Jernej nedelja, 17. maj 2009 ob 12:35

Hjooj ..nej za vörvati.......

Pomurka brez elektrike

Vir: Pomurka mesna industrija v stečaju

..da bo MURA na vrsti se pitan?

Na zadnje urejal: Jernej, dne: nedelja, 17. maj 2009 ob 12:37

Zvončica četrtek, 28. maj 2009 ob 23:41

Tak gnes sen čüla ka do s 1.6. 2009 doj zaklenoli lotmerški hotel.....ti bogeca, kakša pa smo te to prestolnica brez enega samega prenočišča v mesti????? TÜ MI NEKAJ SMRDI....da keko sen glejala so skoz meli nekše termaše na jestvini pa spanji, pa poroke ipd. fešte ob sobotah...zej pa pred začetkon sezone zapirajo. Butale, ne kaj za rečti drügo...Beba

MILAN petek, 29. maj 2009 ob 08:04

Hjooj nejpret so ga prenovili
zej do ga zaprli ka de cena opola
te pa de veki bos to küpja ......
samo tota stvor lehko jasno pove kak smo s turizmom
v Lotmerki dosti guča pa hvole zapira pa se pomembna stvor

Nela petek, 29. maj 2009 ob 10:34

To jaz nemren vervati, da bi hotel doj zaprli. Kak ste ze napisali, sej pa so non stop lidje tan, pa feste mojo skoro vsako soboto, zej pa ki de po topleje, pa do se itak po fest zenili. To je res cudno ja, da bi ga zaprli, pa prenovlali ga so. Mislec Naja......

MHA petek, 29. maj 2009 ob 19:30

Bon pogreša pesjo radost iz Pomurke. Lačen

Zvončica petek, 29. maj 2009 ob 23:13

Jaz jo že....pa hrenovke....Lačen

MHA sobota, 30. maj 2009 ob 10:26

Pesja radost pa je bila klobosa Respekt De jo roverka tüdi pogrešala, pa še ze ki de pomali domoči paradejs na gredah. Ne ne ne

Na zadnje urejal: MHA, dne: sobota, 30. maj 2009 ob 10:26

Dejan sobota, 6. junij 2009 ob 01:11

Kekec pašteta Jok

MILAN sobota, 6. junij 2009 ob 07:50

Hjooj kej pa tiste zgradbe ,oprema pa lidje ej pomurka

Legionar sobota, 6. junij 2009 ob 11:29

Vse de šlo k vragi zgleja...Bomba F toten 'čudoviten' pa 'demokratičnen' kapitalizmi.Hudi Hud Hudec

MHA sobota, 6. junij 2009 ob 22:35

Kak te lehko mesno industrijo vrak vzeme, sej pa smo Slovenci ne vegeterijanci grotali. Hjooj

MILAN nedelja, 7. junij 2009 ob 11:21

Hjooj seveda ne vegetarjanci samo ka bomo jeli svije kere so idi gor skopane

MHA nedelja, 7. junij 2009 ob 11:36

Sej pa fse uvožamo, pa še to z takših "fejnih" držov, naše kmete pa vrak jemle. Hjooj

Legionar ponedeljek, 8. junij 2009 ob 14:45

Sicer pa sploh ne ven, ke se bunimo; šteli smo meti kapitalizem, pa ga zej momo. In to ti tak je v kapitalizmi, trgofci pač glejajo ka čim ceneje küpijo pa čim draže odojo. In enemu trgovci je čist fseeno, ali de odova svijo ki de jo küpa na Poljsken, v Ukrajini ali pa v Sloveniji, važno mu je le, ka de čim cene do je priša!

MILAN ponedeljek, 8. junij 2009 ob 21:09

Hjooj samo kak koli takše demokracije neje želeja nejbol neveden.Fsakši normalen človik je pričaküva bor malo več poštejo.Tota drhol pa je fse postovila na glavo pa samo svoje nenasitne riti punijo.

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.