simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 23:30

Hihihi haha zaj ven tam ki je potlan 14 dni oprema bila jas sen misla ka si ti tisti muzikant ki ga je dejan objavja tončeka štruclovega od jega sen base kupja

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 23:35

zaven keri si tisti ki sen v pivnici nič ne šteja piti

prlek1825 petek, 24. julij 2009 ob 23:36

hehe
jaz muzikant nesem mon pa pol rodbine v muziki od totega ravnatela dale!
drgačik pa jaz tudi tu pa tam z volo zaigram ke na harmoniko samo da ke čuda ne vem te pa se rejši negi odzajah držim!
ke pa proviš na tisti govor ki sem ga vkup spravjo te na abrahami pa povedo v imeni gasilcov?

aja neke še te morem pitati, če veš morti za koga ke bi kupjo klaviature roland g-800, skoron nič rablene, stojijo doma že eno por let, pred tem kak pa so zažele stati pa je brat vsaki vikend negi pol leta igro v jeruzalemi z jimi to pa je tudi vse ke so se uporablale!

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 23:48

Kul za keko pa je odovleš pa kaj ponujajo na meniju majo har disk majo usb kluč majo diketni pogon ali displej na dotik

simon.prleski petek, 24. julij 2009 ob 23:55

Spim Spim nič neke še hitro račma te pa moren spot iti ka gren zutra igrat tijak v pragersko na krstitke

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 10:39

Pijunca pepek tam na mojen profilu me dodaj na fb plis Haha Hihihi

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 13:13

Beba še dva mehca do moje prve

simon.prleski četrtek, 24. junij 2010 ob 13:37

Vino Slovenija še malo pa se bo rodila nova zvezda

optix četrtek, 24. junij 2010 ob 13:51

simon.prleski je napisal/a:
Vino Slovenija še malo pa se bo rodila nova zvezda

upamo,
ker ova angležinja na slovenskih talentih je rekla ka tak popevleš kak da bi v gostilni bija.
moreš zaj zapopevati ka vsen dokožeš ka si prava zvezda

TUNČEK četrtek, 24. junij 2010 ob 15:22

Tista Angležinja je mona rečejo Primorci, pa ji je ne za vervati, za to se Simon ne sekerej, če te je baba kaj skritezerala. Juhuhu

Progress četrtek, 24. junij 2010 ob 17:07

Ja te nam reči, ko boš meja novi CD, pa na veselico nas povobi.

Dejan četrtek, 24. junij 2010 ob 19:34

Novi CD? Či že mo kakšega? Ka pa sen te prespa? Nasmeh

kokot četrtek, 24. junij 2010 ob 20:07

Simon moga bi ovo angležinjo za cecke prijeti por krot tan pa kakšo vrtnico ji podariti pa bi vida ka ti ne bi nič srola ka ne veš popevate.
Ki jas ven ka si ti najbojši prleški pevec to sen na svoje oči vida pa na svoja vuha čuja v Brebrovniki gda si igra na eni veselici, in kapo doj.
Popevleš bojše kak Mišo Kovač, dere smo že bole prta konci durjeni bli sen misla ka je v Brebrovnik Miško priša ne pa Prleški Simon.
To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja To ja

Keri te še niso vidli kak igroš ne vejo kak si dober, tak ka vupan ka boš enkrat meja koncert na glovnen trgi v Lotmergi poleti pa ka de prova žurka.


TUNČEK četrtek, 24. junij 2010 ob 20:46

To da bi jo za cecke malo stisna je dobro, če pa dobro popevleš, pa te moren enkrat jeseni čüti, gda priden v domovino. Hahaha Hahaha Hahaha

zobl sobota, 10. julij 2010 ob 21:21

Simon ti tak lepo poješ, da so si zadnjič na kmečkem turizmu kjer si špilal sir dajali v vuha, ka ne čujejo tvoje petje, tak ka pri Allo Allo.

Drugače pa čestitke na pogumu, vsaj nasmeajl pa v dobro volo si spravil gledalce poptv.

simon.prleski sobota, 10. julij 2010 ob 21:27

Bogi bogi le radi me mete jas vos mon že za

simon.prleski sobota, 10. julij 2010 ob 21:29

nwmren vrvati kaj sem ževliji dosegna
z muzikoj


simon.prleski sobota, 10. julij 2010 ob 21:30

Vuuhuu prleki moji zloti svet je naš

simon.prleski sobota, 10. julij 2010 ob 21:32

skoron mi je soza vušla za volo toga

simon.prleski sobota, 10. julij 2010 ob 21:36

Strelec zobl ne na pamet ki pocenuj
eš prleško avtoriteto



Za dodajanja objave se prijavite.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Prlekija-on.net. Pri komentiranju se držite teme, ne uporabljajte sovražnega govora in upoštevajte pravila.