MILAN petek, 24. julij 2009 ob 18:48

Ta tema obravnava blog Prleški Simon

Tak je praf SIMON potrebno se je predstaviti pa biti vstrajen.Dosti je že to ka se vüpaš postaviti pred lidi pa zapopevati. Lepo je ka skrbiš za opremo z moje strani pa bi bija nejbol veseli ka začneš aktivno igrati te boš meja kumen ta provo veljavo.Samo dale pa dosti uspehof....

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 19:18

Pomežik Klicaj Muzika Kitarist Pevec MILAN VLUDNO SE TI ZAHVALJUJEM ZA TE LEPE BESEDE Z MOJE STRANI MI JE OSEBNO ČAST DA TE POZNAN VSI SMO OMETNIKI TAKI KOT SI TI PA NEBOMO NIKOLI NEVEM ČE ŠE GDO V PRLEKIJI NEVE KAKE LEPE STVARI DELAŠ JAZ OSEBNO POZNAM NEKAJ SLIKARJA A TEGA KAJ TI OSTVARJAŠ NEMOREŠ PRIMERJATI Z NJIMI PRI TEBI JE VSAKA POTEZA Z ČOPIČOM ALI Z GLINO NAREJENA IZ SRCA IN DUŠO TO KI JAS NAJBOL CENIM PRI VSAKEM UMETNIKU PA NAJ SI BO SLIKAR,PEVEC ALI KAR KOLI NO PA ČE SEM ŽE PRI KONCU POVEM ŠE TO DA SE BOM TO LETO BOL POTRUDIL ZA NAŠ PRLEŠKI IN PODRAVSKI NAROT.

optix petek, 24. julij 2009 ob 21:10

Simon, i

zklopi si CAPS LOCK gumb, ker maš cel čas prižganega pa pišeš z veliki črkami Nasmeh
Drugače pa bodi le vstrajen, enega dne bomo mogoče tvoje avtorske pesmi poslušali na radijskih postajah To ja Kul

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 21:17

Hihihi Kolikor jas vem mam to že na papirju in samo še denar potrebujem da posnamem nisem tak ki bi sponzore prosil na svojo roko grem pa hvala< za pohvalo jas mam rat velike črke ker se bolje vidiPomežik

optix petek, 24. julij 2009 ob 21:19

Pomalem, tudi veliki danasnji pevci niso glih tak preko noči postali veliki zvezdniki Nasmeh


Glede velikih črk sem te pač oppozoril, ker v internetu obstaja en kodeks NETIQUETTE, v kerem je zapisano da pisanje emailov , na forumih in podobno z velikimi črkami pomeni KRIČANJE na nekoga Nasmeh

Legionar petek, 24. julij 2009 ob 21:20

simon.prleski je napisal/a:
Hihihi Kolikor jas vem mam to že na papirju in samo še denar potrebujem da posnamem nisem tak ki bi sponzore prosil na svojo roko grem pa hvala< za pohvalo jas mam rat velike črke ker se bolje vidiPomežikSimon, vse vredi pa prav. SAmo pisanje z vekimi črkami na forumih pomeni kričanje, zato bi se nej tega izogibali. To je takak eno nepisano pravilo, internetni bonton, bi se temi lehko reklo.Pomežik

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 21:35

Nasmeh Upostite kod veste da sem novi in mi je internet usaj do sedaj bil uganka hvala za opzorilo sem vama hvaleženKlanjam

Dejan petek, 24. julij 2009 ob 21:35

Sej nimamo zastojn pravil napisanih na toti stroni Nasmeh

6. Imena teme in objav ne pišite z VELIKIMI črkami.

To seveda vala za vse oblike pisaja.

Čokejte zej, ka naložin en video od Simona gor, te te vidli ke je to fešta Hehe

Legionar petek, 24. julij 2009 ob 21:36

Tak je. Celo živleje se fčimo.Pomežik

Dejan petek, 24. julij 2009 ob 21:41

Sej ga momo celo na toto stroni Hihihi

Evo ga: Srečanje št. 2

Legionar petek, 24. julij 2009 ob 21:45

Simon rastura, nimaš kej.Pevec Punk

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 21:46

Hihihi Dejan samo deokler nimam lasnega komada nesmem objavlat svojih komadov niti v video spotu ne to mi je Dejan z kroga rekel ki ma studijo in dela na radiju bom pa jaz to hitro zrihtal da bomo lako gledali bkako poje še marko mulec mi bo pomagal iz maribora

Dejan petek, 24. julij 2009 ob 21:58

simon.prleski je napisal/a:
Nasmeh Upostite kod veste da sem novi in mi je internet usaj do sedaj bil uganka hvala za opzorilo sem vama hvaleženKlanjam

Ve pa maš tipkaje po klaviaturah v malen prsti, tipkaje po tipkovnici neje nič drgači Tipkam Hehe

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 22:06

Pijunca Sem pa dosti bija na klepetalnici na mobitelu tam smo dosti gučali

Legionar petek, 24. julij 2009 ob 22:11

Samo te te je venda včosik tüdi malo glova zabolela kdo je račun za mobitel priša, ne?Hihihi

Dejan petek, 24. julij 2009 ob 22:16

Simon ti samo trenerej, ka konkurenca že v vrsti čoka Pevec

prlek1825 petek, 24. julij 2009 ob 22:38

simon zej pa še te moren jaz pozdraviti z moje strani!
ne vem če me poznaš oz poznaš me že samo ne vem če se me še zmisliš!
jaz sem tejnik društva kunštnih prlekov to ti provim zoto ke boš se morti malo bol zmislo ke sma se na hitrem po našem občnem zbori srečala na hardeki v gasilkem domi na abrahami in se ti morem zahvoliti ke si mi lepo pomogo z glasbo ob mojem guči v imeno gasilcov!
upam ke se zmisliš za keri dogodek se gre pa le tak dale!
treba je delati z volo pa dušo in je rezultat tu!Ploskač

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 22:55

Hihihi za ite poglente kakšno sliko sem po gor da nimam še digitalnega foto aparata bom pa si ga kupa te pa bon od vsašega špila objavja slike pa opisa kraj dogajana vsakši taden druge store pan si sronja kan te gdo bom stori to deci koza pa vnukecon . [file] [img]

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 23:08

Aplavz Juhuhu Hondi ga ali mojega prijatelja kak si ga kaj seveda ka te pozna še zvočnike sen od tebe kupa

prlek1825 petek, 24. julij 2009 ob 23:21

hehe
od mene nesi zvočnikov kupjo, morti si ke zamejšo, si pa mi na tistem abrahami posodjo ozvočeje oz mikrofon! hehe
spozno si se še z ravnatelom glasbene šole, če ti je zej ke bol znano na kerem abrahami je blo!



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.