MHA petek, 10. maj 2013 ob 13:10

Kdej pa se namene odpreti?

Dejan petek, 10. maj 2013 ob 17:12

Gnes so meli nekšo neuradno otvoritev.

MHA sobota, 11. maj 2013 ob 13:45

Aja? Te pa či de keri proba, nej napiše mnenje. Nasmeh

pravični sobota, 11. maj 2013 ob 19:27

Kje bi naj bila ta pizzerija. Mislec

Sicer si jaz najcenejšo naredim doma v "protroli". To ja Hihihi



TUNČEK nedelja, 12. maj 2013 ob 17:09

Protrolske so ta bojše . Ploskač Pomežik

MHA nedelja, 12. maj 2013 ob 22:40

Kolegica bila gnes v novi pizzeriji, pa je rekla ka so dobre pice...

Legionar torek, 14. maj 2013 ob 16:46

Samo se mi zdi ka so cene pizzan poskočile, ali? Mislec

Kritik ponedeljek, 20. maj 2013 ob 10:56

Če z novo picerijo mislite Rotovž, potem vam povem, da sem bil ob nedavnem obisku razočaran. Lastnikom bi sporočil tole: "Vaša picerija ni NIČ POSEBNEGA."

Če želite v Ljutomeru uspeti boste morali ponuditi veliko več, kot trenutno ponujate. Pica je povprečna, ambient znan in brez večjih sprememb (razen peči za pice), postrežba pod nivojem.... S takšnim delom in trenutno ponudbo se bo tradicija Rotovža nadaljevala. S tem mislim predvsem na hitro menjavanje najemnikov.

Bolj se boste morali potruditi na vseh področjih, če boste želeli preživeti.

Legionar ponedeljek, 20. maj 2013 ob 12:42

Torej se glede kvalitete postrežbe ni nič spremenilo? Vzeto na znanje. Jaaa

ludvik ponedeljek, 20. maj 2013 ob 13:33

Meni pa je ambient super! Z komerkoli sem se pogovarjal,so vsi komaj čakali da se pizzerija odpre.Pizze so fantastične (kritik ne ven kero si ti proba) plac porihtan v nulo,osebje pa de se že porihtalo,keko ven je šef fejst strogi,sicer pa malo po drugih lokalih poglednite,vsak si misli ka ma edini oštarijo v lotmerki.Verjetno je Rotovž eden redkih ki je vloža v toti lokal ogromno,z tem je pokaza pogum ka se v lotmerki še lahko kaj dela,ka do se tudi ljudje vrnili popoldan v mesto,ohranja je ime Rotovž,skratka ne trebamo samo šinfati,probajmo mu dati priložnost,ker se gre za splošno dobro lotmerka in njegove ponudbe.Mislin ka ravno to manjka v mestu...pa ne samo pizze,v krušni peči se da marsikaj spečti,pa če še je poleg toga dober špricar,je to dobra kombinacija in recept za zadovoljne stranke in lastnike.
Jaz mu samo čestitam za idejo,izvirnost ter predvsem pogum.
LP Haha

Ivek ponedeljek, 20. maj 2013 ob 16:22

Ne ven što je novi najemnik, ne ven kakša je ponudba, pa ne ven kak je zrihta Rotovž.

Mislin, ka mo Ludvik praf! Na začetki treba biti pozitivno naštimani do tistih, ki v Lotmerki probajo neke narediti. Dale pa mo vidli!

matrakči ponedeljek, 20. maj 2013 ob 18:10

ludvik je napisal/a:
Meni pa je ambient super! Z komerkoli sem se pogovarjal,so vsi komaj čakali da se pizzerija odpre.Pizze so fantastične (kritik ne ven kero si ti proba) plac porihtan v nulo,osebje pa de se že porihtalo,keko ven je šef fejst strogi,sicer pa malo po drugih lokalih poglednite,vsak si misli ka ma edini oštarijo v lotmerki.Verjetno je Rotovž eden redkih ki je vloža v toti lokal ogromno,z tem je pokaza pogum ka se v lotmerki še lahko kaj dela,ka do se tudi ljudje vrnili popoldan v mesto,ohranja je ime Rotovž,skratka ne trebamo samo šinfati,probajmo mu dati priložnost,ker se gre za splošno dobro lotmerka in njegove ponudbe.Mislin ka ravno to manjka v mestu...pa ne samo pizze,v krušni peči se da marsikaj spečti,pa če še je poleg toga dober špricar,je to dobra kombinacija in recept za zadovoljne stranke in lastnike.
Jaz mu samo čestitam za idejo,izvirnost ter predvsem pogum.
LP Haha



Probal sem pizzo v Rotovžu, lahko rečem da je okej, ne morem reči da mi je fantastična kot ludvik ki piše hvalospeve, sem dosti boljših tudi jedel, lahko pa rečem da je vredu.

Mislim, da ta pizzeria ne bo obstala, ker je Ljutomer socialna bomba, pomalem prihajajo pe težji časi, narod pa bo čedalje manj zapravljal po lokalih, tako da mislim da se pišejo črni dnevi gostincem, žal.
Je pa Ljutomer specifika, vsi ki so do zdaj imeli v najemu lokal v mestni hiši so zgvirtili čez leto dni, ne da bi hotel komu slabega kaj, ampak mislim da pizzeria v Ljutomeru v trenutni situaciji ni nek biznis, razen če lastnik ima pizzerio za osebno zabavo in pere denar.


Dejan ponedeljek, 20. maj 2013 ob 18:23

Glede na to, ka je novi lastnik v plac da narediti krüšno peč, lehko predvidevamo, ka račüna to obratovati na dugi rok. Tak ka že zaradi tega, ka se je odloča v Lotmerki v nekej takšega investirati, mo grejo pohvale. Ker na žalost vemo, kak je situacija v Lotmerki...

Glede okusov je pa stvor zelo relativna. Vsak ma svoj žmah, taka o ten debatirati, glih nima smisla. Razen če je stvor vrhunska ali pa dol zanič. Negi vmes pa maš vedno zadosti strank, ki bodo z zadevo zadovoljni. Jaz še pice nesen proba, sen bija samo na pijači. Keko pa ven, bodo v krotken meli tüdi malice, kosila, šelote, ... tak ka nede samo pri picah ostalo.

Kak pa bode zadeva šla pa bomo vidli čez cejt, zej še je prehitro kejkoli rečti. Zdi pa se mi fejn, ka je v centri ena takšna picerija, pa ka nasploh moš kon koga pelati jest, či pride na obisk.

ludvik ponedeljek, 20. maj 2013 ob 18:43

Saj to,kaj je Dejan povdarja sem misla....da je fajn da imamo takšen lokal v mestu,glede tega da je pizza fantastična sem malo pretirava,je pa dobra (glede na ostalo ponudbo v lotmerki)
Mnenja lahko dajemo takšna in drugačna,jokanje,da v ljutomeru "nič ne gre" pa je že preveč prežvekano,po mojem je tak,ker ni bilo nobene prave ponudbe,je mesto mrtvo,treba je folku nekaj dat,ponudit,pa še te samo jamrate,kak nega penez .To če bo šlo,je izključno investitorjeva skrb,ne pa nas debaterov na forumu.Kak pa se bo obneslo,bo čas pokaza,je pa res,da sedanjega najemnika ni za v isti koš dajat z drugimi,prejšnjimi.Lokal je bil uničen,negdo ga je porihta in mu dal dušo...to je že prva stvar ki si zasluži pohvalo.

Legionar ponedeljek, 20. maj 2013 ob 19:46

Počokejmo, pa mo vidli.

Prvo kak prvo, ma prav tisti ki je napisa, ka je Lotmerk čiduže
bolj socialna bomba, pizze in hrona nasploh pa čiduže dražja! Žalosten

Drügo, je vredi pa prav ka se je nekdo odločja investerati pa znova odpreti Rotovž .Pa še
za povrnitev nekdanjega imena se je odločja, ki je še poleg vsega slovensko, ne pa opet
nekšna nerazumljiva tujka. To ja

Tretje; goste si je treba privobiti. Je že resen, ka ne trebamo takoj vsega pošimfati, samo malo
kritični pa smo vseeno včosik lehko. Či se kritike strank upoštevajo pa vzemejo pozitivno,
se tüdi ponüdba pa odnos izboljšata in s ten kafič oz. picerija. Fsakši pameten gazda de poslüša mnenja strank, ker mo stranke nosijo peneze!

Pa štrto: definitivno je stranke treba obdržati pa privoblati z dobrim pa profesionalnin odnoson.
Žal so do zej izkušnje -vsej moje- v toti oštariji ni glih ble pozitivne. Vüpan ka de zej drgačik!

Jernej sreda, 22. maj 2013 ob 21:41

Lačen Ges san že 3 različne pice probo pri Pizeriji Rotovž
eno vrajžo, salami pa frutti di mare!

Bli so zelo dobre moren povedati!

pravični četrtek, 23. maj 2013 ob 12:44

Jernej, blagor tebi, ker si že lahko bil 3x tam.

No, te tri imam tudi sam rad po tem vrstnem redu.

Morsko sem glih 3 dni nazaj delal doma. To ja

Bi naredil vražjo, ampak je ostali člani družine ne jejo. Hihihi


Dejan četrtek, 23. maj 2013 ob 23:21

Jernej, gda si te folga, či je en teden odprto Hihihi

Dejan četrtek, 13. junij 2013 ob 22:20

Gnes sen tüdi jaz pico v Rotovži proiba, pa je dobra To ja

MHA četrtek, 13. junij 2013 ob 22:58

Jas sen tüdi oviden proba, mojo mnenje, uvrstaja bi jo v malo manj priljubljene, mo pa vsak svoj okus. Pomežik



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.