simon.prleski sreda, 30. marec 2011 ob 12:51

CD- Simon cokan Nasmeh

TUNČEK sreda, 30. marec 2011 ob 14:24

Bravo Simon ! Ploskač

mucek19 sreda, 30. marec 2011 ob 18:42

DUO NOSTALGIJA Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač
100 krat boljši od Simona!!!!!! Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=NJBdUFhKQEU



Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač Ploskač

Onadva bi morala posneti CD ne Simon!
Ker on ma 100 krat boljši glas od Simona

Ma kdo kontakt od Duo Nostalgija?
Naj mi pošlje na zasebno!

Legionar sreda, 30. marec 2011 ob 20:02

Ja, toti dvo Prekmarca pa sta resen blo dobra, svaka čast! To ja Samo za imitatore je brezveze, ka snemajo CD. Keri če poslüšati Kalembera, de si küpa Kalemberov CD, ne pa od jegovega imitatora.

mucek19 sreda, 30. marec 2011 ob 20:09

Ne jaz mislim če bi posnela svoje lastne komade! Kul Kul

Drugače pa zelo dobro imitira Ploskač Ploskač Ploskač

TUNČEK sreda, 30. marec 2011 ob 20:37

Imitatori resen ne snemajo CD-ejof, tüdi ne ven, če se to sme. Drgačik pa je glede lostnih komodof, ke jas poznan taljenske imitatore, pa so zlo dobri, nibeden ne snemle svojih komodof. Jaaa

simon.prleski petek, 1. april 2011 ob 11:47

Vsak človek v sloveniji ma možnost snemat cd če ,zna kaj skup spravit če pa ma denar za snemanje, pa je spet druga zgodba to pa ni naš problem Haha Haha

TUNČEK petek, 1. april 2011 ob 13:46

Na krotko povedano, fsoki, ke mo peneze lehko snema, pa če je dober ali pa slap. Dober bres penes pa gnešji den lehko samo čoka in čoka, da se ga gdo usmili s penezi, da kaj posneme.

Simon ne mi rečti, da si ti pesem posneja zapstuj. Jaaa Pomežik

zobl petek, 1. april 2011 ob 14:02

Se pravi simon ti nan zaj češ povedati, ka ti popevati ne veš pa ka nimaš talenta, pa ka si posneja CD zato ka si peneze meja?

erof petek, 1. april 2011 ob 17:54

simon.prleski je napisal/a:
Vsak človek v sloveniji ma možnost snemat cd če ,zna kaj skup spravit če pa ma denar za snemanje, pa je spet druga zgodba to pa ni naš problem Haha Haha
________________________________________________________________
Meni se to tak malo vse čüdno vün vidi,enkrat jomraš ka nemaš drugič moš že več kak mi vsi skup tu gor na forumi,tretjič ti je po vseeno za vse,te se po son sobom čemeriš te če ti keri kej napiše te se v Njega zapičiš ka ti človik sploh nič ne krif ....itd...
Tak ka či bi ti človik lehko pomogo se ne ve kak hcoj spraviti po je vse vredi po vse narobe,po nucaš lidi po ti je vseeno za jih ....pa takkkkk...pa takkk...pa nikakkkk. Mislec
Treba preštiderati pa se somim sobom zgučati kej je praf pa kej ne... te pa do te lidje tudi z drugega zornega kota gledati češ tote nespodobne besede med pisanjem vun püščo do ljidje tudi drgačik štederali pa ti nedo pisali nikših negativnih strani glede tvojega projekta.

Želim ti püno uspehof,pa malo preštiderej kej sen ti napiso češ ti z nami bomo mi z tobom če boš ti proti nan do ovi tak proti tebi.

L.P. To ja

simon.prleski sobota, 2. april 2011 ob 08:15

no vapa van to more jasno biti ka človik more meti posluh če če snemati lastne komade ampak ni samo posluh kot vam je znano jas mam avtorske pesmi in dober glas pa ne ka bi se z ten hvolja teko ka vam obrazložin jas sen samo reka ka so nasveti lidje ka mojo talent pa panes ne da bi to na plohčo spravili to kak pa gdo popevle pa je jagova stvor če de meja poslušalece še teko bolše jas pa to delan za svojo dušo za pa keri me če poslušati ma lastno izbiro glede pomoči mojih portalnih kolegov pa lahko samo povem hvala lepa delam po lastni presoji n vesti in se ne hvali kelko mam mam glavno da je veselje v hiši lep pozdrav od simona amen

simon.prleski sobota, 2. april 2011 ob 20:32

moj plakat

stajerc13 nedelja, 3. april 2011 ob 00:57

simon.prleski je napisal/a:
no vapa van to more jasno biti ka človik more meti posluh če če snemati lastne komade ampak ni samo posluh kot vam je znano jas mam avtorske pesmi in dober glas pa ne ka bi se z ten hvolja teko ka vam obrazložin jas sen samo reka ka so nasveti lidje ka mojo talent pa panes ne da bi to na plohčo spravili to kak pa gdo popevle pa je jagova stvor če de meja poslušalece še teko bolše jas pa to delan za svojo dušo za pa keri me če poslušati ma lastno izbiro glede pomoči mojih portalnih kolegov pa lahko samo povem hvala lepa delam po lastni presoji n vesti in se ne hvali kelko mam mam glavno da je veselje v hiši lep pozdrav od simona amen

paj Simon stotin komentaron pa brcna v meglo tak kaje groza,,,,,do ze sen bija tiho,,,,,,vešpa doro ka vse tvoje poznan ,,od babice,,,dedeka,,posebno ateka,,ven kak siživja,,,,,samo nevem po kon si se vrga po karekterji,,,,me je že sron ka te poznan ,,in to samo zaradi tega ker takšne betežne gučiš,,,zresni se malo te prosin no,,,,,,ti nimašničdrugega kak veselaj do petja,,tak kak jaz,,pa še marsi keri drugi,,,,Simon nen dal guča,ker bi šelahkomarsike od Cokonove družine poveda,,sej pa smo bili teka leta sosedi,,prosim te no ne serji več,,pa delaj to delo kero te veseli še napre,,bole potihen,, lp Miro,,

simon.prleski nedelja, 3. april 2011 ob 08:34

Zbesna Miro nabi si mila ka se boš glih ti zglosja to kaj je moje mnenje je pač moje mnenje nikomu je ne must toga opoštevati o mojih prednikih pa brezveze ka gučiš ker nimam nič skupnega z jimi razen babice ki me je gor skopala gnas si lata dol z fecebooka in srečno za večno.To nemreš vervati ka fošija dela še takšin gre vnoš ki so daleč fkre duma pa še uspeli so na svoj način to so prizori da te kap trufi
Jezik

simon.prleski nedelja, 3. april 2011 ob 08:55

Sen si reka Simon če si pameten pusti toto stron pa nidor več tu gor sračno za večno adijo prlekija on net ti dejan ti pa me le skenclej dol ka nen toga gleja več srečno jas van tu objovin neke vi pa mi tu sekate proti meni nen se z vami štuka več miro ti pa samo zajebovli veš ka nimam drugo kak babico z ovimi pa nimam posla pa če bi me rat očrnja te si malo premali za mene se ti ne zdi te moreš moj glos al pa muziko šinfati ne moje prednike ki jih nigdor naj prav nisen vida za mi je žo ka sen ti ša na 50 letnico igrat

TUNČEK ponedeljek, 4. april 2011 ob 08:12

Simon, toti portol ti nücaš, kak puščova vodo in ne rečti, da se ot jega poslovlaš, se boš čes en cejt po pisa in prosa Dejana, da ti naprovi malo reklome.
Če ti gre kej narobe, si ponavodi son za to krif, se pišeš eno in drügo, ke se že met seboj križa in potli grotajo problemi.
Fčosik smo rekli : "Pret kak stegneš jezik, fklopi možgone." Če to upoštevleš, se ti nemre dosta kej zgoditi narobe.

Nasmeh Pomežik Pozdrav

zobl ponedeljek, 4. april 2011 ob 08:18

Simon se je že poslovla keko se spotin por krot s totega portola, tak je kak v Santa Barbari, gre pa pride nazoj.
Či ne bi blo totega portala pa jegova lastnika, mislin ka na intrneti za Prleškega Simona ne bi dosti lidi čulo.
Tak ka pred Dejana moreš poklekniti pa mu se zahvoliti Jaaa

Brezveze je Simon zej ka si hud, malo te je štajerc zdigna z dobrin namenon ka neš bedarije več pisa gor, ki to samo škodi tvoji pevski karijeri. Gda boš negda sveta znani pevec, te do žuti cajtngi najšli toti forum kakše si bedarije kvosija pa kak si črke spušča , pa prepira se z svojimi potencijalnimi poslušalci, pa de ti to slaba reklama Nasmeh Hahaha Hihihi

Rejši ti nan Simon zavupaj, gda de 2. avtorski komad zagleja sunce.

Legionar ponedeljek, 4. april 2011 ob 12:22

TUNČEK je napisal/a:
Simon, toti portol ti nücaš, kak puščova vodo in ne rečti, da se ot jega poslovlaš, se boš čes en cejt po pisa in prosa Dejana, da ti naprovi malo reklome.

Jas se bojin, ka jemi nobena reklama na toten sveti nede pomogala. Zloba

TUNČEK ponedeljek, 4. april 2011 ob 12:31

Mogoče resen ne ! Pomežik

zobl torek, 5. april 2011 ob 18:09

v nedeljo 10.4 ob 17h bo Prleški Simon meja svoj koncert na terasi picerije Pikasso v Banovcih.
Vabljeni



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.