Dejan ponedeljek, 14. december 2009 ob 10:27

Lidje bi se mogli cepiti na medijsko imunost totih grip pa ostalega sranja, ke fsakši den lehko prebereš v medijih. So že pošteno dosadni s ten. Ovce pa sledijo...

MHA ponedeljek, 14. december 2009 ob 12:05

Vepa. Za ovčjo pa pride mühja.

Legionar ponedeljek, 14. december 2009 ob 15:47

Ja, samo v totej primeri več lidje brž tak ne nasedajo. Či se bi, te bi se cepili pa ne bi tak propagerali totega cepleja. Bor tak si jaz mislin no... Mislec

MHA ponedeljek, 14. december 2009 ob 17:50

Pred so rekli, ka se stanje pri nas umirja, pa gnes so še dobili drügo cepivo, za tiste ki bi nej bli alergični na jejčno beljakovino. Do ze se je cepilo san 82 000 lidi.

Zvončica ponedeljek, 8. februar 2010 ob 22:25

Tak....tota gripa je te bila samo ena veka nategancija.....ke sen si mislila že od tistega momenta gda so mi po TV začeli iti pošteno na jetra ke so nas teko šopali s totimi grožjami....Bušekova taktika....ameriška pogruntavčina....v glovnen za čupaje penez po sveti ka si napunijo bogi milionaši ke so v recesiji zgübili.....mi pa naseli.... Hjooj

MILAN torek, 9. februar 2010 ob 07:57

Mislec zgleja ka je bija takši rukar ka se je gripa DOJ STOVILA

MHA torek, 9. februar 2010 ob 14:53

Zvončica je napisal/a:
i.....mi pa naseli.... Hjooj

Jas ne, sen se ne cepja. Mene zanima ke mo ze mi s teko cepiva, či so küpili neven keko odmerkof, cepilo pa se jin nejč tretjina ne.

Dejan torek, 9. februar 2010 ob 16:16

S ten je venda mislila, mi kak držova.
Seveda je to bilo fse napihjeno, kar se je tüdi takoj vidlo. S ten so si toti glavori lepo opomogli od krize.

Zvončica ponedeljek, 15. februar 2010 ob 23:23

Ja, Dejan prav si me razma. Jaz se nesen cepila pa se nen ka mon domočo cepivo za vse sorte betegov - štamprli prove domoče žganice ke ziher pokole vse viruse Haha

MILAN torek, 16. februar 2010 ob 07:27

Mislec za zdrovje gre zodji cent



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.