MHA petek, 3. april 2009 ob 14:10

Ta tema obravnava prispevek Moj ginekolog 2009 je postal Nenad Šepić

Čestitan! To ja

Legionar petek, 3. april 2009 ob 15:54

Totemi sen včosik jas celo malo fošen.Vrag smejun

Dejan petek, 3. april 2009 ob 16:09

Heh, Legionar Nasmeh Toto delo venda tüdi neje vedno tak fejn, kak si lidje mislijo Hihihi

Vači pa čestitke dr. Nenadi To ja

MHA petek, 3. april 2009 ob 17:03

Še posebej te dere ti kakša "zapüščena" ženska pride. Norec

tota petek, 3. april 2009 ob 20:25

No, to pa je prova tema za debato moškihHihihi Čestitke dr. Šepiću.Aplavz Jas tüdi hodin k jemi na servisJaaa Hehe

prlek1825 petek, 3. april 2009 ob 21:56

jaz pa nebi šo na servis k jemon, jaz bi rejši šo na prakso!

Zvončica sobota, 4. april 2009 ob 00:43

Hec na stron....mene pa resno zanimle keri bog je jega zglasüva za naj- ginekologa........????No ja

Dejan sobota, 4. april 2009 ob 19:13

Verjetno nekej od jegovih 5000 pacientk Naprej

Zvončica nedelja, 5. april 2009 ob 01:09

Verjetno takših ke pokajo od zdrovja......Tiho

MHA nedelja, 5. april 2009 ob 02:12

Te je že vredi, či je v cele Sloveniji nej ginekolok.

MILAN nedelja, 5. april 2009 ob 07:59

Rožica hvala bogi zej do v Lotmerk hodile Slovenske dame na pregled
tak ka bomo tüdi mi meli kej za viditi -čestitan Nened
kej či bi zeja kerega od nos za pripravnika

trakulja nedelja, 5. april 2009 ob 17:29

TUDI JAZ MU ČESTITAM, SAMO OD NAJ PEDIATRA LETA(Dušan Kolarič, dr. med., spec. pediatrije) PA NITI BESEDE, PA JE NAŠ PRLEK, TOTEGA HRVOTA PA HVOLITE KAK ČE BI BIJA BOG...

Dejan nedelja, 5. april 2009 ob 20:05

Trakulja, moš prav. Jaz sen na mail doba samo glede Šepića, ka je posta naj ginekolog, tak ka sen to objava. Sen doda nekej več besed k članki o Dušani. Pa seveda tüdi jemi čestitke.

trakulja nedelja, 5. april 2009 ob 20:46

priden bija... ti boš doba... grunt pod mostom, tan ti nede toča vdorila...

Zvončica nedelja, 5. april 2009 ob 23:24

Tota glasüvaja po cejtingah (ke jih v glovnen medicinci štejejo) pa po radiji (ke se tri babe sprovijo pa sprožijo glasüvaje za tri "jihove"Pomežik so daleč od realnosti......že resen ka se tü pa tan nejde med jimi takši ki si takši naziv resen zaslüži. Največ pa je glih ne takših....ke je vse stvor lobiraja....samo Murka si poglente kak se je lansera pa je ne vreden nejč ka bi ga človik gleja butla. Je pa dosti doktorov (če smo že pri ten) ke so odlični kak strokovnjaki pa kak lidje...samo nemajo cejta ka bi se s ten bavili. Jaz osebno ne ven kej je te Šepič tak posebnega naredja.....sen čüla dosta žensk ka so bole proti jemi (mislin tistih ke bi resen pomoč ob proven cejti nücale pa so je ne dobile).......Po drügi stroni pa nema veze ka se korenin glede narodnosti tiče....če je nehče dober v nečen je pač dober. Samo Šepič je eno čisto povprečje ker če bi mele ženske v Lotmerki še dvo ali tri ginekologe pa s ten možnost izbire bi se plošča drgačik sükala....končno pa nej mo veselje.

Dejan ponedeljek, 6. april 2009 ob 10:56

Sej se ne gre od kod je al kej je. Dela pač v Lotmerki pa se to omeni. Zurap bode tüdi doba svoj članek, gda de zmaga v mešaji sladoleda Hihihi
O Šepićoven deli pa jas kej dosti nemren rečti, da ne hodin k jen Haha Hodi pa Petra to pa je čist vredi. Kak keri pač.

Či pa bi v Lotmerki še meli dvo, tri župane kcoj pa s ten možnost izbire, bi tüdi Jurša lehko negi v povprečji bija Hihihi No sej Jurša je kul Kul

Tunč ponedeljek, 6. april 2009 ob 14:35

Ne vem, če se jaz nen zaj amatersko začeja baviti z ginekologijo. Ka de Šepič meja te drugo leto konkurenco. Hihihi

Dejan torek, 7. april 2009 ob 11:37

Amatersko se vsi bovimo s ten Nasmeh

Legionar torek, 7. april 2009 ob 12:34

trakulja je napisal/a:
TUDI JAZ MU ČESTITAM, SAMO OD NAJ PEDIATRA LETA(Dušan Kolarič, dr. med., spec. pediatrije) PA NITI BESEDE, PA JE NAŠ PRLEK, TOTEGA HRVOTA PA HVOLITE KAK ČE BI BIJA BOG...Toti post se mi zdi malo mimo in mislin ka je omenjanje nacionalnosti v zvezi s ten čist odveč. Či je pač že bija izglasovoni na neven keren glasovanji in či so lidje zadovolni z jegovin delon, te je to že ok. Čestitke tüdi seveda tistemu Kolariči (čiglih ne ven keri to je, pa vseeno)Aplavz , samo tota tema obravnova Šepića. In mamo ga pravico hvoliti, ne glede na to ke je po nacionalnosti in tisti keri ocenjüvlete nekoga samo po nacionalnosti , se morete malo zamisliti nad soboj.

Tunč torek, 7. april 2009 ob 15:22

Dejan je napisal/a:
Amatersko se vsi bovimo s ten Nasmeh

Samo zgleja ka nismo tak dobri kak Šepič. Drgači bi nas stranke bolj hvolile.



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.