pa se mi ne vidi nič pomembnega zato
sen pač napisa mnenje !!!!!!!!!!!


Milan, hvalaNasmeh

Optix, tebi pa se če enkrat opravičüvlen, či si bija užaljeni zardi mojega posta. Šlo je za en mali nesporazum. Sorry...


Ne rabis se opravicevati, ker nisem bil uzaljen.
Kaj se pa tice Legije tujcev, danes sem dobil v roke knjigo "Borci brez preteklosti" katere avtor je Ex Sergent. Bom je prebral v kratkem.

Kul

_______________________________________________________________________

optix zanima me ke si jo kupja??
hvala

MILAN petek, 6. marec 2009 ob 08:23

Hjooj dečki lehko pa se fklučite v PRLEŠKO legijo
tota skrbi za dobro volo pa spoštovje do pedošev.

Legionar petek, 6. marec 2009 ob 09:08

optix je napisal/a:

Kaj se pa tice Legije tujcev, danes sem dobil v roke knjigo "Borci brez preteklosti" katere avtor je Ex Sergent. Bom je prebral v kratkem.

Kul
Nede ti žal.

Na zadnje urejal: Legionar, dne: petek, 6. marec 2009 ob 09:41

Legionar petek, 6. marec 2009 ob 09:44

MILAN je napisal/a:
Hjooj dečki lehko pa se fklučite v PRLEŠKO legijo
tota skrbi za dobro volo pa spoštovje do pedošev.
Tudi v Tujski bi nej gojili spoštovanje do soborca. Pomežik Samo mislin ka bi toto rednoto morali gojiti vedno in povsod, ne glede na to ali smo v kakšni Legiji ali ne. Samo na žalost v totih časih lidje vse meje gojijo in spoštüjejo tote vrednote...Ne ne ne

tota petek, 6. marec 2009 ob 09:49

Ja, tovarištvo je vmrlo s TitonJokec

Ex Sergent petek, 6. marec 2009 ob 10:57

stajerc13 je napisal/a:optix zanima me ke si jo kupja??
hvala


Poglej oz. klikni na http://www.legijatujcev.com

Na zadnje urejal: Ex Sergent, dne: petek, 6. marec 2009 ob 10:58

Dejan petek, 6. marec 2009 ob 14:31

Sen malo bra odlomke iz knjige pa je zanimivo napisano. Ziher je takša zgodba, ka te takoj notri potegne. Lehko bi film o ten posneli Nasmeh

tota petek, 6. marec 2009 ob 14:37

Dejan je napisal/a:
Lehko bi film o ten posneli Nasmeh

So ga že, samo venda ne misliš tistegaHehe

Dejan petek, 6. marec 2009 ob 14:54

Heh, ne ne mislin tistega Hehe Hjooj

tota petek, 6. marec 2009 ob 15:25

Dejan je napisal/a:
Heh, ne ne mislin tistega Hehe Hjooj

En provi film resen ne bi bija slab... Samo si predstovlate slovenski film pa naše igralce v jen? Jas si nemrenHehe Ka bi se Sebo Cavazza puza po blati...Hihihi

Na zadnje urejal: tota, dne: petek, 6. marec 2009 ob 15:40

Dejan petek, 6. marec 2009 ob 21:44

Kakšen dokumentarec o toten živleji pa deli bi bija vredi. Ka bi se por let spremlalo kakšo takšo ekipo. Samo verejtno obstaja že kej takšega.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.