Jernej ponedeljek, 18. maj 2009 ob 15:53

Ta tema obravnava prispevek Gremo na Glovni plac

Papa Z Nelov sma ceraj bla na Glavnem Trgi Lotmerki! Sladoled

Pepek z brega ponedeljek, 18. maj 2009 ob 17:03

Aplavz Aplavz Aplavz
Lepo si to napisa drogi moj pedoš

Se fčistar strijan s toboj, ka smo Prleki zadosta künštni,
ka bi znali totemi ploci dati živleje, kero mo tak fali.

Je pa veš tüdi resen, ka je žmetno nekej delati, pa na nekej
štinderati, či si ne s celin srcon za to in toga ne "čütiš".
Zaednok je tak, ka lidje ploca ne jemlejo za svojega.
Pač se jin ne dopodne (bor enin - pa tüdi jas sen med jimi)
in je pitaje, či do se sploh sprijaznili s ten.

Moš seveda praf, ka zej jomraje nič ne pomoga, da nemremo
vzeti krampof v roke pa iti prekopat.... Mogli bomo stopiti
fküper, pa pomogati tistin, keri se zej trüdijo spraviti
živleje na Glovni ploc, pa čiglih bomo s ten v bistvi
dali praf tistin, keri so ga napravili, ali pa ga dali napraviti
takšega kakši je.

Vüpan pa, ka de krez por let resen tak, ali pa približno tak,
kak si si ti zamisla.

Dejan ponedeljek, 18. maj 2009 ob 17:43

Respekt
Dobro napisano Ivek, tak kak vsakši tvoj blog. Zato si tüdi zapisano zaslüži, ka se uvrsti na naslovnico.

Je pa na nos, ka trg zaživi pa ka se nekej dogaja pa na lokalnih organizatorih, ka se nekej organizira, ka je za hasek na trg iti. Trg pa je zej takši kak je, da se mo mogli sprijazniti. Neje lep, je pa naš Nasmeh S cejtoma de nan morti bol k srci prirosa...
Samo se mi zdi, ka so prireditve na trgi dosti meje obiskone, od kej je trg obnovleni Mislec Al pa se lidje tak porazgibijo po toten betonsken igrišči Niman pojma

Tak ka te drügi teden gremo na plac Ivek, gda boš tü Gor

MILAN torek, 19. maj 2009 ob 07:03

ja kak je tak je pa bomo že to nekak rešili

samo malo več vole pa de nekak

zej smo tü pa nega drüge pomoči

BASTJON petek, 22. maj 2009 ob 17:33

Dobro napisan blog, res. Se mi dopade tisti del: kakšen je, je, pa takšen de še nekej cejta osta. Verjetno predvsem zaradi tega, ker je to tudi res.Gor
Mene samo zanima,kaj je prej po takem bilo boljše na prejšnjem Glavnem trgu, da sedaj se jim ta ne dopadne. Mogoče parkirani avtomobili na cesti in seveda promet skozi njega? Ploskač

Ljudje, čaš pač gre počasi naprej, treba sprejeti novitete in trg kot je ta ti nudi precej več možnosti za koriščenje v vseh pogledih. Ponudba pa verjetno ne uspeva preveč,ker ni dovolj velikega povpraševanja, na žalost (ali pa na srečo) pač v Lotmerki ne živi milijon ljudi.

Je pa res da če hočeš privabiti ljudi na določeno mesto, jim moraš nekaj nuditi, neko atrakcijo,v glavnem imeti nek magnet za njih da jih potegne tja. In ljudje postajajo vedno bolj zahtevni.

če ne drugo, se bo letos čez poletje nekaj dogajalo. JAz vem vsaj za dva dogodka. Eden bo 17. in 18. julija: PRLEŠKA POLETNA NOČ, drugi pa 14. in 15. avgust: Grossmanov koncert. Obe prireditvi bo organiziralo kulturno mladinsko društvo KAEMDE.

Tako da vsaj čez poletje ob weekendih ne bo dolgcejt na toten ljuben trgi v Lotmerki.Respekt

MILAN petek, 22. maj 2009 ob 18:53

Alooo tak to kej se godi v LOTMERKI
more fsakši poslati fsen s kerimi mo kontakt

MILAN petek, 22. maj 2009 ob 18:56

Riba Gor jaz blaž tudi pridem v LOTMERK

Dejan petek, 22. maj 2009 ob 21:13

BASTJON je napisal/a:
Dobro napisan blog, res. Se mi dopade tisti del: kakšen je, je, pa takšen de še nekej cejta osta. Verjetno predvsem zaradi tega, ker je to tudi res.Gor
Mene samo zanima,kaj je prej po takem bilo boljše na prejšnjem Glavnem trgu, da sedaj se jim ta ne dopadne. Mogoče parkirani avtomobili na cesti in seveda promet skozi njega? Ploskač


Kakši je je ja, ne pa se nan treba dopadniti Nasmeh Pred pa je blo bojše zaradi zeleja, drev, sence, ... zej mamo sivo rovno ploščo za žogo brsati Hihihi
Bomo pa lidje trg lepši naredli, gda se mo tan zbrali pa malo nopili Jajks Gda si pijan pa gda tema podne je itak vse lepo Pijan

Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.