rok000 sobota, 16. maj 2009 ob 17:20

Lidje kon hodite na pice v lotmerke*?

Makaveli sobota, 16. maj 2009 ob 17:36

oxigen...pa na trgi si včosih vzemen ovi kos pice za 1 evro...drugače ob nedelah ko glejan košarko pa si hodin v hotel zodje cejte po pico samo vedno rečen z meje sira ker te neje tak "mastna" ka bi vse teklo dol z je...pa zdi se mi ka majo bojše pice v hoteli kak so jih meli en cejt nazej...

drugače pa so mi meli še v rotovži dobre pice...samo ke če so zaprli


pa še dobre pice mi mojo v Pik-Assoji v bonovcih.


drugače pa če te kej v izoli tan sen pa ja nejbojše pice v piceriji gušt!!!omfg bojših pic še nisen ja pa še državni prvaki so bli leta 2002(se mi zdi) v peki pic



pa zodjič sen ja v ormoži pri tuši kak je ova picerija...pa tudi neje bila slaba pica pa še ambient mi je bija fajn

rok000 sobota, 16. maj 2009 ob 18:29

ja v oxigene so se mi zamerele negda so mele res dobre, zej pa jih preveč spečejo pa suhe gobice dojo gor.
lp rok

Dejan sobota, 16. maj 2009 ob 19:51

Makaveli je napisal/a:
drugače pa če te kej v izoli tan sen pa ja nejbojše pice v piceriji gušt!!!omfg bojših pic še nisen ja pa še državni prvaki so bli leta 2002(se mi zdi) v peki pic

To pa je resen ja Gor Eno 5,6 let nazej sen tan prvič pico ja pa mi je bila daleč nejbojša pica, kej sen jo gda ki proba. Tak ka zej vedno, gda sen gi tan okoli, obvezno gren to na pico.

Drgači pa v Lotmerki nekše veke izbire nimaš. Oxigen pa hotel pa te zej toti na trgi. Te pa se venda že kunča. Negda še je tüdi popaj bija. Tan je blo tak bol, sredja žalost.

Vredi je tüdi Pik-aso v Bonovcih, kak si že reka, pa meni so tüdi dobre pice v Lenarti v Agati. Samo to je že malo dale vün z Lotmerka Nasmeh

MHA sobota, 16. maj 2009 ob 22:23

Hotelske so meni ne glih ke preveč dobre. Či se mi zalušta se odpelan v Lenart ze ki je AC.

MILAN nedelja, 17. maj 2009 ob 07:59

To ja ene so pač bnol dobre drüge pa malo meje

Jernej nedelja, 17. maj 2009 ob 11:56

..meni so iz Hotela Jeruzalem naj bogše. Pa od Oxigena so tüdi vredi.
Od Popaya v Lotmerki so mi nej gli preveč dobre bli!

Ge so sploj Lotmerki prvič pice pekli???
Cüjo san ka pri Prleki pa pri Pupa bar-i baje. Lačen

Makaveli nedelja, 17. maj 2009 ob 17:06

hmm negda so meli dobre pice če se dobro spotin pri Urški (mimo paradiža)...zaj je venda to toti pupa bar (ki vsaki pol leta je drugo ime hehe)

Dejan nedelja, 17. maj 2009 ob 19:59

Ja tan v toti oštariji je že negda sveta blo, mislin ka več kak 10 let nazej.
Pa v hoteli tüdi že dugo pice delajo. Samo so tak različne se mi zdi na hipe. Neje, ka bi vedno isto doba.
Ka pa ma te toti tü na trgi, kak ma burek? Kak je te to veka pica pa cena kakša je?

MHA torek, 19. maj 2009 ob 20:03

Hotelske so ne dobre, ker so v protroli pečene.

rok000 torek, 19. maj 2009 ob 20:08

v hotele sem včera vzeja dve pice ena tenka ena pa ful debelaButl

Legionar torek, 19. maj 2009 ob 20:27

Meni so ble dobre pice v Popaji, ki pa ga na žalost več nega. Solzec Kapa se tiče Oxigena, pa mene tüdi več tan ne vidijo; nazodnje sen tan bija pred kakšin leton, pa poleg slabe pizze tan doba tüdi zlo nesramno obnošaje od ene kelnarce, taka tan me tak hitro več nedo vidli.A-A
Glede na to, pa ka mi nekak bolj pašejo pizze z modela, ne s krušne peči, gren včosih v hotel ali pa večkrot tüdi na bencinsko pumpo v Črenšovce. Či pa se mi že zalüšta pizza s krušne peči, pa z našoj rada greva v pizzerijo "Bomeja" v Sv. Jurij (Videm) ob Ščavnici. Moren jih resen pohvoliti, poleg dobrih pic je tan vedno tüdi zlo prijazno osebje!To ja

Zvončica torek, 19. maj 2009 ob 22:29

Meni je tüdi žo ka Popaja nega več ka so meli dobre pice. tote v Oxiji pa so gda grozna sila grota......

Nela torek, 19. maj 2009 ob 22:39

Jaz si nejrejsi gren v Hotel po jo, tan so mi nejbojse ze od nekda. Oxi pa mi se ze dugo ne vidi vec. Drgaci pa so dobre tudi v Radgoni v Potoci, tan pa so super. To ja

MILAN sreda, 20. maj 2009 ob 07:51

Plesalec jas pa mon nejrejši pico ?????????????''

Almanah sreda, 20. maj 2009 ob 08:41

Ded vas pita kon hodite na pice v Lotmerki.....Vi pa mu pol Slovenije naštejete.... Zej še samo čokan, ka de eden še eno iz tujine poveda Veselko

Legionar sreda, 20. maj 2009 ob 09:30

Almanah je napisal/a:
Ded vas pita kon hodite na pice v Lotmerki.....Vi pa mu pol Slovenije naštejete.... Zej še samo čokan, ka de eden še eno iz tujine poveda VeselkoGlede na napisano hodimo bolj slabo v Lotmerki na pizze. Zato ka nimaš kon iti.

Dejan sreda, 20. maj 2009 ob 12:22

Almanah je napisal/a:
Ded vas pita kon hodite na pice v Lotmerki.....Vi pa mu pol Slovenije naštejete.... Zej še samo čokan, ka de eden še eno iz tujine poveda Veselko

Sej pa smo mu vsi napisali, Oxigen pa hotel, te pa se itak že kunča Jajks Lehko še si v Tuš greš po falat pice pa na trg Nasmeh

Legionar sreda, 20. maj 2009 ob 12:56

Kapa Leona, tan še mojo pizze? Negda smo tan včosik kcoj k pivon pojeli kakšo pico, pa niti tak slabe neso ble. Pa tüdi pred čason sen vida, ka majo napis PIZZE tudi pri Slovenici, pa tüdi v LILI BAR-i pri mali železniški.Jaaa

Na zadnje urejal: Legionar, dne: sreda, 20. maj 2009 ob 12:57

Almanah sreda, 20. maj 2009 ob 13:09

eeeeeee legionar...

tak se guči....tu sen te čaka Respekt Respekt Respekt



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.