Ivek sreda, 1. april 2009 ob 14:47

Ta tema obravnava prispevek Kaj fali na lotmeršken Glovnen placi

Moran van povedati, ka sen polek dja tüdi pileke, gi pa se neso prjeli. jas tü na Kureščki pr Lublani9 neman nikoga, gi mi pokoza kak moran to napraviti. či bon nekoga najša van bon šposla tiste tri pileke, gi falijo. (Glovni plac pret vojno, pa 1942, pa Lo pret 2007, kda so ga prerovali)

Fajn se mete! Ivek

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 14:56

Te pa napopej tote pileke na forum.

Sicer mamo pa puno slik v galeriji ->

Prlekija nekdaj

Obnova Glavnega trga

Ivek sreda, 1. april 2009 ob 23:00

Dejan, ve bi jas prpopa tiste pileke, pa ne ven kak. Hvala za tistega, gi si ga ti prpopa. Te pa deni še enega med vojno pa enga is 2007. Lehko deneš tistega, gi najen piše "avgust 2007" či je f galeriji. Tivadarova Mica mi je po EP odobrila objavo. LP Ivek

Dejan sreda, 1. april 2009 ob 23:07

Od Tivadarove Mice pa mi nimamo na toti stroni slik. Morti mo ona kere naše Hihihi Momo svojih zadosti.

V galeriji pa lehko som pogledneš, či tota slika kera paše kcoj.

Tü sta toti dve galeriji:

Prlekija nekdaj

Obnova Glavnega trga

Lehko pa mi pošleš na mail info@prlekija-on.net tote slike pa jih jas napopan ali pa podobne nejden.

MHA četrtek, 2. april 2009 ob 10:07

Dejan je napisal/a:
Od Tivadarove Mice pa mi nimamo na toti stroni slik. Morti mo ona kere naše Hihihi Momo svojih zadosti.


Hihihi Mogoče de opet kakši tornado priša. Nevihta

Dejan petek, 3. april 2009 ob 18:24

No, Ivek mi je posla slike in sen jih doda kcoj k blogi.

Lotmerk pred vojno


Lotmerk leta 1942


Lotmerk leta 2007

Jernej nedelja, 5. april 2009 ob 01:27

Aplavz Slikam

Super, lepi Lotmerk!

MHA nedelja, 5. april 2009 ob 02:15

Jernej je napisal/a:
Aplavz Slikam

Super, lepi Lotmerk!



...bija nekda!

MILAN nedelja, 5. april 2009 ob 07:52

Hjooj dere je bija Lotmerk tak kak na storih slikah so lidje ne biili zadovolni
tak kak zej ne samo ka so te to v kakši oštariji mleli
zej pa se te to na veko napiše na splet ....................
tak te venda more biti

MHA nedelja, 5. april 2009 ob 14:03

Lotmerk bi bija ze super či bi bor malo več zelenega namesto sivega naredli, zato mi je stori Lotmerk lepši bija.

Dejan nedelja, 5. april 2009 ob 19:58

Tote store slike zelenega Lotmerka so provi balzam za oči. Kak či sej pogledneš toto sivino.

Ducky ponedeljek, 4. maj 2009 ob 10:16

Eh, s totin placon so redno mimo brsnili.. Pa jaz ne vem, ge so meli pamet, ka so se spravili tega betona delati po lotmerki, namesto ka bi naredli en sodoben park iz centra... še dobro, ka se neso spotili, ka bi šli park pa bobji rožič zbetonirali... Butl
meni se zdi praf škoda Jok

MILAN torek, 5. maj 2009 ob 06:51

Hjooj ja malo si poglente ven pa že zeleni drevje tak ka bode zeleno
samo pač mo mogli malo počakati

pzuman torek, 19. maj 2009 ob 18:31

jaz tudi tak mislin,kda de bol zeleno te de še lepšde,,vači pa neje nič narobe z placon,le lidje so malo čudni,normalno ka čokajo ka de se nekej dogajalo,zato pa treba delati.Mi v našen društvi (PRLEK FOREVER) bomo se potrudili pa mamo letos že par prireditev plani...či de le posluh z občinske strani...

Dejan sreda, 20. maj 2009 ob 18:32

Dvomin ka se mo mi včakali sence pa zelejo od totih drev. Lidje pa so vedno bol čüdni. Tüdi gda se kej dogaja, nikoga od nikod nega Preša

MILAN četrtek, 21. maj 2009 ob 07:03

Hjooj ka lidi nega je dosti krivo ka nega penez
še več pa to ka si fsakši misli ja kej bon le tan
zoli televizijo pa jomra
ka pa bi meja volo kej nareti pa je skoron bogokletno

Petekenator nedelja, 31. maj 2009 ob 10:45

Jas sen svojo predlaga Nasmeh

MILAN nedelja, 31. maj 2009 ob 11:18

Hjooj še boš moga ednuk predlagati pa dobro bi bilo če bi privobja še več mlodih pa bi poslali dopis na občino pa na LTO

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.