Dejan petek, 6. marec 2009 ob 14:19

Ta tema obravnava prispevek Enosmerna ulica, trma in jaz

Ploskač 10 točk za toto Nasmeh
Edino pravilno, ka se ne popisti v takšnih primerih, dere maš prav. Morti de se glih zaradi tega drügič zamisla pa de se rejši pela po pravilih, ka ne bi opet čaka. Vači pa je takših šmrklavcov puno, ki se tak vozijo. Pa storih tüdi. Pred kakšnin tednon sen meja podoben primer. Sen se pela tü po enosmerni notri pri Čarliji, mimo šole pa pri občini dol. Tü pri občini tak vedno avti tak stojijo, ka se kumej son skoz pelaš, ne ka bi se dvo srečala. Pa je glih en stori gor zapela pa mi kože, ka če parkerati malo više. Pa sen ga te por sekund gleja pa sen ša v rükverc por metrov. Se mi je ne zdelo vredno te tan trmariti. Nesen tak vztrajen, kak ti tota Nasmeh
Pa tü pri Postružnikovi na kunci ulice, kak je parkirišče, se vedno notri vozijo, ka parkerajo. Sicer je por metrov, prekršek pa je glih tak.

tota petek, 6. marec 2009 ob 14:35

Se jas nič ne rečen, zaradi mene se por metrov lehko kontra pela... Samo nej se prvo prepriča, ka cesto frej, ka se nihče ne pela proti jemi. Lehko bi tri sekunde počaka na začetki ulice, ka se jas vün odpela, te pa se nej pela notri kontra. Ne pa, ka direkt na mene pikira. Nejrejši bi ga sklapovüškala, šmrklafca nadütegaVrag

Dejan petek, 6. marec 2009 ob 14:48

Ja, sej to glih, či se že more kontra voziti, te lehko teko počoka, ka je cesta frej pa ka ne ovira tistih, ki se vozijo po predpisih.
Samo dere vidiš takšega šmrklavca na cesti, ka tak vztraja, ka de se mo moga tisti mekniti, ki se prav pela, te veš, ka je ne glih zrel za na cesto. Zaradi takših bedokov se lehko zgodijo hüde nesreče. Či de izsilüva v enosmerno, de lehko tüdi gi drügi, gi de bol nevarno.
Mogla pa bi ka štrcniti z mobitelon, ka bi se vida avto pa registracija pa ga napopati na forum Nasmeh Morti pa je keri iz foruma to bija pa bi se prepozna Hehe

tota petek, 6. marec 2009 ob 15:24

Sen že napisala barvo, znamko pa tip avta, pa sen potrli spremenila. Nebi rada glih s prston na jega kozala, da de ga mogoče gdo le pamet srečala, pa nede nüca tote sramote. Či to šteje, pa je forumoš, te de se že prepozna.

prlek1825 petek, 6. marec 2009 ob 20:14

tak mene svodi na ptuji v krožnem pa samo čokam kda do spokali tam ke do začeli policeji red delati!
če se pelaš z ptuja (centra) v ormož je lepo tobla vunešji pas za puhov most notranji pa za ormož to pomeni ke keri gre na puha, ki je prvi izvoz se tam zunanji pa sprosti lehko komot greš v krožnem iz notranjega na zunanjega pa izprazniš krožišče v drugem izvozi!
ampak se tega nišče ne drži vsi grejo na zunanji pa v drugem izvozi vun za ormož!
zej pa če voziš po pravilih pa češ iti vun nemreš ker lidje vsi kontra vozijo in je zunanji pas zaphani in nemreš sprazniti krožišča razen če ga rukneš!
in tu meni skoz pritisk zdigne, skoz trobim, zej že man plinsko troblo z čuna v avto pa če je keri sošolec notri on vun z tistim trobi nej se lidje navčijo pravil, ne pa še te čudno gledi!

MHA sobota, 7. marec 2009 ob 01:48

Od kda pa je te tan enosmerna?

MILAN sobota, 7. marec 2009 ob 08:52

Hjooj tan v Prujsken krožnen smo loni meli nevolo 3
malo so se ruknoli samo zavolo tega ka je bilo isiluvaje
te pa bi na kunci radi meli krivca prinas
mi pa smo se ptred krožišćon stavili ka sta ovidvo pač že
bilo notri pa si jemola prednost

Nela sobota, 7. marec 2009 ob 10:51

Ka je tu po noven enosmerna, sem jaz tudi zodjic prvic vidla, ko sem k babici sla. Hehe totega pokavca pa bi tudi rada vidla. Ker mislijo zej ce mojo avto, da so nevem ke, ve taksnih je puno po Lotmerki. Jaz se tudi ziher nebi meknila, edino ce bi res sila bila, pa se te ne rada, samo da mu nebi tote usluge naredla. Jaaa

Tunč sobota, 7. marec 2009 ob 10:51

prlek1825 je napisal/a:
tak mene svodi na ptuji v krožnem pa samo čokam kda do spokali tam ke do začeli policeji red delati!
če se pelaš z ptuja (centra) v ormož je lepo tobla vunešji pas za puhov most notranji pa za ormož to pomeni ke keri gre na puha, ki je prvi izvoz se tam zunanji pa sprosti lehko komot greš v krožnem iz notranjega na zunanjega pa izprazniš krožišče v drugem izvozi!
ampak se tega nišče ne drži vsi grejo na zunanji pa v drugem izvozi vun za ormož!
zej pa če voziš po pravilih pa češ iti vun nemreš ker lidje vsi kontra vozijo in je zunanji pas zaphani in nemreš sprazniti krožišča razen če ga rukneš!
in tu meni skoz pritisk zdigne, skoz trobim, zej že man plinsko troblo z čuna v avto pa če je keri sošolec notri on vun z tistim trobi nej se lidje navčijo pravil, ne pa še te čudno gledi!


Tu sem jaz skoro v enega tudi poča glih zaradi tega kak si napisa. Pa še krif bi bija na kunci ker je že ovi bija v krožnem jaz sen se vklučuva.

Tunč sobota, 7. marec 2009 ob 11:05

Tota tebi pa dob čist praf ka si ovemi ne popuščala. Jaz bi verjetno tudi en cajt malo počaka samo, če bi se fačok tak obnoša kak si rekla te bi pa vun stopa pa mu nekši kol v šejbo zapiča. Vudri Za eno šajbo pa še mam stalno penez, mali se pa sigurno nebi več nikoli kontra notri pela! Zaradi takših bedakov je glih prinas teko nesreč. Si pač mislijo se totih par metrov se lahko pelam notri. Samo nihče ne štindira ka tisti, ki se pravilno pripela ne pričakuvle avta v nasprotni smeri.
Jaz sen meja podobno situacijo v ulici kak je Prlek. Enemi se je ni dalo pkrog pelati za Kamenščak pa je ša samo rukvec. Jaz pa se pripelam od stare kleti go poglednem desno če je keri avto, nega nič te pa zasuknem levo, odtam nemre priti avto. Naenkrat se znajde pred meno prtlažnik od petke. Te so pa premze cvilile. Par centimetrof je falilo ka sma ne počila. Zid Uvi s petko pa je te samo napre spizda po ulici dol pred kak sen folga k sebi priti od stroha.Tiho

prlek1825 sobota, 7. marec 2009 ob 12:12

Tunč je napisal/a:
prlek1825 je napisal/a:
tak mene svodi na ptuji v krožnem pa samo čokam kda do spokali tam ke do začeli policeji red delati!
če se pelaš z ptuja (centra) v ormož je lepo tobla vunešji pas za puhov most notranji pa za ormož to pomeni ke keri gre na puha, ki je prvi izvoz se tam zunanji pa sprosti lehko komot greš v krožnem iz notranjega na zunanjega pa izprazniš krožišče v drugem izvozi!
ampak se tega nišče ne drži vsi grejo na zunanji pa v drugem izvozi vun za ormož!
zej pa če voziš po pravilih pa češ iti vun nemreš ker lidje vsi kontra vozijo in je zunanji pas zaphani in nemreš sprazniti krožišča razen če ga rukneš!
in tu meni skoz pritisk zdigne, skoz trobim, zej že man plinsko troblo z čuna v avto pa če je keri sošolec notri on vun z tistim trobi nej se lidje navčijo pravil, ne pa še te čudno gledi!


Tu sem jaz skoro v enega tudi poča glih zaradi tega kak si napisa. Pa še krif bi bija na kunci ker je že ovi bija v krožnem jaz sen se vklučuva.


mene svodi ke policeji rejši 100m dale postovijo radar pa stojijo, kak bi rejši nadzoruvali lidi v krožnem!
pa ne rečem ke bi jih mogli kazniti samo nej liden vsej povejo kak morejo voziti, pa de več haska!

Dejan sobota, 7. marec 2009 ob 12:23

Keko jas ven, se ti lehko pelaš v krožnen po zunanjen pasi pa makar greš v zodjen izhodi vün. Pa to neje prekršek. Je pa pač priporočljivo, ka se krožno ležje sprozni pa ka je promet bol tekoči, či se lidje tega držijo.

MILAN sobota, 7. marec 2009 ob 13:37

Hjooj Dejan tan so pravila na spleti pa jih gor vrži ka se fsi prepričamo kak je nejbol praf

MHA sobota, 7. marec 2009 ob 17:02

Tunč je napisal/a:


Tu sem jaz skoro v enega tudi poča glih zaradi tega kak si napisa. Pa še krif bi bija na kunci ker je že ovi bija v krožnem jaz sen se vklučuva.


V Pesnišken rondoji pri Maribori je isto, tan se tüdi vozijo kak po Texasi. Sen že skoro por krot karambol meja...

Jernej sobota, 7. marec 2009 ob 19:25

Ges san še negda upazo ka Lotmerki malo šteri upošteva enosmerne ulice! Stisk

prlek1825 nedelja, 8. marec 2009 ob 07:13

Dejan je napisal/a:
Keko jas ven, se ti lehko pelaš v krožnen po zunanjen pasi pa makar greš v zodjen izhodi vün. Pa to neje prekršek. Je pa pač priporočljivo, ka se krožno ležje sprozni pa ka je promet bol tekoči, či se lidje tega držijo.

dejan to moš prav če nega zankov!
če pa so toble kak se moreš pelati pa to ne vala!

MILAN nedelja, 8. marec 2009 ob 08:08

Hjooj pa kej se sekerate ven pa pravila valajo samo za tiste keri jih spoštüvlejo

Dejan nedelja, 8. marec 2009 ob 20:55

prlek1825 je napisal/a:
Dejan je napisal/a:
Keko jas ven, se ti lehko pelaš v krožnen po zunanjen pasi pa makar greš v zodjen izhodi vün. Pa to neje prekršek. Je pa pač priporočljivo, ka se krožno ležje sprozni pa ka je promet bol tekoči, či se lidje tega držijo.

dejan to moš prav če nega zankov!
če pa so toble kak se moreš pelati pa to ne vala!


Ja te pa je drüga pesen, da se tan ne vozin glih dosti pa ne ven kak je.

MHA nedelja, 8. marec 2009 ob 22:27

Krožni so kumer por let v uporabi, zato se nišče od storih šoferof neve voziti skos krožnega.

Makaveli ponedeljek, 9. marec 2009 ob 03:02

hehe...neke bi samo pita...je mogoče avto bija honda civic(temnejše barve)???



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.