misekovi sobota, 9. maj 2009 ob 12:00

Jaz se bon potrudja pa v prihodnih dneh skica en takši debatni sestanek pa ka vidimo kakše do ke ideje kapale zato pa upam ka bomo lehko ke pametnega zmislili.

Dejan sobota, 9. maj 2009 ob 14:43

misekovi je napisal/a:
V Lotmerki že dugo neje bilo nekše pametne vinske prireditve - to je dejstvo .
V Lotmerki je neke lidi pretežno mlodih ki bi radi naredli veko vinsko fešto to je ideja.
V Lotmerki momo neke lidi in pa neke vinogradnikof keri fse skup premzajo - dejstvo.
V Lotmerki se do piti dobro vino v večih oštarijah - resnica.
V Lotmerki nucamo lidi keri bodo razdrli stereotip ka je samo veki vinogradnik dober vinogradnik.
V LOtmerki bomo meli veko vinsko prireditev na keri pa se bo, upam lehko pilo vino večih vinogradniokov naenkrat.
Pa še neke "PIJEMO VINO KAKŠNEKA SMO VREDNI !!!!!!!!!!!!"


V Lotmerki nega lüdi, kerin bi še se gnes den dalo hoditi na prireditve - dejstvo.

Kakšen je namen totih vinogradnikov, ki to premzajo? Česa se bojijo?
Kej dela Društvo vinogradnikov in prijateljev vina Ljutomer? Mojo kakšne prireditve? Al je jihovo glovno poslanstvo to, ka fsakšo leto zberejo vinsko kraljico? Letos majo 35 let, idealen cejt, ka se nekša fešta naredi.

MHA sobota, 9. maj 2009 ob 22:37

Pa se toto zbiraje kralice je skrivnostno.

Almanah nedelja, 10. maj 2009 ob 20:40

Dejan ; Mlodi smo rekli ka bi za martinovanje in kronanje kraljice naredli fešto....ok razmin prvo leto ne bi šlo brez spodrsljajev....samo ker nas je dosti tu gori....bi si lehko marsike povedali tak mimo 4 oči , ke je ne keremu pasalo....pa kaj bi se zdelo upravičeno in izvedljivo bi popravili..
A odgovor starih veljakov: Kronanje kraljice je kulturni dogodek in nečemo meti pijančevanja po Lotmerških ulicah....

In te kaj boš? Odkrito si pišemo....

Češ nekaj nareti......te zavirajo..če se totin keri te zavirajo zameriš si v riti....ker majo vpliv...in ke zej nareti???

Riskirati in iti vse rušit...pa po svoje delat...ker misliš ka maš prav.....( pa de se opet eden nejša ka de reka ka mlodi nimajo vse prav ), ali trpeti muko pa glejati propad Ljutomerskega vina..

Evo tu je zej pat situacija

Dejan nedelja, 10. maj 2009 ob 21:21

A, tak je to. Stori veljoki te rejši v svojen krogi kraljico okronajo. Tega nesmi nišče viditi Hm Te pa je to tak strogo kulturni dogodek, ka se društvo lehko preimenüvle v Društvo kulturnikov in prijateljev kulture Ljutomer pa nede nišče pijan.


"Nekaj gnilega je v deželi tej"

prlek1825 nedelja, 10. maj 2009 ob 21:23

z tem pa bi se popolnoma strinjo!

jaz bom zej neke nasploh povedo o tem!
ne delam se norca z starejših moških pa tudi ven ke neso vsi takši samo vem za puno primerov ki so starejši moški polek pa ke se neke dela al pa organizira, če nemajo oni glovne besede pred mlodimi je vse narobe!

ke se grejo tistega jaz....češ jaz sem v živleji neke že do skoz ke boš ti šmrklavec meni neke razlago pa pametuvo!

to se da lepo doživeti če gda tak ki ke pomogaš delati, al pa v kakših društvih......mlodi so nič ne vredni glovno ke delajo ke do oni skomandirali, če pa ke rečeš pa maš že dugi jezik pa še poterejo te!

in pri tem bi se trebalo malo zamisliti kak bi se to rešlo ke bi starejši ne stori starejši moški sem reko malo skulirali pa dali priložnost pa nekšo besedo tudi mlodim!

se dogaja ke so eni vredi pa rečejo na mlodih svet stoji samo to je redko!

MILAN ponedeljek, 11. maj 2009 ob 07:16

Hjooj tan ge so generacije povezane se lehko kej dogočijo
normalno je ka stzori držijo šparkle kcoj samo ka nebi keri
mlodi kej narobe nareda je pač tak ka so eni navek nejbole pomembni pa
pametni (stori)
za mlode pa se zno ka do stalno meli svojo razmišlaje kej je praf
more pa fsakša stvor dozoreti ka mo te cejt za uspeh.
Škoda je ka odide dostikrot preveč cejta pa se naredi veka škoda
takšo je živleje pa še dugo de tak

MHA ponedeljek, 11. maj 2009 ob 11:08

Almanah je napisal/a:
A odgovor starih veljakov: Kronanje kraljice je kulturni dogodek in nečemo meti pijančevanja po Lotmerških ulicah....

S čin pa te ovi nazdravijo? Z deci jabijon pa deci vode? Hjooj

Dejan ponedeljek, 11. maj 2009 ob 12:24

Ja nekši red pa hierarhija more biti, samo se more tüdi mlode kcoj spistiti, jih poslüšati pa kakšne ideje pobrati. Negda do venda mogli novi lidje kcoj priti.
Marsike bi se dalo narediti pa organizirati. Mogla bi se kakšna neodvisna vinska fešta narediti z malimi vinogradniki pa jihovin vinon, ka toto društvo ne bi nič poleg melo. Te pa bi duge nose dobili, gda bi fešta uspela Hihihi Preša

misekovi ponedeljek, 11. maj 2009 ob 16:47

No moj pogled na to kak bi naj zglejala medgeneraciska vez v društvih.
Vsak nadzorni odbor bi moga biti vedno sestovleni iz polovice izkušenih starejših članov keri mojo veze pa tudi izkušnje, druga polovica pa bi mogla biti iz mlodih vrst keri mojo zaletenost pa najbol nore ideje kere pa občesno redno grotajo. To kaj se pa dogaja zej v društvih pa ne vodi nikan stori držijo vse v svojih rokah če ma keri srednjih let srečo pa ka ne guči preveč ga vzemejo med sebe za krinko se mi zdi.
No ze pa bistvo, te kdo začne društvo iti v propad te pa rečejo stori no zej pa je na vos mlodih red in te toti mladiči nemajo nikših izkušen pa ke je še slabše nikših vez.
Jaz se pa dobro spotin ka smo negdo mi mlodi pa malo stareši kak Milan naprimer dobro sodeluvali tak ka mislin ka bi šlo če bi bila dobra vola.

MILAN ponedeljek, 11. maj 2009 ob 21:58

Respekt za store dede so mlode puce za glejati pa dobro vino
pa.....

prlek1825 ponedeljek, 11. maj 2009 ob 22:19

misekovi je napisal/a:
No moj pogled na to kak bi naj zglejala medgeneraciska vez v društvih.
Vsak nadzorni odbor bi moga biti vedno sestovleni iz polovice izkušenih starejših članov keri mojo veze pa tudi izkušnje, druga polovica pa bi mogla biti iz mlodih vrst keri mojo zaletenost pa najbol nore ideje kere pa občesno redno grotajo. To kaj se pa dogaja zej v društvih pa ne vodi nikan stori držijo vse v svojih rokah če ma keri srednjih let srečo pa ka ne guči preveč ga vzemejo med sebe za krinko se mi zdi.
No ze pa bistvo, te kdo začne društvo iti v propad te pa rečejo stori no zej pa je na vos mlodih red in te toti mladiči nemajo nikših izkušen pa ke je še slabše nikših vez.
Jaz se pa dobro spotin ka smo negdo mi mlodi pa malo stareši kak Milan naprimer dobro sodeluvali tak ka mislin ka bi šlo če bi bila dobra vola.


To ja
prav srečen sem ko so še lidje ki vidijo dobesedno gnešjo problematiko.
mislim ke si bistvo negi isto napiso kak že jaz malo više kar je čisti dokaz ke je malo več ludi takšega mnenja pa ke bi nej to držalo!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.